Kategorie Horoskopy

Článek
Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia
Narodilo se vaše dítě v jednom z těchto znamení? Pravděpodobně máte doma malého génia Již v útlém věku můžeme snadno odhalit, zda náš maličký potomek bude génius. Některé děti totiž do vínku dostaly velkou dávku chytrosti a inteligence. Podle všeho právě za tento dar může znamení zvěrokruhu, ve kterém se děti narodily.
Článek
Sourozenci podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si nebudou nikdy blízká
Sourozenci podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si nebudou nikdy blízká Vztahy mezi sourozenci bývají různé. Někteří sourozenci jsou si blízcí a velmi si rozumí, mezi jinými zase panuje značná sourozenecká rivalita. Jestli to bude sourozencům společně klapat, nebo ne, ovlivňuje také jejich znamení zvěrokruhu. Kteří sourozenci si tedy podle horoskopu nebudou nikdy blízcí?
Článek
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády V životě toužíme nejen po naplněné lásce, ale i po upřímném přátelství. Chcete vědět, která znamení zvěrokruhu jsou v životě těmi nejlepšími kamarády, kteří si na nic nehrají? Horoskop říká, že skvělé přátele najdete zejména mezi pěti následujícími znameními.
Článek
Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape
Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape Říká se, že “vrána k vráně sedá” nebo že “se protiklady přitahují”. Jak ale napovídá horoskop, některá znamení zvěrokruhu jsou doslova stvořena jedno pro druhé. Kterým párům hvězdných znamení to tedy může společně perfektně klapat? Stabilní spojení vytváří zejména následujících 5 párů.
(202) Načíst více