Americká máma vzala 6měsíčního syna na jídlo do McDonaldu. Na sociálních sítích se dostala pod palbu kritiky

Americká máma vzala 6měsíčního syna na jídlo do McDonaldu. Na sociálních sítích se dostala pod palbu kritiky Zdroj: Shutterstock

Výchova dítěte patří k jednomu z nejnáročnějších úkolů. Zvlášť mámy s malými dětmi jsou často kritizovány za to, že nezvládají své rodičovské poslání. Své by mohla vyprávět maminka Becky, která na TikToku sdílela video, jak své 6měsíční dítě krmí v McDonaldu absolutně nevhodnou stravou. Rázem se stala vyvrhelem sociálních sítí.

Žádný rodič není bez chyby a pravděpodobně každé mámě nebo každému tátovi se stalo, že se při výchově svého potomka dopustili přešlapu. Tak jako americká maminka jménem Becky, která se v tiktokovém videu pochlubila, jak jejímu synovi chutná jídlo v McDonaldu a jak ve svých 6 měsících spořádal svůj první Happy Meal v životě.

Tato máma si zřejmě neuvědomila, že stravování v rychlém občerstvení je pro její malé dítě absolutně nevhodné. Většina jejích sledujících byla tím, co svému synovi provedla, naprosto zděšená.

Máma Becky svému 6měsíčnímu dítěti konkrétně objednala Happy Meal s bramborovými hranolky a zeleninovými rolkami, které vysypala přímo na stolek jídelní židličky - tedy bez použití tácku nebo ubrousku. Nezdravé jídlo její synek následně zapíjel ještě slazeným nápojem.

Zdroj: Shutterstock Když Becky na svém tiktokovém účtu zveřejnila video, na němž její 6měsíční synek “hoduje” na svém prvním Happy Mealu, lidé absolutně nevěřili svým očím.

“Cukr a chemikálie v jednom jídle. Zaplatím vám, abyste mohla jít na kurz rodičovství. Opravdu to potřebujete,” napsala jedna sledující. “Děti mladší jednoho roku nedokážou ve svém těle dostatečně zpracovat sůl a cukr, proto se u nich nedoporučují tyto potraviny a nápoje. Je to nebezpečné a hloupé,” přidala se další.

Našli se však tací, kteří se maminky zastávali s tím, že toto nezdravé jídlo dává svému dítěti zcela výjimečně. Na druhou stranu však nebylo nutné, aby video s tímto obsahem sdílela na sociálních sítích. A jaký je váš názor? Napište nám do komentářů.

Zdroj: Thesun.co.uk, Tiktok.com

Autor:
Publikováno: 4. 4. 2023 09:54 Nahlásit obsah