Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka

Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka Zdroj: Shutterstock

Jak byste se tvářili na to, kdyby se fotografie z vaší svatby staly virálními? Nikoliv kvůli něčemu vtipnému, co se na vaší svatbě stalo, ale kvůli tomu, že jste v očích veřejnosti zkrátka “oškliví”? Své by o tom mohla vyprávět Ruska Elena, kterou lidé nazvali “nejošklivější nevěstou na světě”. Jak vypadá dnes? Z její krásy všem spadne brada.

Online šikanu odstartovaly fotky na Facebooku

Ruský pár Elena a Boris se vzali v roce 2011. Svou vzájemnou lásku chtěli sdílet se světem, a tak své svatební fotografie zveřejnili pro rodinu, kamarády a známé na Facebooku. Zkrátka stejně tak, jako by to udělal každý z nás. 

Jejich rodina a přátelé svatební fotky obdivně komentovali a přáli novomanželům to nejlepší do společného života. Jelikož ale byly tyto snímky na Facebooku veřejné, našli se bohužel lidé, kteří Eleniny a Borisovy svatební fotky dále sdíleli a psali k nim nehezké komentáře, z nichž spousta byla opravdu za hranou.

Zdroj: Shutterstock Nevěsta se vymykala všeobecnému ideálu krásy

Proč se fotky Eleny a Borise staly virálními a proč někteří lidé začali Elenu nazývat “nejškaredější nevěstou na světě”? Elena se před deseti lety vymykala tehdejšímu standardu krásy. Měla velmi vysoké čelo a kilogramy navíc. A právě to byl důvod, proč se Elena a Boris dostali pod palbu online šikany. I lidé na ulici je poznávali a dobírali si je.

Elena si však řekla, že se nebude kvůli posměškům druhých rozhodně měnit. S Borisem se stáhli do ústraní a snažili se své svatební snímky, které byly virálně šířené na internetu, co nejvíce ignorovat.

Elena prošla úžasnou proměnou, lidé ji nepoznávají

V průběhu let zájem o Elena a Borise opadl. Mladá Ruska však začala mít kvůli své nadváze značné zdravotní problémy, a tak se pustila do výrazné změny životního stylu. Začala pravidelně cvičit a naordinovala si zdravý a vyvážený jídelníček. Podle některých rovněž podstoupila liposukci a transplantaci vlasů.

Dnes je z Eleny úplně jiná žena, kterou byste ve srovnání s jejím dřívějším já rozhodně nepoznali. Tato Ruska je krásnější a štíhlejší nežli dřív. Že se její proměna skutečně povedla, si samozřejmě myslí také její manžel, se kterým spokojeně žije dodnes. Ostatně, Eleninu neuveřitelnou proměnu můžete zhlédnout také ve videu zveřejněném na YouTube.

Zdroj: Dailynewsreported.com, YouTube.com

Autor:
Publikováno: 17. 12. 2021 09:22 Nahlásit obsah