Zuzana Belohorcová omládla. Nový účes jí ubral minimálně deset let

Zuzana Belohorcová omládla. Nový účes jí ubral minimálně deset let Zdroj: Profimedia

Influencerka, playmate a moderátorka Zuzana Belohorcová vypadá perfektně i po dětech. Tato krásná žena je živoucím důkazem, že i po čtyřicítce můžete vypadat atraktivně a o několik desítek let mladší. Svou vizáž Zuzana Belohorcová čerstvě vylepšila novým účesem, který ji neskutečně omladil. Přesvědčte se sami.

Jak dokazuje i na svém instagramovém profilu, Zuzana Belohorcová je milovnicí zdravého životního stylu. Pravidelně cvičí a zdravě se stravuje, což je na ní opravdu znát.

Ač má Zuzana Belohorcová již přes čtyřicet let, svou perfektní postavou strčí do kapsy kdejakou dvacítku. Právě proto je pro spoustu žen obrovskou inspirací.

Oblíbená moderátorka čerstvě podtrhla svůj mladistvý vzhled také novým účesem, kterým se pochlubila na Instagramu. Neskutečně jí sekne a omladil ji alespoň o deset let.

“Nová barva, přirozenější, šetrnější, naturální a nový oživený střih. Tak co povíte, může být?” zeptala se Zuzana Belohorcová pod příspěvkem svých sledujících. Po otázce ihned následovala záplava pochvalných komentářů.

“Nádhera! Hlavně tady vypadáš o 10 let mladší!”, “Lepší, přirozenější a mladší”, “Za mě super. Co je to za odstín? A ta postava, to je nádhera. Hrozně závidím.”, “Zuzi, tohle vám strašně moc sluší! Ten přirozený přechod. Dělá vás to mladší.” napsali například Zuzanini příznivci.

Kadeřník Zuzany Belohorcové tentokrát předvedl úžasnou práci. Volba střihu a přirozeného odstínu byly v případě oblíbené moderátorky trefou do černého. Myslíte si také, že díky tomuto účesu omládla na počkání?

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 7. 2. 2022 14:51 Nahlásit obsah