Kategorie Horoskopy

Článek
Nejsilnější ženy podle znamení zvěrokruhu: Jsou cílevědomé, vytrvalé a často tvrdohlavé
Nejsilnější ženy podle znamení zvěrokruhu: Jsou cílevědomé, vytrvalé a často tvrdohlavé Každá žena má své silné a slabé stránky. Některou však jen tak něco nevykolejí a jde si tvrdě a vytrvale za svým. Jakým způsobem se žena staví k životu, ovlivňuje také datum jejího narození. Která ženská znamení zvěrokruhu tedy patří k těm nejsilnějším? Podívejte se, jestli se mezi nimi najdete.
Článek
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn
Co nás čeká v roce 2021 podle numerologie. Příštímu roku vládne pětka, je to číslo intenzivních změn Zajímá vás, jaký bude rok 2021? Numerologie má na tuto otázku jasnou odpověď. Pokud sečtete čísla roku 2021, tedy 2 + 0 + 2 + 1, vyjde vám číslo pět. Právě pětka patří v numerologii k jednomu z nejdynamičtějších čísel, které je symbolem změny a výrazného přechodu. Co nás tedy v roce 2021 čeká?
Článek
Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce
Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce Nevíte, co letos svým bližním pod stromeček? Zkuste jim tentokrát nakoupit vánoční dárky podle jejich znamení zvěrokruhu. Každé hvězdné znamení má totiž jiné preference a během Štědrého večera jim vykouzlí úsměv na tváři vždy něco jiného. Jaké dárky jsou tedy pro jednotlivá znamení tím pravým?
(328) Načíst více