Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou

Čtyřletá dcera Agáty Hanychové je podle lidí celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou Zdroj: Profimedia

Modelka Agáta Hanychová pravidelně na svém instagramovém účtu zveřejňuje fotky své 4leté dcerky Miy Prachařové. Tato rozkošná holčička s blonďatými vlásky je podle Agátiných sledujících celá Prachařka. Někdo v ní vidí také babičku Veroniku Žilkovou. Co myslíte, na koho je malá Mia nejvíc podobná?

Agáta Hanychová aktuálně tráví se svou 4letou dcerou Miou a partnerem Jaromírem Soukupem léto ve španělské Marbelle. Aby byli nejen její instagramoví sledující v obraze, pravidelně na tuto sociální síť postuje fotky.

Na některých snímcích nechybí také Agátina dcera Mia Prachařová, která je nesmírně roztomilou blonďatou holčičkou. Fanoušci Agáty Hanychové si na Instagramu rozepsali, že malá Mia je celá Prachařka.

Podle instagramových sledujících je Mia podobou celý tatínek Jakub Prachař. Někteří lidé rovněž napsali, že je tato blonďatá princezna nesmírně podobná svému pradědečkovi, herci Ilju Prachařovi, který hrál v Krkonošských pohádkách Trautenberka.

“Agy, berte to jako lichotku, jsem milovnicí pohádek a vaše dcera je moc podobá pradědečkovi Trautenberkovi (Ilju Prachařovi). Je to krásná slečna,” napsala například jedna sledující.

Naopak někteří lidé tvrdí, že i když v Mie hodně vidí tátu Jakuba Prachaře, je tato holčička nesmírně podobná na babičku Veroniku Žilkovou. “Miuška je nejvíc podobná babičce Veronice, roztomilá kočička.”, “Vidím v malé tahy vaší maminky. Vyroste z ní moc pěkná holčina a je moc milá.”, "Všichni furt říkají, že je celá Prachař... Mně přijde, že je celá Veronika Žilková…” Napsali svůj názor Agátě Hanychové na Instagramu další lidé.

A co si myslíte vy? Na koho se Mia Prachařová nejvíc podobá? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova

Autor:
Publikováno: 4. 8. 2022 14:28 Nahlásit obsah