Kategorie Detox

Článek
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky Všichni si moc dobře uvědomujeme, že některé nabízené potraviny jsou pro naše tělo nezdravé, ovšem vyhnout se jim je téměř nemožné. Abyste však negativním účinkům předešli a své tělo od škodlivých látek detoxikovali, přinášíme vám třídenní čistící očistu.
Článek
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad
Trápí vás povánoční kila? Zbavte se jich jednoduše pomocí těchto rad Během vánočních svátku a bujarých silvestrovských oslav se téměř každá z nás přestane hlídat a užívá si všech dobrot plnými doušky. Jenže najednou je leden a ručička váhy je neúprosná. Jak se tedy povánoční kil zbavit snadno a rychle?
Článek
Kouříte cigarety? Tento návod vám pomůže pročistit plíce už za 72 hodin!
Kouříte cigarety? Tento návod vám pomůže pročistit plíce už za 72 hodin! V dnešní době se ještě najdou lidé, kteří si myslí, že když nekouří, jejich plíce jsou naprosto čisté a zdravé. To je však omyl! Kuřáci nemusí být jediní, kteří s plícemi mohou mít problém.
Článek
Podzimní detox – způsob jak si udržet letní energii
Podzimní detox – způsob jak si udržet letní energii Dolehla na Vás s podzimem vlivem kratších a méně slunných dnů únava, podrážděnost, přecitlivělost či dokonce poruchy spánku? Pokud ano, je vhodné začít s detoxem, který vám navrátí letní energii a zbaví vás těchto problémů.
Článek
Jak detoxikovat organismus pomocí lněného semínka a shodit nějaká kila?
Jak detoxikovat organismus pomocí lněného semínka a shodit nějaká kila? Proč lněné semínko? Len obsahuje velké množství vlákniny, omega 3 mastné kyseliny, bílkoviny a široké spektrum vitamínů a minerálních látek jako je vitamín B, C, E, železo, draslík, vápník a hořčík. Lněné semínko má…
Článek
Zázračný grep jako nenahraditelný pomocník při hubnutí
Zázračný grep jako nenahraditelný pomocník při hubnutí Grep kromě toho, že je osvěžující a plný vitamínů také obsahuje látky, které výjimečně dobře napomáhají hubnutí a detoxikaci organismu. Sepsali jsme pro vás nejdůležitější informace, abyste si mohli začít pochutnávat na grepech a přitom v pohodě hubnout.
Článek
Jarní detox s ananasem
Jarní detox s ananasem Hubnutí a detoxikování těla může být chutné, příjemné a mít jenom samá pozitiva. To vše a více zažijete s ananasem.
Článek
Detoxikační dieta bez hladovění
Detoxikační dieta bez hladovění Protože se blíží Vánoce, svátky přežírání, dieta a detoxikační kůry jsou žhavým tématem. Detoxikační dieta pomůže vaše tělo restartovat, pokud jste v poslední době nežila příliš zdravě. A jak na detoxikační dietu bez toho, aniž byste musela hladovět?