Matka zabíjí divoká zvířata se svou 4letou dcerkou. Vychováváte vražedkyni, kritizují ji lidé

Matka zabíjí divoká zvířata se svou 4letou dcerkou. Vychováváte vražedkyni, kritizují ji lidé Zdroj: Shutterstock

Novozélandská nimrodka Jesica Murphy sdílí vášeň pro lov divokých zvířat i se svou čtyřletou dcerou Lylou. Někteří lidé však tento přístup nedokážou zkousnout. 23letá Jesia Murphy říká, že jí kvůli tomu někteří lidé posílají výhrůžky smrtí nebo tvrdí, že ze své dcery vychovává vražedkyni. Co si o tom myslíte vy?

23letá Jesica Murphy z Nového Zélandu začala vyrážet na lov divokých zvířat už ve svém raném dětství. Od čtyř let ji pravidelně brával do lesa lovit její nevlastní otec. Zapáleným nimrodem byl přitom už její dědeček.

Jesica Murphy nyní předává vášeň pro lov také své čtyřleté dcerce Lyle, která s ní pravidelně jezdí do přírody. Novozélandská nimrodka tvrdí, že se snaží svou dceru naučit, jakou hodnotu má divoká zvěř a jaké jsou výhody organického masa. Zároveň svou dceru vede k respektování přírody a je zastánkyní osvěty v myslivosti.

Zatímco Jesicu Murphy v její zálibě podporuje lovecká a myslivecká komunita, na svém oficiálním instagramovém účtu Hunting with Jess musí čelit nenávistným komentářům a zprávám. 

“Dostávám četné výhrůžky smrtí. Lidé mi píšou, abych se zabila co nejvíce různými způsoby. O své dceři dostávám stovky nenávistných komentářů a zpráv. Prý až dcera bude velká, bude z ní vrah,” vyjádřila se Jesica Murphy nechápavě o počínání některých lidí.

Novozélandská nimrodka přitom se svou dcerou loví nejčastěji jeleny, straky, vačice a králíky. Navíc podotýká, že je toto maso z volného výběhu mnohem lepší a kvalitnější nežli maso v klecích chovaných zvířat, které je běžně k dostání v supermarketech. Zdroj: Shutterstock Na druhou stranu se Jesica Murphy nesetkává na sociálních sítích pouze s nenávistí, ale také s podporou v tom, co dělá.

“Nyní mám pocit, že mě lidé místo nenávisti spíš podporují, což je úžasné. Některé komentáře a zprávy, které od ostatních na Instagramu dostávám, jsou ohromující. Po pravdě jsem nečekala, že někdy budu pro ostatní inspirací,” podotkla novozélandská nimrodka, kterou na Instagramu sleduje takřka 14 tisíc lidí.

Zdroj: Instagram.com/hunting_with_jess, Mirror.co.uk
Autor:
Publikováno: 12. 10. 2022 10:39 Nahlásit obsah