Kategorie Vaření

Článek
Potetovaná kuchařka Kamu trpí syndromem polycystických ovarií PCOS. Na Instagramu zveřejnila upřímnou zpověď
Potetovaná kuchařka Kamu trpí syndromem polycystických ovarií PCOS. Na Instagramu zveřejnila upřímnou zpověď Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu zveřejnila na Instagramu fotku ve spodním prádle a s vypouklým bříškem. Jak by se mohlo na první pohled zdát, tato potetovaná diva není těhotná. Za vypouklé břicho může vážná nemoc, kterou Kamu trpí. Slavná kuchařka se v upřímné instagramové zpovědi přiznala, že má syndrom polycystických ovarií.
Článek
Jak rychle rozmrazit kuře, rybu nebo mleté maso: Vyhněte se rozmrazování v horké vodě
Jak rychle rozmrazit kuře, rybu nebo mleté maso: Vyhněte se rozmrazování v horké vodě Zapomněli jste večer vydělat z mrazničky kuřecí maso, rybu nebo mleté maso? Pokud tyto suroviny potřebujete co nejrychleji rozmrazit, abyste měli své rodině co připravit k obědu, máme pro vás několik tipů, jak na to. Pokud potřebujete rychle a bezpečně rozmrazit kuře, rybu či mleté maso, rozhodně ale zapomeňte na horkou vodu.
Článek
Kde roste medvědí česnek? Tento zdravý zázrak, který využijete v kuchyni, hledejte ve vlhkých a stinných místech
Kde roste medvědí česnek? Tento zdravý zázrak, který využijete v kuchyni, hledejte ve vlhkých a stinných místech Máte chuť na chleba s máslem a medvědím česnekem nebo si chcete připravit pesto z medvědího česneku? Pokud nevíte, kam se vypravit na tuto oblíbenou jarní bylinku, máme pro vás hned několik tipů, kde ji hledat. Kde tedy roste medvědí česnek nejčastěji?
Článek
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku
Proč nevylévat vodu z vařených brambor? Je to základ na výbornou a rychlou česnečku Vyléváte vodu z vařených brambor, ze kterých si následně připravujete třeba bramborovou kaši? Nejste jediní, i když na druhou stranu je to velká škoda. Voda z vařených brambor má totiž spoustu využití v domácnosti i na zahradě. Kromě toho ji můžete použít jako základ na výbornou česnečku nebo k nastavení dalších polévek.
Článek
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru
Domácí majonézu ze 4 ingrediencí připravíte během několika sekund. Hlavní trik spočívá v použití tyčového mixéru Dali byste si domácí majonézu k zeleninovému salátu nebo ke smaženému sýru? Před přípravou domácí majonézy vás možná odrazuje časová náročnost tohoto receptu. Vynikající majonézu ze čtyř základních ingrediencí však doma snadno a rychle uděláte pomocí jednoduchého triku. Na přípravu domácí majonézy použijte tyčový mixér.
Článek
Nejlepší bramboráky, po kterých se utlučete. Přinášíme triky, jak je udělat
Nejlepší bramboráky, po kterých se utlučete. Přinášíme triky, jak je udělat Dali byste si do zlatova vysmažené a křupavé bramboráky, které budou uvnitř dokonale vláčné? I když nejde o zdravé jídlo, proč si jej čas od času nedopřát. Máme pro vás několik triků na nejlepší bramboráky, po kterých se u vás doma doslova zapráší.
Článek
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat
Nejlepší palačinky se netrhají a jsou dokonale tenké. Přinášíme tipy a triky, jak je udělat Připravit dokonalé palačinky je kumšt. Určitě se vám při smažení palačinek stalo, že byly silné, nasáklé olejem a trhaly se. Abyste si udělali ty nejlepší palačinky na světě, zkuste dodržet několik základních pravidel. Máme pro vás několik triků profesionálů, díky nimž dosáhnete velmi tenkých palačinek, které se nebudou trhat.
Článek
Tipy na dokonalé řízky: Vylepšete je podle triků profesionálů
Tipy na dokonalé řízky: Vylepšete je podle triků profesionálů Jistě souhlasíte s tím, že udělat řízek, který bude na povrchu křupavý a uvnitř měkký a šťavnatý, je kumšt. Jestli si navíc myslíte, že na klasickém řízku už nemáte co vylepšit, opak je pravdou. Vyzkoušejte při přípravě řízků několik jednoduchých triků od profesionálů. Řízek bude dokonalý a bude se vám doslova rozplývat na jazyku.
(13) Načíst více