Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut

Tatínek napsal upřímnou recenzi na restauraci své dcery. Na objednávku čekal celých 45 minut Zdroj: Instagram.com @christophe_kyle

“Kuchařka je to roztomilá, ale zákaznický servis v její restauraci by se mohl zlepšit,” napsal americký tatínek Christoph Kyle, který na Instagramu zveřejnil recenzi na restauraci své malé dcerky. Jeho holčička Ava je samozřejmě v batolecím věku a kuchyňka je pouze na hraní. I tak svou recenzí pobavil celý internet.

“Zeptal jsem se jí, proč mám na židli balónky. Ona mi řekla, že mi do toho rozhodně nic není,” postěžoval si Christoph Kyle na to, co musel zkousnout při návštěvě restaurace své dcery. V každém případě pobavil na svém instagramovém profilu tisíce lidí. Ve své upřímné recenzi totiž popsal vše, co zažil v restauraci, v níž se rozhodl poobědvat.

Nešlo ale o klasickou restauraci, ale o dětskou kuchyňku jeho malé dcerky Avy. I když je jeho dítě na světě pouze několik let, v recenzi na její kuchařské umění a prozákaznický přístup si rozhodně nebral servítky.

“Zavítal jsem do restaurace Ava´s Kitchen, která otevřela koncem dubna. Je to velmi čisté zařízení. Dovolte mi, abych vám něco pověděl o její majitelce,” začal popisovat v recenzi táta.

“Nejdříve jsem se jí zeptal, proč jsou uvázané na mé židli balónky, když nemám narozeniny. Majitelka mi řekla, hej, to je podnikání. A že jsou maminky,” postěžoval si Christoph Kyle na přístup personálu restaurace. Ovšem to nebylo vše.

“Na svou objednávku jsem čekal 45 minut, i když jsem zde byl jediným zákazníkem. Nejprve to šlapalo opravdu dobře, po 20 minutách vaření však ale přestala a šla sledovat Tlapkovou patrolu,” napsal dále táta.

“Celkově myslím, že by se mohl zákaznický servis zlepšit. V každém případě je to moc roztomilá kuchařka, takže jí dám ještě šanci,” zakončil Christoph Kyle recenzi na dětskou restauraci své dcerky Avy. Díky svému originálnímu, vtipnému a milujícímu přístupu se okamžitě stal hrdinou internetu. Takového tátu by si přála snad každá holčička, nebo ne?

Autor:
Publikováno: 25. 9. 2020 11:17 Nahlásit obsah