Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší

Těhotná Martina Pártlová se pochlubila společnou fotkou s otcem svého dítěte. Podívejte se, jak jim to s Josefem Vařekou sluší Zdroj: Unsplash

Zpěvačce a hvězdě 3v1 Martině Pártlové těhotenství přidává na půvabu. Na Instagramu nedávno prozradila, že bude mít holčičku. Těhotná Martina Pártlová, která je již v sedmém měsíci, nyní zveřejnila nové těhotenské fotky. Poprvé se pochlubila i společnou fotkou s otcem miminka, hudebníkem Josefem Vařekou. Co říkáte, sluší jim to?

Oblíbená zpěvačka, moderátorka a hvězda 3v1 brzy přivítá na svět svou holčičku, kterou aktuálně nosí pod srdcem. Nastávající maminka Martina Pártlová se už nyní nemůže dočkat, až si své miminko poprvé pochová v náručí.

Že Martina Pártlová čeká holčičku, prozradila veřejně teprve nedávno. Jakým způsobem? Na Instagramu zveřejnila fotku, na které drží v rukou růžové body. Tatínkem této holčičky není nikdo jiný než Martinin partner Josef Vařeka, který je členem punkrockové skupiny Koblížc!.

I když je partnerský vztah Martiny Pártlové a Josefa Vařeky známá věc, hvězda 3v1 na svém Instagramu dlouho nesdílela žádné společné fotky. Před pár dny se to ale změnilo. Martina Pártlová, která je na začátku sedmého měsíce těhotenství, nafotila s fotografkou Kateřinou Novákovou krásnou těhotenskou fotosérii.

Mezi půvabnými fotkami, na nichž dominuje Martinino těhotenské bříško, se objevil i společný snímek nastávající maminky s jejím partnerem a nastávajícím tátou Josefem Vařekou. A že jim to dohromady moc sluší! Jak je vidět, jejich holčička rozhodně nebude nosit růžové šatičky, ale bude pořádná rockerka po rodičích.

Slovy chvály nešetřili ani zpěvaččini fanoušci, kteří byli rádi, že Martinu Pártlovou a Josefa Vařeka konečně vidí na společné fotce. Dodali také, že Martina a Josef jsou moc krásný pár a že jim těhotenství velmi sluší.

Autor:
Publikováno: 22. 3. 2021 12:53 Nahlásit obsah