Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept?

Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept? Zdroj: Profimedia

Také máte pocit, že spisovatelka Radka Třeštíková vypadá mnohem lépe než dříve? Na to, že má již 40 let, tato krásná žena rozhodně nevypadá. Čemu ale vděčí za to, že má štíhlou postavu a mladistvý vzhled? Přesně na tuto otázku odpověděla sledujícím na svém instagramovém profilu.

Spisovatelka Radka Třeštíková nemá štíhlou postavu rozhodně zadarmo. Sází nejen na pravidelný pohyb v podobě běhání, ale dává si také pozor na to, co jí. Zkuste taky omezit nebo vysadit cukr, jsem vám ještě chtěla říct,” specifikovala na svém instagramovém profilu.

Přesněji řečeno, Radka Třeštíková se snaží vyhýbat nezdravému rafinovanému cukru, který se nachází třeba ve sladkostech nebo v pečivu. Proti zdravému přírodnímu cukru však nic nemá.

“Když vám tady na insta někdo napíše “běhejte”, nemyslí tím běhejte až do zemdlení, anebo do vytržení kolen z kloubů. Stejně tak, když napíše “zkuste omezit nebo vysadit cukr” - nemyslí tím, okamžitě vysaďte absolutně veškerej cukr v jakémkoliv množství až do konce svýho života. Cukr je i v zelenině! Prosím,” vysvětlila oblíbená spisovatelka svým sledujícím.

Spoustu lidí také zajímalo, zda u sebe Radka Třeštíková po omezení příjmu cukru vypozorovala určité změny.  A co na to tato krásná žena a dvojnásobná maminka, které byste rozhodně netipovali 40 let? 

“Váhu mám stejnou, jinak se cítím i vypadám mnohem líp,” odpověděla Radka Třeštíková upřímně.

Zdroj: Instagram

Autor:
Publikováno: 8. 11. 2021 10:16 Nahlásit obsah