Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy

Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy Zdroj: Profimedia

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se před několika dny stala novopečenou maminkou. Porod synka Huga jí však dal pořádně zabrat, neboť trval dlouhé tři dny. Nikola je již se svým chlapečkem doma, ovšem přiznala, že má z nedávného porodu stále velké trauma.

Shopaholic Nicol je již z porodnice doma. Se svým novorozených synkem Hugem a jeho tatínkem Adamem už společně vyrazili na první procházku, kterou Nikola pečlivě zdokumentovala a pořízené fotky zveřejnila na Instagramu.

Vše vypadalo jako dokonalá rodinná idylka. Co musí Nikola ovšem stále zpracovávat, jsou negativní pocity po nedávném, tři dny trvajícím porodu.

Když si Shopaholic Nicol lidé na Instagramu zeptali, jestli plánuje vydat podcast o porodu, influencerka reagovala velmi odmítavě. 

"Upřímně je to to poslední, na co teď myslím, naopak se snažím to trauma celou dobu co nejvíc vytěsnit z hlavy,” napsala Nikola Čechová upřímně na Instagramu. Dále uvedla, že vzpomínky na porod se pokusí vytěsnit alespoň do té doby, než bude “mít prostor to na terapii zdravě zpracovat”.

“Ach Nikčo, sama jsem rodila téměř tři dny a hojení duše bylo dlouhý. Moc moc gratuluju a snad jen… Za všechno na světě ty děti stojí, za všechno,” vzkázala Nikole na Instagramu jedna ze sledujících, která si sama prošla velmi těžkým porodem.

Zdroj: Instagram.com/shopaholicnicol, Tn.nova.cz
Autor:
Publikováno: 26. 3. 2024 12:47 Nahlásit obsah