Kategorie Detox

Článek
Nadešel ten správný čas pročistit organismus. Pusťte se do podzimního detoxu
Nadešel ten správný čas pročistit organismus. Pusťte se do podzimního detoxu Je tu podzim a nadešel čas pořádně pročistit váš organismus. Po horkém létě a teplých prvních podzimních dnech se musíme připravit na změnu počasí a stále se ochlazující vzduch a s tím spojené časté zdravotní potíže - jak dýchací, tak i známky únavy a oslabení.
Článek
Podzimní detox: Vyzkoušejte tento jednoduchý salát
Podzimní detox: Vyzkoušejte tento jednoduchý salát Jak co nejlépe naše tělo připravit na jakékoliv počasí a důkladně jej pročistit? Jarní i podzimní detox je velmi důležitý pro správné fungování našeho těla.
Článek
Začněte den se smoothie! Máme pro vás 5 skvělých receptů
Začněte den se smoothie! Máme pro vás 5 skvělých receptů Hustý nápoj z ovoce a zeleniny – to je smoothie, které jednoduše milujeme. A není divu. Je osvěžující, plné vitamínů, dokáže skvěle zasytit a skvěle se hodí i do redukčních jídelníčků. Máme pro vás 5 receptů na smoothies, kterými nastartujete svůj den.
Článek
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne
Simona Krainová se ukázala v kratších vlasech bez prodloužení. Tenhle účes jí neskutečně sekne Modelka Simona Krainová se rozhodla pro pořádný detox. Spolu se svým manželem Karlem Vágnerem a společnými přáteli se momentálně účastní ajurvédského pobytu na Srí Lance, odkud pravidelně sdílí fotky na svém Instagramu. Kromě fotek v plavkách fanoušky Simony Krainové zaujal její nový účes, který ji nehorázně sluší. Souhlasíte?
Článek
Jednodenní půst: Co obnáší a je opravdu pro každou z nás?
Jednodenní půst: Co obnáší a je opravdu pro každou z nás? O jednodenních či dvoudenních půstech se říká, že jsou skvělou očistou těla i výborným pomocníkem, který nám umožní udržet si kondici a zdraví. Jelikož se náš organismus během půstu nezaměstnává trávením, odpočine si a dokonale se pročistí. Jenže opravdu jsou tyto půsty pro každou z nás?
Článek
Ploché bříško za pouhé čtyři dny. Díky tomuto nápoji budete štíhlejší
Ploché bříško za pouhé čtyři dny. Díky tomuto nápoji budete štíhlejší Také vás trápí vaše ne příliš ploché bříško? Přinášíme vám opravdu osvědčený recept na přírodní nápoj, díky kterému půjdou vaše kila zázračně dolů.