Kategorie Diy

Článek
Barvení vajec přírodním způsobem: Užijte si Velikonoce bez chemie
Barvení vajec přírodním způsobem: Užijte si Velikonoce bez chemie O kupovaných barvách na vejce nikdy nemůžete 100procentně říct, že jsou bez jakýchkoli chemických přísad. Jelikož se tyto látky mohou dostat do bílku i žloutku, není od věci, když se vajíčka pro koledníky rozhodnete obarvit přírodním způsobem. Vystačíte si třeba s obyčejnými cibulovými slupkami, červenou řepou nebo kurkumou.
Článek
Tip na originální velikonoční dekoraci: Ozdobte vajíčka lakem na nehty
Tip na originální velikonoční dekoraci: Ozdobte vajíčka lakem na nehty Za pár týdnů tu opět máme Velikonoce. Pokud už teď přemýšlíte nad originálními velikonočními dekoracemi, máme pro vás jeden tip. Ozdobte si vyfouknutá vajíčka lakem na nehty. Tento způsob zdobení kraslic je opravdu snadný. Krásného výsledku dosáhnete už během pár minut. Sesbírejte si tedy doma všechny laky na nehty a pusťte se do tvoření!
Článek
Pozvěte si domů jaro: Tento nápad na jarní dekoraci z živých květin si zamilujete
Pozvěte si domů jaro: Tento nápad na jarní dekoraci z živých květin si zamilujete Milujete vůni jarních květin? Užívat si ji můžete také u sebe doma. Zajděte si do nejbližšího květinářství pro rostlé petrklíče, sedmikrásky, narcisky nebo hyacinty. Aby se v květináči necítily tak opuštěně, vyrobte si z nich následující kouzelnou jarní dekoraci, která vám vydrží týdny. Výroba vám zabere pár minut, ale výsledek bude ohromující!
Článek
Ústní voda bez chemie: Pro dentální hygienu použijte hřebíček nebo kokosový olej
Ústní voda bez chemie: Pro dentální hygienu použijte hřebíček nebo kokosový olej Ústní voda je důležitou součástí dentální hygieny. I kdy si pravidelně čistíte zuby kartáčkem, není od věci, když si na závěr vypláchnete ústa právě ústní vodou. Zbavíte se tím bakterií, které způsobují zánět dásní, ochráníte své zuby před kazem a budete mít svěží dech. Ústní vodu si nemusíte kupovat, ale můžete ji vyrobit z domácích zdrojů.
Článek
Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně
Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně Kosmetické štětce se v současné době těší velké oblibě a jako nezbytná pomůcka k líčení našly právem své místo také v našich koupelnách. Jenže, jak je máme skladovat a v čem je máme převážet, abychom je neponičily? Známe řešení! Pokud nechcete investovat do drahých pouzder, můžete si v klidu domova vyrobit šikovný organizér. Jak tedy na to?
Článek
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku V našich končinách je avokádo velmi podceňovaným ovocem, které má ovšem širokou škálu použití. Nemusíte si z něj připravovat jenom dobroty, avokádo vám poslouží také při péči o tělo. Díky svému složení totiž skvěle nahradí i drahé kosmetické přípravky! Vyrobte si z avokáda třeba holicí krém a dejte díky němu sbohem striím či popraskaným rtům.
Článek
Osvěžte si domov hůlkovým difuzérem: Vyrobíte jej sami levně a během pár minut
Osvěžte si domov hůlkovým difuzérem: Vyrobíte jej sami levně a během pár minut Na lahvičku s vonnou esencí, do které jsou ponořeny bambusové tyčinky, je nejen hezký pohled. Z těchto tyčinek se do interiéru uvolňuje příjemná vůně, která lahodí našemu tělu i mysli. I když máte hlouběji do kapsy, můžete si pořídit difuzér i vy. A to tak, že si jej vyrobíte sami pomocí přísad, které najdete přímo u sebe doma!
Článek
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!
Článek
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno Právě jsme přivítali první adventní neděli. Většina českých domácností se už pyšní nádhernou adventní výzdobou. Ovšem ti zapomnětliví z nás se do výroby vánočních dekorací teprve pouštějí! Napadlo vás třeba zkrášlit si svátečně domov tím, co máte po ruce? Vyzkoušejte tyto netradiční vánoční dekorace ze sklenic na víno, které vyrobíte do 2 minut!
(170) Načíst více