Kategorie Zábava

Článek
Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali
Jak vypadá Hagrid z Harryho Pottera dnes? Asi byste ho nepoznali Není snad nikdo, kdo by nevěděl, kdo je poloobr Hagrid z kouzelnického příběhu o Harrym Potterovi. Tato na první pohled strašidelná postava si získala řadu svých fanoušků a stala se snad nejoblíbenější vedlejší postavou vůbec. Učaroval svou dobrosrdečností a ochotou malému Harrymu a jeho kamarádům pomoci za každou cenu.
Článek
Co dělat, aby baterie v mobilním telefonu vydržela déle?
Co dělat, aby baterie v mobilním telefonu vydržela déle? Tohle pravděpodobně známe všichni – koupíme si nový mobilní telefon, baterie vydrží několik hodin, avšak najednou její výdrž slábne a slábne a my si s sebou musíme neustále brát nabíječku.
Článek
Pokud je vaše IQ větší než 120, měli byste zvládnout tyto otázky. Odpovíte správně?
Pokud je vaše IQ větší než 120, měli byste zvládnout tyto otázky. Odpovíte správně? Pokud milujete nejrůznější hlavolamy, hádanky či dokonce i IQ testy, připravili jsme si pro vás menší test, při kterém budete muset logicky uvažovat. Test se bude skládat ze čtyř otázek, od té nejlehčí až po úplně nejtěžší. Troufnete si?
Článek
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá
Postavili si dům s tajným vchodem. Podívejte se na to, co se za ním skrývá Příběhů o tom, co jsou lidé schopni vymyslet a sami vytvořit, jsme tu již měli nespočet a v tomto duchu se neponese i následující galerie. Především se objevují příběhy, ve kterých figurují netradiční domky. Avšak ten, který vám dnes ukážeme, ten se jen tak nevidí!
Článek
Postavit dům za 6 hodin a za minimum peněz? I tohle jde
Postavit dům za 6 hodin a za minimum peněz? I tohle jde Postavení nového domu není žádná hračka. Náročný koloběh začíná v momentě, kdy zažádáte o hypotéku a musíte vyřídit desítky věcí. Naštěstí pro všechny, kteří chtějí ušetřit a nemají času nazbyt, existuje příjemné a moderní řešení.
Článek
Pokud máte IQ nad 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně?
Pokud máte IQ nad 130, tyto hádanky vyřešíte snadno. Troufnete si na ně? Proto, abychom zjistili, jak je kdo chytrý, dělají se nejrůznější IQ testy. Dnes si však vyzkoušíme test, ve kterém budete muset vyřešit tři detektivní případy, které odhalí, zda jste skutečně všímavý a bystrý člověk. Podle všeho dokáže tyto případy rozluštit jen člověk, který má IQ nad 130. Tak co, zvládnete to?
(2051) Načíst více