Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc

Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc Zdroj: Shutterstock

Pokud stále tápete, jaká barva vlasů vám sluší nejvíc, rozhřešení můžete najít díky svému hvězdnému znamení. Upravené vlasy jsou korunou krásy, na atraktivitě vám však může přidat jejich správně zvolená barva. A právě znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodila, vám nejlépe napoví, který odstín vlasů je pro vás ten pravý.

Beran

Beran je ohnivé znamení, které vyniká svým sebevědomím, jistotou a odvážností. Pro ženy narozené v tomto znamení jsou tou nejlepší volbou teplé podtóny vlasů, které podtrhují jejich ohnivou osobnost. Ideální je červená všech odstínů, kaštanová, měděná, blond s růžovým podtónem, ale i medová.

Býk

Žena ve znamení Býka je praktická a zakládá si na kráse v kombinaci s přirozeností. Ocení především přirozenou barvu vlasů v medových odstínech. Slušet jí budou také vlasy barvené technikou balayage.

Zdroj: Shutterstock.com

Blíženci

Pokud jste se narodila v tomto znamení, ráda experimentujete. A to ve všech směrech. Vaši uměleckou stránku uplatňujete i v barevných odstínech svých vlasů. K vaší osobnosti se proto bude hodit i sytě růžová nebo výrazně modrá barva. Jestli chcete zůstat u klasiky, to pravé jsou pro vás tmavší odstíny v karamelové barvě.

Rak

Raci jsou od přírody citově založení. A jelikož je jejich přirozeným vládcem Měsíc, jeho svit by se měl odrážet také v jejich vlasech. K ženám narozeným ve znamení Raka se proto nejvíce hodí světlé barvy vlasů s výraznými odlesky. Naopak by se měly vyhnout atypickým barvám, kvůli kterým zbytečně ztrácí na své přirozenosti a půvabu.

Zdroj: Shutterstock.com

Lev

Ženy Lvice jsou kreativní, odvážné a mají rády dobrodružství. Tyto své vlastnosti využívají i při výběru vhodné barvy vlasů, kterou se rozhodně nebojí odvázat. Sluší jim především teplé barvy (třeba tmavo-měděná nebo tmavo-kaštanová). A jelikož jsou to Lvice, skvěle se k nim hodí vlasy s maximálním objemem.

Panna

Ženy narozené v tomto znamení jsou známé svou praktičností i tím, že vyznávají nadčasovost. Právě proto milují vlasy s postupnými a nenásilnými přechody barev. Jako dělaná je pro ně především barevná technika sombre (jde o měkčí ombre), s postupným přechodem od tmavě hnědé po popelavě hnědou.

Váhy

V případě, že patříte k Váhám, je vaším posláním najít rovnováhu, i co se barvy vlasů týče. V barevnosti svých vlasů rozhodně nedělejte žádné extrémní změny, držte se raději své přirozené barvy. V každém případě vám budou slušet teplé a měkké odstíny, které podtrhnou vaši milou povahu.

Štír

Ženy ve znamení Štíra působí na muže jako femme fatale. Sluší jim tmavohnědé i tmavokaštanové odstíny, které vystihují jejich tajemnost, odvážnost i smyslnost. Jako účes je pro ně jako dělané sexy mikádo s hustou ofinou.

Zdroj: Shutterstock.com

Střelec

Ženy Střelkyně jsou optimistické, zbožňují svobodu a dobrodružství. Nejraději by zkoušely stále něco nového. A týká se to i barvy vlasů, s níž rády experimentují a testují si na ní svou vlastní kreativitu. Právě proto se k nim hodí jakékoliv odstíny červené barvy, zkusit klidně mohou i dobrodružnou oranžovou.

Kozoroh

Kozoroh je nejen zodpovědné, ale i velmi ambiciózní znamení hvězdného zvěrokruhu. Ženám v tomto znamení proto sedí jednoduché a konzervativní odstíny vlasů. Nejsou pro ně tedy vhodné melíry ani výrazné barevné přechody, nejlepší volbou je jednolitá barva. A to černá, tmavohnědá nebo studená blond.

Zdroj: Shutterstock.com

Vodnář

Ženy Vodnářky rády vyjadřují svou individualitu. Co se vlasů týče, rády odhalují budoucí trendy, kterými přímo, či nepřímo inspirují také ostatní ženy kolem sebe. S barvou vlasů velmi rády experimentují a vybíjejí si na ní svého tvůrčího ducha. Skvělým odstínem je pro ně šedá. Na druhou stranu jim nesluší kaštan, ořech nebo čokoláda.

Ryby

Ženy ve znamení Ryb jsou velmi citlivé, ale mají i uměleckou duši. Nejlépe vypadají v jemných a zářivých barvách vlasů. Skvěle jim sedí světle hnědá, šedo blonďatá, ale i pastelově růžová.

Autor:
Publikováno: 16. 11. 2022 09:26 Nahlásit obsah