Kategorie Americká herečka

Článek
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let V pátek 17. února 2023 naposledy vydechla legendární americká herečka Stella Stevens. Tato slavná kráska, která si zahrála i v hudebním klipu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls! Girls!, měla 84 let. Jak uvedla hereččina rodina, Stella Stevens dlouhou dobu bojovala s Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky nakonec zemřela v hospicové péči.
Článek
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.
Článek
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let Přelet nad kukaččím hnízdem režiséra Miloše Formana patří k nejlepším filmům všech dob. Tento kultovní snímek z roku 1975 získal celkem 5 Oscarů. Jedním z nich byl Oscar za nejlepší ženský herecký výkon, který obdržela Louise Fletcherová za roli chladnokrevné sestry Ratchedové. Slavná herečka však bohužel v pátek 23. září zemřela ve věku 88 let.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let Fanoušky kultovního amerického seriálu Alf, který byl populární zejména v 80. a 90. letech 20. století, zasáhla velmi smutná zpráva. V pátek 15. dubna 2022 zemřela ve věku 93 let herečka Liz Sheridanová, která v seriálu ztvárnila postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové. Pamatujete si na ni?