Kategorie Zábava

Článek
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci
Skákací hrady jako skladiště bakterií. Tomuto 10letému chlapci způsobily nebezpečnou infekci Skákací hrady patří mezi jednu z nejvyhledávanějších atrakcí a děti si na nich užijí spoustu legrace a skotačení. Jenže kromě zábavy s sebou nesou i určité zdravotní riziko, o kterém by měl vědět jistě každý rodič.
Článek
Vrátí se teplé počasí: Teploty budou kolem 20 stupňů
Vrátí se teplé počasí: Teploty budou kolem 20 stupňů Počasí v letošním roce je opravdu nevyzpytatelné. Kalendář, který nám neúprosně oznamuje, že je podzim a my všichni, kteří čekáme mírně mrazivé a sychravé počasí, se letos hned tak nedočkáme. Podle předpovědí bude na přelomu října a listopadu opravdu teplo.
Článek
Domov pro seniory pro své klientky najal profesionální striptéry. Ti je obsluhovali spoře odění
Domov pro seniory pro své klientky najal profesionální striptéry. Ti je obsluhovali spoře odění V jednom anglickém domově pro seniory vedení vyslyšelo přání svých klientek a najalo jim profesionální striptéry, kteří jim oživili jinak všední den v domově, přesněji tedy večeři.
Článek
Ovládáte český jazyk na jedničku? Tyto nejčastější chyby děláme
Ovládáte český jazyk na jedničku? Tyto nejčastější chyby děláme Čeština je krásný jazyk, ovšem také velmi náročný a nejeden z nás se při psaní dopisu či e-mailu musel kouknout do pravidel, aby neudělal hrubku. Jenže některým ani pravidla českého pravopisu přikovaná na pracovním stole nepomohou a při psaní pracovních zpráv jsou schopni nasekat tolik chyb, za které by se styděl i prvňáček.
Článek
Retro kočárky našich babiček a maminek. Nevozili jste se v nich náhodou i vy?
Retro kočárky našich babiček a maminek. Nevozili jste se v nich náhodou i vy? Kočárek či dokonce i několik z nich jsou povinnou výbavou každé maminky. Díky nim se můžeme s našimi drobečky pohybovat, jak nejrychleji to jde, a oni jsou navíc ještě pod dohledem a v bezpečí. Dnešní doba nabízí neuvěřitelnou škálu kočárků, ale vzpomínáte si ještě na to, jak vypadaly dříve?
(2105) Načíst více