Ornella Koktová má doma Jurský park 3. Ve videu ukázala, jak je péče o 3 děti vyčerpávající

Ornella Koktová má doma Jurský park 3. Ve videu ukázala, jak je péče o 3 děti vyčerpávající Zdroj: Profimedia

Trojnásobná maminka Ornella Koktová se rozhodně nenudí. Zvlášť starostlivost o své dvě nejmladší děti Svena a Lilianne přirovnává ke krocení divé zvěře, nebo ještě lépe dinosaurů. Že péče o tři potomky není žádný med, dokládá i její poslední instagramové video. V něm je vidět, že si Lilianne na svého staršího brášku Svena neváhala vzít šroubovák.

“Když máš doma Jurský park 3,” napsala Ornella Koktová na Instagram a připojila všeříkající video.

Trojnásobná maminka zaznamenala v akci svou 15měsíční dcerku Lilianne, která řádí se svým starším, 27měsíčním bráškou Svenem. Při pohledu na tuto dvojku zatrne snad každému rodiči.

Lilianne a Sven totiž po dřevěné židličce vylezli do okna zahradní kůlny, kde Sven mezitím přišlápl Lilianne nožičku. To ale nebylo všechno. 15měsíční Lilianne si zase na svého staršího brášku vzala šroubovák.

Ornella Koktová na Instagramu zkrátka bez filtrů a třpytek ukázala, jaké je to mít tři děti, z nichž nejmladší mají sotva pár let. Při pohledu na video jí proto sledující popřáli pevné nervy. “Jak říkám… na doživotí,” odpověděla se smíchem známá trojnásobná maminka, která se stále snaží být nad věcí.

Nejsem škodolibá, ale tohle jsou pravý venkovský děti. Ten šroubovák v ruce, přišlápnutá ruka a lezení do kurníku nebo stodoly mě zaneslo do mého dětství, krásné prázdniny,” napsala pod video s Lilianne a Svenem v akci jedna sledující. A co na to Ornella Koktová?

“Nejste škodolibá a na venkovských dětech nevidím nic špatného! Naopak jsou možná v něčem lépe připravené na život… než děti z města. Já zakusila obojí… tak můžu porovnávat,” vzkázala Ornella Koktová, která má kromě malých nezbedů Svena a Lilianne ještě 9letého syna Quentina.

Zdroj: Instagram.com/ornellakoktova
Autor:
Publikováno: 21. 7. 2022 14:57 Nahlásit obsah