Kategorie Zábava

Článek
Mattel vytvořil panenku Barbie podle vědkyně Sarah Gilbert. Tato žena se podílela na vývoji vakcíny AstraZeneca
Mattel vytvořil panenku Barbie podle vědkyně Sarah Gilbert. Tato žena se podílela na vývoji vakcíny AstraZeneca Britská profesorka Sarah Gilbert z Oxfordské univerzity má na svém kontě spoustu vědeckých ocenění. Nyní má hodně společného také s Eleanor Roosevelt, Marilyn Monroe nebo Beyonce. Stejně jako tyto slavné ženy byla Sarah Gilbert oceněna vlastní panenkou Barbie. Tato vědkyně se totiž spolupodílela na vývoji vakcíny proti koronaviru AstraZeneca.
Článek
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také?
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také? Spousta párů vám řekne, že než si pořídili společné miminko, žili naprosto bezstarostným životem. Dítě, které je zkrátka závazkem i radostí na celý život, dokáže běžné fungování obrátit o 180 stupňů. Dokazuje to i instagramový účet GotToddlered, který pravidelně zveřejňuje fotky párů před dítětem a po něm.
Článek
Australští papoušci kakadu se v Sydney naučili otevírat popelnice. Video ukazuje, jak jsou šikovní
Australští papoušci kakadu se v Sydney naučili otevírat popelnice. Video ukazuje, jak jsou šikovní Papoušci kakadu žlutočečelatí jsou ve zvířecí říši vyhlášeni svou inteligencí. Že však může být na škodu, dokazuje chování volně žijících kakaduů, kteří se v australském Sydney naučili otevírat víka popelnic. Vědci jsou z jejich šikovnosti nadšení. Místním však vadí, že papoušci následně hodují na odpadcích. Pořízené video ukazuje, jak si počínají.
Článek
Perseidy 2021 nabídnou jedinečnou podívanou. Pozorování padajících hvězd bude letos nejlepší z 12. na 13. srpna
Perseidy 2021 nabídnou jedinečnou podívanou. Pozorování padajících hvězd bude letos nejlepší z 12. na 13. srpna Těšíte se na to, až budete zase po roce pozorovat padající hvězdy na srpnové noční obloze? V roce 2021 máte jedinečnou možnost. Letos bude na padající hvězdy ze souhvězdí Persea nádherná podívaná. Perseidy totiž nebude svým zářením rušit Měsíc, který bude mít tvar pouze velmi úzkého srpku.
Článek
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku
Přibývá vážných nehod motorkářů: Podívejte se na video jedné z nich, která se stala v Buchlovských kopcích na Zlínsku Statistiky říkají, že každou 8. obětí silniční nehody je motorkář. Bohužel i letošní sezona v Česku si již vyžádala desítky obětí z řad motorkářů. Jedním z oblíbených míst motorkářů je silnice plná zákrut v Buchlovských kopcích na Zlínsku. Policisté jako varování zveřejnili video z nehody motorkáře v této lokalitě, které nasnímala akční kamera.
Článek
Tajemství, která skrývají drahokamy. Chcete s jejich pomocí znát svůj osud?
Tajemství, která skrývají drahokamy. Chcete s jejich pomocí znát svůj osud? Celé věky lidé věří na magickou moc drahokamů. Staří mágové a druidové jim přikládali léčivou a magickou moc. Věřili, že síla, která je v nich ukrytá, může ovlivnit osudy lidí. Podle znamení zvěrokruhu, nebo podle toho, který vás přitahuje, můžete zjistit, jaká tajemství v sobě skrývá a co vypovídá o vašem osudu.
(100) Načíst více