Kategorie Zábava

Článek
Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem
Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem Přemýšlíte, jak nejlépe udělat svým známým, rodině nebo klidně i sobě radost? Darujte zážitek! Impresio jich nabízí desítky a vybere si každý.
Článek
Horká medovina, svařák a punč: O Vánocích je pije každý, tajemství jejich původu zná málokdo
Horká medovina, svařák a punč: O Vánocích je pije každý, tajemství jejich původu zná málokdo Pro spoustu z nás jsou zimní měsíce nepředstavitelné bez popíjení svařáku, punče nebo horké medoviny. Tyto nápoje jsou oblíbené, protože nás v zimě příjemně zahřejí, a navíc dokážou přivodit pohodovou vánoční atmosféru. Málokdo ovšem zná tajemství jejich vzniku. Pojďte jej s námi alespoň trochu poodhalit.
Článek
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport Považujete žehlení za nejhorší domácí práci? Tato činnost však nemusí být nuda, zvlášť pokud ji necháte na mužích. Že je pánské pokolení v mnohých věcech vynalézavější, dokazují i fotky na Redditu. Muži se na nich nechali zvěčnit při žehlení, které proměnili v extrémní sport.
Článek
Fenomén tanečních na vzestupu
Fenomén tanečních na vzestupu Taneční často představují vstupní bránu do života dospělých. Pro Čechy běžná věc je však světovým fenoménem. Nikde jinde se taneční v takové míře neučí. Kromě základů společenských tanců, jako je valčík, waltz, polka nebo jive, si zde účastníci kurzu osvojí také základy společenského chování a etikety, jejímž základním prvkem je vhodné oblečení.
Článek
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život?
Japonci a jejich podivné vynálezy. Čím vším se nám snaží usnadnit život? Japonsko je zemí, která se rozhodně nebojí nových vynálezů a inovací. Je to země s jednou z nejsilnějších ekonomik světa a její vynálezci neustále přemýšlí, čím by mohli lidem usnadnit a zefektivnit život. Ačkoliv jsou některé jejich nápady naprosto geniální, které si bezpochyby zaslouží nálepku „ujeté“.
Článek
Život teenagerů v devadesátkách: Bravíčko, plakáty na zdi a walkmany
Život teenagerů v devadesátkách: Bravíčko, plakáty na zdi a walkmany Devadesátá léta minulého století se v současnosti skloňují ve všech směrech. To, co tehdy frčelo, dnes zažívá obrovský módní comeback. Ať už chceme, nebo ne, některé návraty z devadesátek už jsou takřka nemožné. A to hlavně osobitý život tehdejších teenagerů, který dnešní náctiletí jen tak nezažijí. Co všechno je už dneska retro?
Článek
O barvě těchto šatů a tenisek se hádají miliony lidí: Proč vidíme odlišné barvy?
O barvě těchto šatů a tenisek se hádají miliony lidí: Proč vidíme odlišné barvy? Internetem se jako lavina šíří fotka tenisek, kvůli které lidé vedou nekonečné spory. Důvod je prostý. Nemůžou se shodnout na barvě, které tyto boty mají. Jedni vidí šedo-tyrkysovou a druzí růžovo-bílou kombinaci. Je to jako v případě legendárních šatů, o kterých se lidé hádali, zda jsou černo-modré, nebo bílo-zlaté. A co vy? Jaké barvy vidíte?
Článek
Jak dnes vypadá seriálový Hercules? Sexy svalovec se proměnil v udržovaného šedesátníka
Jak dnes vypadá seriálový Hercules? Sexy svalovec se proměnil v udržovaného šedesátníka Seriálový Hercules byl v 90. letech idolem spousty žen a inspirací mnoha mužů. Legendární seriál o neohroženém bojovníkovi, kterého si zahrál herec Kevin Sorbo, odstartoval v roce 1995. Od té doby uplynulo 24 let, a i sám seriálový Hercules se změnil k nepoznání. Charismatický Kevin Sorbo překročil magickou šedesátku. Chcete vědět, jak vypadá?
Článek
Wings for Life World Run, když tě dojede auto, končíš
Wings for Life World Run, když tě dojede auto, končíš Závod bez cíle, v němž si až na trati každý účastník určí, kolik kilometrů uběhne. Zároveň prostředek pro pomoc lidí, kteří ji opravdu potřebují. To je charitativní závod Wings for Life World Run, jehož šestý ročník se uskuteční 5. května.
(2134) Načíst více