Kategorie Proměna

Článek
Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka
Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka Jak byste se tvářili na to, kdyby se fotografie z vaší svatby staly virálními? Nikoliv kvůli něčemu vtipnému, co se na vaší svatbě stalo, ale kvůli tomu, že jste v očích veřejnosti zkrátka “oškliví”? Své by o tom mohla vyprávět Ruska Elena, kterou lidé nazvali “nejošklivější nevěstou na světě”. Jak vypadá dnes? Z její krásy všem spadne brada.
Článek
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší
Ewa Farna ukázala zesvětlené vlasy. Mrkněte, jak jí nový účes sluší Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna prochází úžasnou proměnou. Nejen, že má v současnosti nádhernou postavu, ale pyšní se také novou barvou vlasů. Maminka dvouletého syna Artura si svou čokoládově hnědou hřívu nechala výrazně zesvětlit. Její nejnovější fotky na Instagramu dokazují, že jí to neuvěřitelně sekne.
Článek
Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie
Rodiče jí našetřili na studia, šla raději na plastiku. Mladá Němka se z šedé myšky přeoperovala na Barbie Dvacetiletá Jessica Bunnington, která pochází z malé německé vesničky, šla za svým snem. Jelikož od dětství milovala dokonalé Barbie panenky, v dospělosti se stala díky plastikám jednou z nich. Využila peníze, které jí rodiče našetřili na studia. Jessicu, která si říká Jessy Bunny, nyní nepoznávají ani její nejbližší přátelé.
(11) Načíst více