Kategorie Zábava

Článek
Ljudmila Pavličenková: Sniperka, která dostala 309 nacistů
Ljudmila Pavličenková: Sniperka, která dostala 309 nacistů Druhá světová válka se nese převážně ve znamení mužů. Politici, vojáci i hrdinové všedního dne – jen málokdy mezi nimi uvidíme ženská jména. Avšak i ony mají svůj podíl na historii. Jednou z nich je i Ljudmila Pavličenková, sovětská sniperka, která dokázala zlikvidovat více než 300 nacistů.
Článek
Bojíte se rádi? Tyto tajemné předměty prý mají být prokleté
Bojíte se rádi? Tyto tajemné předměty prý mají být prokleté Ačkoliv je pro dnešní dobu typický nejen vědecký pokrok, musíme si přiznat, že kolem nás stále existují věci, pro které nemáme rozumné vysvětlení. Jednou z nich jsou i tyto zvláštní předměty, které prý mají být prokleté a jejich historie je spjatá s nejrůznějšími nehodami, a dokonce i úmrtími.
Článek
Teď tu máme něco pro chytré hlavičky. Matematické hádanky, které jen tak někdo nevyluští
Teď tu máme něco pro chytré hlavičky. Matematické hádanky, které jen tak někdo nevyluští Pokud si také rádi trochu namáháte vaši hlavičku a máte rádi matematické hádanky, tak máme něco právě pro vás. Pohodlně se posaďte a můžeme začít.
Článek
Muž dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství
Muž dostal od své ženy erotickou fotografii, kvůli které zažádal o rozvod. Jen malý detail rozbil celé manželství Není nic neobvyklého, když si partneři mezi sebou posílají erotické fotografie, které mají dokázat, jak moc na sebe navzájem myslí a možná i trochu poškádlit fantazii.
Článek
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají největší psi světa?
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají největší psi světa? Pes je nejlepším přítelem člověka. Někdy nám ale tihle čtyřnozí miláčci dokážou pěkně přerůst přes hlavu – a to doslova. Když se největší dánská doga postaví na zadní, je vysoká více než 2 metry! V 90. letech zas žil anglický mastif, který vážil úctyhodných 156 kilo. Pojďte se podívat, jak vypadají největší psi světa.
Článek
Jen málokdo dokáže vyřešit tuto hádanku se sirkami. Dokážete to vy?
Jen málokdo dokáže vyřešit tuto hádanku se sirkami. Dokážete to vy? Ani pro tentokrát nesmí chybět nějaká ta hádanka, která vás donutí přemýšlet a procvičit si mozkové závity, aby nezahálely.
Článek
Jak vypadají slavné filmy bez speciálních efektů?
Jak vypadají slavné filmy bez speciálních efektů? Filmový průmysl ušel od svého vzniku pořádný kus kupředu a téměř v každém filmu dnes narazíme na digitální efekty, které vznikají za pomocí počítače. Herci tak natáčí před zeleným plátnem a často hrají "do prázdna". Zajímá vás, jak takové filmy vznikají?
(2116) Načíst více