Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem

Maminka si myslela, že jí po porodu vyměnili dcerku: Holčička se narodila s neuvěřitelným hárem Zdroj: Shutterstock

Když britská holčička Arabella Lucia Clocherty-Kernachan přišla na svět, byla na první pohled jiná než ostatní děti. Narodila se totiž s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Porodníci dokonce museli její maminku Jennifer ubezpečovat, že jde skutečně o její dítě. Jak je to možné?

Malá vlasatice Arabella Lucia Clocherty-Kernachan se narodila císařským řezem. Její maminka Jennifer byla při porodu v umělém spánku, proto svou dcerku ihned po narození neviděla.

Když novopečené mamince Jennifer lékaři za několik hodin malou Arabellu s dlouhými vlásky donesli, žena nemohla věřit vlastním očím. Dokonce si během první chvíle myslela, že dítě není její a že jí lékaři dcerušku po porodu vyměnili.

Důvod? V rodině Jennifer ani jejího manžela se dosud nikdo s tak obrovským hárem nenarodil. Ovšem, vše je jednou poprvé. Ve srovnání s ostatními členy své rodiny se tak malá Arabella Lucia hned po svém narození pyšnila nádherně dlouhými, hustými a tmavými vlásky.

Neuvěřitelné háro malé Arabelly překvapilo nejen zdravotníky při porodu, ale i její samotnou maminku. Jennifer navíc předpokládala, že její dcerušce dlouhé vlasy během pár týdnů vypadají, ale nestalo se tak.

Arabella Lucia má v současnosti pět měsíců a je z ní pořádná vlasatice. Svými dlouhými a hustými vlasy s přehledem válcuje své vrstevníky. A co víc: Takové háro, jakým se pyšní Arabella Lucia, nemají děti ani v pěti letech. I když na druhou stranu, její maminka Jennifer už musí mít při sobě pořádnou zásobu sponek a gumiček!

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2021 10:00 Nahlásit obsah