Horoskop na 26. týden (26. 6. 2023 - 2. 7. 2023)

Tento týden jsou konečně prázdniny! Co tě v následujících dnech čeká? Bude to jiné, než roky předtím? Nebo to bude u tebe spíš stará dobrá klasika? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Události následujících dní budou pro tebe ve znamení spousty nových věcí. Nenechej se situací, na kterou nejsi běžně zvyklá, rozhodit. Jednej podle svého nejlepšího svědomí a všechno nakonec dopadne tak, jak má.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední měsíce u tebe lásce příliš nepřály. Pusť na nějakou dobu všechny nápadníky z hlavy a věnuj se raději jen sama sobě. Hlavní je, aby ses měla ráda ty sama a dokázala se sebou žít a pak tě budou zbožňovat i ti ostatní.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci tě čeká už od pondělka pořádný blázinec. Nenechej se neustálými problémy vyvést z míry. Všechny katastrofy se dají nějakým způsobem vyřešit, tak se snaž najít to správné řešení, místo vyvolávání paniky u všech přítomných.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj milý bude v následujících dnech dost tajemný a vydolovat z něj jen pár slov bude doslova zázrak. Nebombarduj ho neustálými otázkami, všchno ti stějně řekne, až uzná sám za vhodné. Ustavičné vyptávání by ho akorát otrávilo.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V následujících týdnech tě čeká několik důležitých dnů a pomalu se tě zmocňuje nervozita. Zaměřuješ se víc na svých několik nedostatků, než na své kvality. Měla bys zapracovat hlavně na sebevědomí, pak máš půlku v kapse.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Rodinné spory ti už poslední dobou lezou opravdu krkem. Zvlášť když v nich jde stále o to samé. Možná si říkáš, že se do toho raději nebudeš plést, ale teď je správná chvíle sdělit všem svůj názor na věc. Pohled z jiné perspektivy jim možná otevře oči.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nikdy jsi nebyla moc ambiciózní typ, ale teď jsi našla něco, co tě baví a naplňuje. A nebojíš se říct, že jsi v tom opravdu dobrá. Nenechej si nikým zkazit radost a jdi si za svým. Nikdy nebudeš litovat ani vteřiny.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Kolem tebe se to nesutále rojí veselými novinami, zatímco ty máš pocit, že prožíváš to nejhorší období. Snaž se myslet pozitivně a nevrhat ublížené pohledy na každého, kdo je šťastný. Když budeš přát štěstí ostatním, tak se nakonec i k tobě otočí čelem.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Šéf je poslední dobou ve formě a po všech vyžaduje maximální výkony. Nenechej se kolegy zahambit a ukaž, co všechno dokážeš. V následujících dnech bude nakloněn novým nápadům, tak neváhej ani vteřinu a poděl se s ním o ty svoje.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující dny budou pro tebe náročné. Konečně se zase dostaneš do pracovního procesu, ale po takové delší době to bude pro tebe dost náročné. Zatni zuby, za chvilku se zase vrátíš do výjetých kolejí. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj miláček se poslední dobou chová opravdu ukázkově. Nemohla by sis přát nic víc. Tak nebuď neskromná a užívej si to, co máš. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V ráji to vypadá na nějaké potíže. I když je váš vztah docela idylický, občas se nějaké problémy ukážou. Nenechejte to jen tak, řešte svoje problémy spolu. 

Autor:
Publikováno: 27. 6. 2023 10:45 Nahlásit obsah