Horoskop na 32. týden (7. 8. 2023 - 13. 8. 2023)

Týden zase utekl jako voda a než jsme se nadáli, je tu další pondělí! Co ti přinesou dny následujícího týdne? Budeš si užívat krásné chvíle, nebo tě čeká pořádný zápřah? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Čeká tě krásný týden. Po celičkou dobu tě bude tvůj partner zahrnovat lichotkami a pozorností a ty si to budeš patřičně užívat. Nenechej to jen tak a koukej se snažit to partnerovi oplácet. Užijete si tak úžasný týden plný romantiky.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Ráda bys využila své našetřené úspory k nějaké investici, ať se korunky pěkně rozrůstají. Bohužel zrovna není nejvhodnější doba se do takových akcí pouštět. Raději si své peníze nechej ještě nějakou dobu odpočívat na účtě. A vyčkávej na vhodnou dobu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou jsi v jednom kole. Zaměstnává tě jak práce, tak rodina. A málokdy si najdeš čas jen sama pro sebe. Měla by sis ale nějaký čas vynahradit, už to opravdu potřebuješ. Zajdi si na kosmetiku nebo masáž, nebo si udělej vlastní lázně u sebe doma.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj milostný život je poslední dobou jeden velký chaos. Sama vůbec nevíš, co od života vlastně chceš a kam směřuješ. Možná by nebylo od věci strávit nějaký čas jen sama se sebou. Pomůže ti to vyčistit hlavu a urovnat si myšlenky. Pak budeš mít mnohem víc jasno o tom, co vlastně chceš.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V hlavě ti už nějakou dobu leží destinace, které bys chtěla jednou navštívit. Bohužel po finanční stránce jsi od nich ještě opravdu hodně daleko. Přestaň fňukat a něco s tím dělej. Dej si jasnou částku, kterou si chceš odkládat a tu pak schovej někam, odkud to nebude tak lehké vybrat jako z účtu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou máš práce nad hlavu a málokdy máš možnost trochu lenošit. Neber všechny své povinnosti tolik vážně, některé z nich mohou přece jen nějakou dobu počkat. Dopřej si občas i odpočinek nebo zábavu. Uvidíš, že nakonec ti pak půjde práce lépe od ruky.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj momentální milostný život není nic zajímavého, ale nelámej si s tím hlavu. Užívej si té svobody, která se ti teď nabízí. Jsou věci, které jsou pro páry často tabu, tak proč si to teď neužít bez výčitek. Zapomeň na předsudky a závistivé pohledy a užívej si svůj single život.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou se necítíš příliš dobře. Hlavou se ti neustále honí hromada myšlenek, které nemůžeš zastavit. Je načase na chvíli vypnout, zastavit se a zhluboka se nadechnout. Tvůj život je mnohdy příliš hektický a ty si potřebuješ čas od času odpočinout. A to je třeba respektovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Někdy až příliš přemýšlíš nad financemi a nad tím, jak ušetřit. Ve většině případů si ale jen zbytečně komplikuješ život a štveš partnera. Přitom ti jinde protéká spousta peněz, na které jsi při šetření ani nepomyslela.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Po delší době je opět mezi tebou a tvou drahou polovičkou to vzrušujíci milostné napětí. Partner bude v následující dnech nakloněn jakémukoliv milostnému dovádění a nebude mít zábrany. Dokonce bude ochotný projevovat lásku i na veřejnosti, přestože se tomu běžné brání.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V následujících dnech tě čeká těžká zkouška v oblasti financí. Budeš čelit tlaku od okolí, jak máš se svými penězmi zacházet a do čeho investovat. Oporou ti bude tvá silná vůle a znalost problematiky. Žádní chytráci tě nevykolejí.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Pokud se v následujícím týdnu k něčemu opravdu odhodláš, tak pak už bude jednoduché vše splnit tak, jak by sis přála. Jdi do toho po hlavě a s velkým odhodláním, zbytek už bude hračka. A pokud se ti podaří svým nadšením strhnout i ostatní, bude to výhra pro všechny.

Autor:
Publikováno: 8. 8. 2023 10:44 Nahlásit obsah