Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také?

Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také? Zdroj: Shutterstock

Spousta párů vám řekne, že než si pořídili společné miminko, žili naprosto bezstarostným životem. Dítě, které je zkrátka závazkem i radostí na celý život, dokáže běžné fungování obrátit o 180 stupňů. Dokazuje to i instagramový účet GotToddlered, který pravidelně zveřejňuje fotky párů před dítětem a po něm.

Instagramový účet GotToddlered, který mapuje radosti a strasti rodičovství, založil dvojnásobný otec a známý influencer Mike Julianelle. Tento muž rozhodně netušil, jaký bude mít jeho nápad úspěch.

Mike Julianelle pravidelně sdílí vtipné srovnávací fotky párů před dítětem a po něm, které mu od čerstvých i zasloužilých rodičů pravidelně přistávají v e-mailové schránce.

Instagramový účet GotToddlered je populární hlavně mezi rodiči malých dětí, kteří vidí, že v tom rozhodně nejsou sami. Pravidelně se baví stále novými srovnávacími fotkami, které ukazují, že přechod z bezstarostného, bezdětného a často pařmenského života k rodičovským povinnostem bývá někdy obzvlášť bolestivý.

I na srovnávacích fotkách je zřejmé, že skoro všichni čerství rodičové, kteří přivítali své dítě na světě teprve nedávno, mají podobnou zkušenost. Příchod potomka je pro ně totiž obrovskou životní změnou, která je mnohdy zasáhne velmi nepřipravené.

Jste již rodiči? A také jste si idealizovali, že po narození miminka to bude jako procházka růžovou zahradou? Rodičovství je nádherná věc, ovšem na druhou stranu je to zvláště v prvních letech velmi náročné období, které dokáže zamávat s mnohými ideály.

Vzpomínáte si na to, jak jste příchod svého prvního dítěte na svět prožívali vy? Možná, že se na srovnávacích fotkách instagramového účtu GotToddlered také najdete. Čerství i zasloužilí rodiče o tom vědí své.

Zdroj: BoredPanda, Instagram

Autor:
Publikováno: 26. 8. 2021 16:08 Nahlásit obsah