Kategorie Agáta Hanychová

Článek
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku
Kordula Stropnická v Karlových Varech překvapila svou krásou. Podle její mámy Veroniky Žilkové svůj vstup do společenského života zvládla na jedničku Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2022 skončil již v sobotu 9. července. Slavnostního ukončení festivalu se se svou mámou Veronikou Žilkovou účastnila také Kordula Stropnická. Tato 16letá slečna svou krásou snad všem vyrazila dech a někteří lidé ji dokonce označují za nejkrásnější dívku karlovarského festivalu za rok 2022.
Článek
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku
Agáta Hanychová zveřejnila první selfie s Jaromírem Soukupem: Zamilovaný pár si užívá ve Španělsku Modelka Agáta Hanychová na Instagramu poprvé publikovala zamilované selfie s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Když se dostalo na veřejnost, že tato dvojice tvoří pár, byl z toho pořádný poprask. Agáta Hanychová první veřejně publikovanou společnou fotkou ukázala, že to s majitelem TV Barrandov myslí opravdu vážně.
Článek
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová
České celebrity zahájily plavkovou sezonu. V plavkách se ukázala Borhyová, Bendová nebo Hanychová Zpátky do plavek! Příjemné letní teploty předchozích dnů přímo vyzývaly k opalovačce. Bronz se rozhodly poprvé v letošním roce nachytat také některé české celebrity. Plavkovou sezonu v tuzemsku zahájily například Lucie Borhyová, Alice Bendová nebo Agáta Hanychová, které se na Instagramu pochlubily fotkami v plavkách.
Článek
Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala
Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala Ačkoli Agátě Hanychové všichni kolem říkali, jak jí to v mikádu sekne a zrazovali ji od dalšího prodlužování vlasů, modelka se rozhodla pro změnu. Kratšímu sestřihu vlasů, který jí neskutečně slušel, dala valem a opět šla do dlouhé umělé hřívy. Jak se vám proměna Agáty Hanychové líbí?
Článek
Agáta Hanychová oslavila 37. narozeniny. Žádná párty, bývalá rebelka uspořádala rodinnou oslavu
Agáta Hanychová oslavila 37. narozeniny. Žádná párty, bývalá rebelka uspořádala rodinnou oslavu Modelka Agáta Hanychová sfoukla již 37 svíček na dortu, což by této krásné ženě narozené ve znamení Býka hádal jenom málokdo. Bývalá pařmenka však narozeniny oslavila decentně. Uspořádala čistě rodinnou oslavu, na které kromě jejích dvou dětí nechyběl ani její partner Andrej Nikov.
Článek
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém
Velikonoce českých celebrit: Lucii Borhyovou prohnali koledníci, Monika Absolonová tradičně pekla ve velkém K Velikonocům patří pečení mazance či beránka, barvení vajíček i pondělní pomlázka. Jak dokazují některé příspěvky na sociálních sítích, tyto jedinečné svátky si plnými doušky vychutnávaly také mnohé české celebrity. Kdo se plnou parou pustil do velikonočního pečení? A kdo si po Velikonočním pondělí rozhodně nesedne?
Článek
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem
Agáta Hanychová má mikádo. Prodlouženým vlasům dala sbohem Modelka Agáta Hanychová absolvovala úžasnou změnu. Shodila umělé vlasy a podtrhla svou přirozenou krásu. Na nejnovější instagramové fotce se totiž ukázala ve stylovém mikádu. Podívejte se, jak jí to sluší.
Článek
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky?
Valentýn českých a slovenských celebrit: Kdo slavil single a kdo dostal romantické vyznání lásky? Svatý Valentýn je svátkem všech zamilovaných. 14. února si vyznávaly veřejně lásku také některé slavné páry. Třeba na takovém Instagramu se to romantickými fotkami a vyznáními lásky jenom hemžilo. Některé celebrity však Valentýnu vůbec neholdují. Kdo letos na svátek všech zamilovaných zcela zanevřel a napsal na Instagramu jasný vzkaz?
Článek
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci Modelka Agáta Hanychová to na Instagramu zase pěkně schytala. Veřejně si postěžovala, že na 178 centimetrů své výšky váží 64 kilogramů. Dodala, že se svou hmotností není spokojená a že 64 kilogramů je pro ni šílené číslo. Na toto konto se do ní sledující pořádně pustili. Vzkázali jí, že rozhodně není dobrým příkladem pro mladé holky.
(7) Načíst více