Kategorie Překvapení

Článek
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného Nastávající maminka Nikol Štíbrová všem vyrazila dech. Za Petra Leitgeba, jehož miminko právě nosí pod srdcem, se totiž tajně vdala. Decentní svatba se uskutečnila v Praze-Řeporyjích, kde Nikol a Petra oddával místní starosta Pavel Novotný.
Článek
Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem
Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem Když britská holčička Arabella Lucia Clocherty-Kernachan přišla na svět, byla na první pohled jiná než ostatní děti. Narodila se totiž s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Porodníci dokonce museli její maminku Jennifer ubezpečovat, že jde skutečně o její dítě. Jak je to možné?
Článek
Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek
Lucii Bílou překvapil neznámý ctitel. Před dveřmi domu jí nechal speciální dárek Lucie Bílá před pár dny zažila velmi milé překvapení, o kterém se s ostatními podělila na svém Instagramu. Tato nejoblíbenější česká zpěvačka objevila před vchodovými dveřmi svého domu speciální dárek, který jí vlastnoručně vyrobil neznámý ctitel. Co bylo obsahem balíčku? Hřejivý, ručně pletený svetr.
(5) Načíst více