Horoskop na 33. týden (21. 8. 2023 - 27. 8. 2023)

A je tu opět nový týden a s ním další pondělí! Co ti přinesou dny následujícího týdne? Budeš si užívat radostných chvilek, nebo se naopak budeš potýkat s nepříjemnou situací? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dost často vyžaduješ, aby se tvé přání plnily bez prodlení. A tvůj partner je na to schopen přistoupit. jen aby viděl radost v tvých očích. Neměla bys na něj být tak přísná. Raději se snaž polepšit se ve své trpělivosti, nebo s tebou časem nebude k vydržení.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Peníze nejsou vždy jasným ukazatelem kvality nebo důležitosti. Na to bys neměla nikdy zapomínat. Můžeš se spálit nejen při nákupech, ale i ve společenském životě. Raději by ses měla zaměřit na skutečnou kvalitu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou máš zážitků a dobrodružství až nad hlavu, tak mnohem raději pro tentokrát oceníš poklidnější program. Vsaď především na dobrou společnost a výborné jídlo a pití. Uvidíš, jak si po dlouhé době skvělé odpočineš.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Partner si dá práci s tím, aby pro vás oba vymyslel program. I když to nebude úplně šálek tvé kávy, nedělej otrávenou. Pusť se do toho s nadšením, že strávíte nějaký čas společně. Uvidíš, že tě to nakonec mile překvapí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Po finanční stránce se ti poslední dobou velmi daří. Nenechej si to ale zkazit svou nepozorností. Pořádně si pohlídej data splatnosti všech svých záležitostí, ať nedojde k nějaké nepříjemnosti.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Ne vždy najdete s rodinou takovou společnou aktivitu, z které by všichni skákali radostí do vzduchu. Důležitý je ale především fakt, že spolu ten čas i přesto trávíte. Pro tentokrát se snažte najít aktivitu, která vás bude rozdělovat co nejméně.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Ačkoliv máš o vztahu určité představy, příliš se realitě nepodobají, i když se na partnera snažíš tlačit sebevíc. Možná právě tohle je kámen úrazu. Zkus mu naopak dopřát trochu volnosti a uvidíš, co to s ním a vaším vztahem provede.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V následujících dnech se budeš muset obrnit trpělivosti a velkou dávkou pochopení. Konečně se pustíš do řešení úředních záležitostí, které jsi už dlouho odkládala. A bohužel to nepůjde jako po másle.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Čeká tě náročný pracovní týden a neměla bys tedy podcenit přípravu na něj. Ačkoliv tě při tom bude rozptylovat spousta věcí, neměla bys to opomenout. Nakonec budeš sama sobě vděčná, že jsi se k tomu odhodlala.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou toho máte i s partnerem opravdu nad hlavu, takže na partnerské povinnosti nezbýva příliš času. Nezapomínejte ale, že i milostný život je důležitou součástí, která by neměla být opomíjená. Udělej si čas jen pro sebe a všechno si to vynahraďte.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ačkoliv je tvá finanční situace momentálně víc než uspokojivá, odolej nutkání rozhazovat peníze. Jen to, že si to můžeš dovolit, přece neznamená, že musíš bezmyšlenkovitě utrácet. Raději si své potencionální nákupy nechej pečlivě projít hlavou.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

I když se snažíš trávit volný čas s rodinou a nějakou společnou aktivitou, není to vždy to nejšťastnější řešení. Každý z vás má jistě i koníčky, kterým by se rád věnoval. Tak si pro jednou dovolte užívat si volný čas každý po svém.

Autor:
Publikováno: 21. 8. 2023 14:51 Nahlásit obsah