Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala

Agáta Hanychová se vzdala mikáda a opět si prodloužila vlasy. Vydržela jsem to fakt dlouho, vzkázala Zdroj: Profimedia

Ačkoli Agátě Hanychové všichni kolem říkali, jak jí to v mikádu sekne a zrazovali ji od dalšího prodlužování vlasů, modelka se rozhodla pro změnu. Kratšímu sestřihu vlasů, který jí neskutečně slušel, dala valem a opět šla do dlouhé umělé hřívy. Jak se vám proměna Agáty Hanychové líbí?

“Vydržela jsem to fakt dlouho. Ale konečně vlasy prodloužený. Co se vám líbí víc, se ptát nebudu, každýmu se prostě líbí něco jinýho,” vzkázala Agáta Hanychová na Instagramu svým sledujícím a připojila aktuální fotku svých vlasů.

Přirozené mikádo, které modelka nosila několik týdnů, je ta tam. Agáta Hanychová si svou hřívu opět prodloužila. Tentokrát však nemá umělé vlasy do půl pasu, ale rozhodla se pro decentní prodloužení sahající mírně pod klíční kosti.

Lidé modelku za její přirozené mikádo velmi chválili. Na Instagramu jí například psali, že jí to v kratším střihu neskutečně sekne, je hezčí a že díky mikádu omládla.

Zdá se ovšem, že Agáta Hanychová byla v mikádu nesvá, a proto se rozhodla pro delší vlasy, ve kterých se cítí lépe. Jak na tuto změnu zareagovalo její okolí? Lidé se víceméně shodli na tom, že modelka měla v přirozeném mikádu větší šmrnc. 

“Mně se líbily krátké. Vypadala jste v nich mladší.”, “Za mě mikádo ze svých vlasů o hodně lepší.”, “To vám ty krátké dlouho nevydržely.”, “Vy si ty vlasy zničíte.” Objevilo se například v komentářích pod videem z prodloužení vlasů.

Našli se i tací, kteří Agátu Hanychovou v jejím rozhodnutí prodloužit si vlasy podpořili. “Naprosto ti rozumím, nechala jsem to šmiknout, vydržela max 14 dni a šla na prodlužko. Takže za mě yes,” napsala například jedna sledující. “Já to věděla že to nevydržíš. A děláš dobře, víc ti sluší dlouhý, jsi v nich mladší,” připojila se další.

Zdroj: Instagram.com/agatahanychova
Autor:
Publikováno: 13. 5. 2022 12:39 Nahlásit obsah