Z oplácané družičky sexy ženou: Kayla Hatcher zhubla za rok 50 kilogramů

Z oplácané družičky sexy ženou: Kayla Hatcher zhubla za rok 50 kilogramů Zdroj: News.com.au

Líbíte se sami sobě na fotkách? Pořádný šok zažila Američanka Kayla Hatcher, když se viděla na snímcích ze svatby svého bratrance, kterému šla za družičku. Právě tyto fotografie nastartovaly její radikální hubnutí. Za jeden rok shodila neuvěřitelných padesát kilogramů a proměnila se k nepoznání.

Žena přibrala po smrti své sestry

Když se Kayla Hatcher z americké Alabamy účastnila svatby svého bratrance, vážila neuvěřitelných 117 kilogramů a měla na sobě družičkovské šaty americké velikosti 22. Paradoxně před více než 10 lety, v roce 2006, kdy vycházela střední školu, nosila velikost 10. Její váha začala stoupat nejen po narození dvou dětí, ale zejména v důsledku toho, že jí zemřela sestra na rakovinu. Kayla tak kalorickými pokrmy zajídala bolestný smutek.

„Že mám s váhou nějaký problém, jsem si vůbec neuvědomovala. I když jsem si musela kupovat oblečení stále větší velikosti, jídlo jsem zkrátka potřebovala k tomu, abych mohla vůbec fungovat,“ přiznává mladá žena.

Kayla v průběhu dne vypila litry sladké limonády i slazeného čaje. Její jídelníček zahrnoval smažená a tučná jídla, pizzu či pokrmy z fastfoodů. Jako dezert nesměly chybět ani sladké dortíky či muffiny.

Zdroj: News.com.au Fotky ze svatby přinesly významný obrat

Že je nezdravě obézní si Kayla neuvědomovala ani na svatbě svého bratrance. Velký zlom ale nastal, když se spatřila na svatebních fotkách. „Ty snímky změnily celý můj život. Dívala jsem se na sebe celé hodiny a věděla jsem, že je čas na nový začátek. Na fotce jsem viděla tlustou ženu se šesti bradami a s velkými pažemi,“ popisuje Kayla.

Všichni svatebčané podle Kayly vypadali na fotkách úžasně, jenom ona se sama sobě nelíbila. „Byla jsem nejprve naštvaná na fotografa, že mě vzal pod tímto úhlem. Potom jsem pochopila, že můžu být naštvaná jenom sama na sebe,“ dodává mladá maminka.

Za rok shodila padesát kilogramů

Kayla Hatcher se rozhodla opravdu pro radikální změnu. Dala sbohem průmyslově zpracovaným potravinám. Do svého jídelníčku zahrnula výhradně čerstvé suroviny obsahující kvalitní maso, ovoce, zeleninu, obiloviny, luštěniny, oříšky či semínka a začala si rovněž sama vařit. Slazené nápoje vyměnila za čistou neperlivou vodu.

Kromě toho se pustila do intenzivního cvičení. Každý den trávila v posilovně až dvě hodiny. Aby tréninky, které si určila, opravdu zvládala, začala vstávat před třetí ráno. Chtěla totiž všechno své cvičení stihnout do té doby, než se probudí její malé děti. Za celý rok díky tomuto přístupu Kayla shodila takřka padesát kilogramů.

„Miluji spánek. Vstávat takto brzy pro mě bylo opravdu těžké. Ale když jsem viděla, že kila jdou opravdu dolů, byla to pro mě ta nejlepší motivace pro brzké ranní vstávání,“ směje se Kayla.

Zdroj: News.com.au O 12 měsíců později šla na další svatbu: Tentokrát ve velikosti 8

Jeden rok po svatbě Kaylina bratrance se vdávala také Kaylina sestřenice. Svatby se účastnila také Kayla Hatcher, tentokrát si ale oblékla šaty v americké velikosti 8. „Přiznávám, že to byl jeden z nejlepších dnů mého života,“ říká otevřeně mladá žena.

Její neuvěřitelná transformace se promítla také na její sebedůvěře a pozitivně se odrazila i v rodinných vztazích. „Jsem teď mnohem šťastnější než dřív a mám ze svého vzhledu dobrý pocit. Nikdy jsem si nemyslela, že bych zhubla 20 kilogramů, natož aby dokázala ztratit celou padesátku. Stále jsem v šoku z toho, jak moc jsem se změnila. Pokud jsem to dokázala já, zvládne to kdokoliv další. Má proměna zkrátka změnila můj život, a to i po rodinné stránce, kde jsem mnohem spokojenější,“ přiznává Kayla Hatcher.

Autor:
Publikováno: 15. 1. 2020 10:39 Nahlásit obsah