Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců

Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců Zdroj: Shutterstock

Čerstvé maminky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová se již vrátily z porodnice domů. Ve stejný den, v úterý 16. června, porodily císařským řezem, nyní si již užívají domácí pohodu. Jak dokumentují jejich instagramové příspěvky, v neděli 20. června, kdy je jejich partneři vyzvedli v porodnici, stihli s novopečenými tatínky oslavit i Den otců.

34letá Nikol Štíbrová v úterý 16. června porodila svému manželovi Petru Leitgebovi chlapečka Tobiase. Tato maminka má z předchozího vztahu s Martinem Kynclem ještě syna Mathiase.

Zato 42letá Martina Pártlová se v úterý 16. června stala maminkou vůbec poprvé. Přivedla na svět dceru Stellu, jejímž tátou je Martinin partner Josef Vařeka. Jak Nikol, tak Martina rodily ve stejný den plánovaným císařským řezem v pražské porodnici u Apolináře. Tyto dlouholeté kamarádky se na tom, že tomu tak bude, předem domluvily.

Martina Pártlová a Nikol Štíbrová v neděli 20. června dostaly z porodnice propustku, a tak si konečně užívají domácí pohody. Pyšní tatínci, kteří je byli v porodnici vyzvednout, nezapomněli přinést ani nádhernou kytici řezaných květin.

“Přátelé, my vám ty medajle přivezem. Vlk se nažral, Karkulka zůstala celá… Děkujeme za krásný gratulace. Taky chci poděkovat všem, co se starají u @apolinaroficialni o maminky a jejich miminka. Děkuju za vaši trpělivost a zato, s jakou láskou svoji práci děláte,” napsala Martina Pártlová na Instagram a připojila nádhernou fotku s dcerou Stellinkou a partnerem Josefem Vařekou, který si pro ně přijel do porodnice. Den otců tak již mohli oslavit doma jako rodina.

Autor:
Publikováno: 21. 6. 2021 09:48 Nahlásit obsah