Kategorie Diy

Článek
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru Máte rádi víno? Až zjistíte, že korkové zátky z vinných lahví nepatří do koše, ale dají se využít k výrobě nádherných dekorací, budete mít tento lahodný nápoj ještě raději. Tak šup šup, začněte si postupně schovávat korkové špunty, ať se můžete už za pár týdnů pustit do tvoření! Výrobky z tohoto materiálu budou rozhodně chloubou vašeho bytu.
Článek
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru Leží vám v garáži nebo dílně staré kovové hrábě, pro které už dávno nemáte žádné praktické využití? Že vám tento kousek pracovního nástroje nepřinese žádný užitek, je jenom vaše domněnka. Staré hrábě se můžou stát neocenitelným pomocníkem třeba u vás v kuchyni. Zajímá vás jakým způsobem? To vám prozradí následující kreativní nápady!
Článek
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky I se starou punčochou, betonovou směsí a několika gumičkami se dají dělat velké věci. Můžete si z nich vykouzlit originální podzimní dekoraci, která udělá parádu hned několik let po sobě. Řeč je konkrétně o dýni z betonu, kterou zvládne vyrobit opravdu každý. Tak směle do toho!
Článek
Nejlepší lék na podzimní splíny a deprese: Provoňte si domov přírodou
Nejlepší lék na podzimní splíny a deprese: Provoňte si domov přírodou Na podzim se zkracují dny a prodlužují noci, z nedostatku sluníčka na nás padají splíny a depky. Abychom se zase dostali do pohody, špatné myšlenky nám pomůže zahnat nejen oblíbená hudba, plápolání svíček, ale i příjemná vůně. A proč si domov neprovonět rovnou směsí z našich nejoblíbenějších ingrediencí, které navodí pohodovou podzimní atmosféru?
Článek
Kdo si hraje, nezlobí: 10 nápadů z lega pro váš interiér
Kdo si hraje, nezlobí: 10 nápadů z lega pro váš interiér Lego je úžasně variabilní. Jestli si s ním už vaše děti nehrají a jenom vám leží v koutě, začněte si s ním hrát vy sami! Přesněji řečeno, vyrobte si z něj pár praktických a stylových vychytávek, které svým originálním designem oživí váš domov. Je libo třeba držák na klíče, stylovou lampičku nebo fotorámeček?
Článek
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět Neznám ženu, která by netoužila po krásné kuchyni plné nejmodernějších spotřebičů a dokonalého designu. Ale ne všechny si můžeme dovolit koupit si novou přesně podle našich představ.
Článek
Tvůrčí způsoby, jak zabavit děti v pohodlí domova
Tvůrčí způsoby, jak zabavit děti v pohodlí domova Není nad to dopřát si pořádnou procházku nebo nechat děti skotačit na hřišti. Jak ale své ratolesti zabavit, když jsou zrovna nemocné nebo našemu pečlivě naplánovanému programu nepřeje počasí? Nechte se inspirovat a buďte na takovéto situace řádně připraveni!
Článek
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce Během podzimních plískanic je skoro až neuvěřitelné, že jsme se ještě před pár týdny opalovali na pláži a koupali mezi slanými vlnami. Další dovolená bude až za rok... Co si proto čekání zpříjemnit tvořením z materiálu, který jsme si dovezli od moře? Z kamínků a mušlí můžete vyrobit originální dekorace pro svůj dům či byt.
Článek
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt Není tajemstvím, že během druhé světové války byly po celé Evropě postaveny bunkry, které měly obyvatele chránit před bombami. Jakmile začalo bombardování, lidé se zde schovávali a častokrát jen díky těmto bunkrům přežili bez úhony.
(157) Načíst více