Kategorie Horoskopy

Článek
Rok 2023 podle čínského horoskopu: Rok vodního králíka 2023 bude šťastný a přinese pokojnou a trpělivou energii
Rok 2023 podle čínského horoskopu: Rok vodního králíka 2023 bude šťastný a přinese pokojnou a trpělivou energii V neděli 22. ledna 2023 započal Čínský nový rok 2023, který je Rokem králíka (nebo přesněji vodního králíka). Chcete vědět, co nás v roce 2023 podle čínského horoskopu čeká? Následující období bude v našich životech šťastnější a zažijeme i spoustu pozitivních změn. Čínský horoskop zkrátka říká, že nás čekají lepší časy.
Článek
Znamení zvěrokruhu a jejich barvy v roce 2023: Zjistěte, která barva vás bude provázet letošním rokem
Znamení zvěrokruhu a jejich barvy v roce 2023: Zjistěte, která barva vás bude provázet letošním rokem Barvy jsou v našich životech velmi důležité, neboť ovlivňují naši náladu, emoce, psychiku i myšlení. Zajímá vás, které barvy vás posílí v letošním roce a v nesou do vašeho života štěstí a pozitivní energii? Šťastné barvy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu jsou v roce 2023 následující.
Článek
3 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Kdo má dle horoskopu největší smysl pro humor?
3 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Kdo má dle horoskopu největší smysl pro humor? Každý z nás má svůj osobitý smysl pro humor, se kterým se narodí. Někdo střílí vtípek za vtípkem, jiný zůstává raději při zemi. Zda náš život bude provázet smích a legrace, ovlivňuje také datum našeho narození. Chcete vědět, jaká jsou ta nejzábavnější znamení zvěrokruhu? Možná, že se mezi nimi najdete.
Článek
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet?
Nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2023: Komu bude hrát štěstí do karet? Přemýšlíte nad tím, co vás v novém roce 2023 čeká? Chtěli byste vědět, zda vám vyjde vše, co si přejete a co jste si vysnili? O tom, zda vám bude hrát štěstí opravdu do karet, vám může mnohé prozradit také astrologie. Která znamení zvěrokruhu budou podle astrologů v roce 2023 ta nejšťastnější?
Článek
Tři největší manipulátoři mezi znameními. Odhalte je dříve, než vám uškodí
Tři největší manipulátoři mezi znameními. Odhalte je dříve, než vám uškodí Zajímá vás, jaké znamení zvěrokruhu je největší manipulátor? Mistrem manipulace je hned několik hvězdných znamení, která vás dostanou tam, kam chtějí, a vy si jejich hru vůbec neuvědomíte. Před kterými manipulativními znameními je tedy dobré mít se na pozoru?
(274) Načíst více