Kategorie Zábava

Článek
Škola ro(c)ku: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé?
Škola ro(c)ku: Jak se změnili a co dnes dělají hlavní představitelé? Škola ro(c)ku je poměrně úspěšný snímek z roku 2003, který vypráví o jedné neobvyklé školní kapele, kterou vede svérázný Jack Black. Ve filmu si tak zahrálo mnoho dětských herců, kteří se za 16 let od natáčení přeci jenom trochu změnili. Co dnes dělají herci, kteří se ve filmu objevili?
Článek
Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů
Sladká pomsta expříteli: Kvůli nevěře zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů Shanai, dívka z Walesu, byla velmi překvapená, když zjistila, že ji její přítel podvádí. Překvapení však již brzy vystřídalo odhodlání a motivace, díky které její bývalý přítel už za 9 měsíců hořce litoval, že podvedl právě Shanai. Co vlastně udělala?
Článek
Alkohol mění osobnost člověka: Jaký druh "opičky" máte, když se napijete?
Alkohol mění osobnost člověka: Jaký druh "opičky" máte, když se napijete? Je to jasné, jako facka. Přesvědčili jste se o tom možná sami na sobě nebo tento problém vidíte na lidech kolem sebe: Alkohol mění osobnost člověka. Během následujících vánočních svátků a silvestrovských oslav potečou alkoholické nápoje plným proudem. A každý bude na alkohol reagovat jinak. S jakými druhy "opiček" se tedy můžete setkat?
Článek
Šaty se skrytými senzory odhalily časté obtěžování žen v nočních podnicích: Výsledek je zarážející
Šaty se skrytými senzory odhalily časté obtěžování žen v nočních podnicích: Výsledek je zarážející Pokud se ráda chodíte večer bavit, asi jste si toho už všimla. Sem tam se určitého místa vašeho těla „omylem“ dotkne cizí muž. Ať už je vám to příjemné nebo ne, náhoda to rozhodně není. Na obtěžování žen v nočních podnicích si posvítila i společnost vyrábějící nealkoholické nápoje. Vyvinula šaty reagující na dotyk. Co zachytily je na pováženou...
Článek
Vánoční přání: Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších vánočních SMS textů
Vánoční přání: Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších vánočních SMS textů Už za pár dnů tu opět máme Vánoce. Je tedy na čase, abychom našim blízkým i známým popřáli krásné svátky. V našich zeměpisných končinách si už dávno k Vánocům neposíláme pohlednice, jsme spíš přeborníky v psaní vánočních SMS zpráv. Každým rokem si jich mezi sebou pošleme několik desítek milionů. Které jsou ty nejlepší z nich?
Článek
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu?
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu? Doba vánočních večírků je v plném proudu. Pokud se na firemní akci teprve chystáte, asi se těšíte na to, jak se s kolegy pořádně odvážete. Jenže, všechno má své hranice. Dejte raději pozor, ať si neutrhnete pořádnou ostudu. V opačném případě by se vám šlo další den do práce jenom horko těžko. I vánoční večírek má svá pravidla: Jak se na něm chovat?
Článek
Čtenář píše: Jak dětem osvojit správné návyky čištění zoubků?
Čtenář píše: Jak dětem osvojit správné návyky čištění zoubků? Podle Světové federace zubních lékařů trpí v Evropě až 80 % populace vážným onemocněním dásní, tzv. gingivitidou. Zanedbaná a nesprávná péče o zoubky může vést v dospělosti k mnohem závažnějším zdravotním problémům, přičemž správné návyky čištění zubů jsou základní a nejjednodušší formou prevence. Začněme s nimi u našich dětí hned.
Článek
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole?
Vánoční jídla ve světě: Co nesmí chybět na štědrovečerním stole? Vánoční jídla ve světě jsou různorodá, na štědrovečerním stole se tak nemusíte setkat pouze s houbovým kubou, rybí polévkou nebo smaženým kaprem s bramborovým salátem. Zajímá vás, na jakých jídlech si o Vánocích pochutnávají třeba v Itálii, Španělsku, Řecku nebo ve Velké Británii? Tak čtěte dále!
(2110) Načíst více