Kategorie Zábava

Článek
Archeologové našli v Egyptě dva tisíce let starý sarkofág. Co v něm objevili?
Archeologové našli v Egyptě dva tisíce let starý sarkofág. Co v něm objevili? Stalo se něco nevídaného a pro všechny archeology na světě je to významná událost – během výkopových prací v egyptské Alexandrii byl nalezen černý sarkofág, který se ukrýval v hloubce pěti metrů.
Článek
Dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakupovat
Dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakupovat Někdy se člověk může dostat do situace, která tak úplně nekoresponduje se zákony země, ve které žije. Následně je tento člověk odsouzen k odnětí svobody, a právě v tuhle chvíli nastává moment, kdy je člověk schopen udělat téměř cokoliv, aby do vězení nemusel nastoupit.
Článek
Dabléři slavných osobností. Kteří se hercům podobají jako vejce vejci?
Dabléři slavných osobností. Kteří se hercům podobají jako vejce vejci? Říká se, že každý člověk má ve světě svého dvojníka a někteří z nich, kteří se čirou náhodou podobají na nějakého slavného herce či herečku, toho využili ve svůj prospěch – stali se kaskadéry a dabléry. Herci, kteří ztvárňují filmové hrdiny, se totiž často dostávají do situací, ve kterých je musí nahradit profesionál.
Článek
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo noční můra?
Šokující fakta o dětských soutěžích krásy. Je to splněný sen nebo noční můra? V soutěžích krásy se posuzuje nejenom vzhled daných žen či dívek, ale celkový dojem, jaký na porotu udělají. Většina těchto soutěží je určena pro ženy, které se často do těchto soutěží samy přihlašují, a výhra je jejich celoživotním snem. Jsou však i takové soutěže, ve kterých o titul bojují ještě děti.
Článek
Hlavní hrdina filmu Zachraňte Willyho po 25 letech. Jak dnes vypadá Jesse?
Hlavní hrdina filmu Zachraňte Willyho po 25 letech. Jak dnes vypadá Jesse? Kdo by neznal příběh 12letého vynalézavého chlapce jménem Jesse a jeho nejlepšího kamaráda, kosatku Willyho. První díl tohoto dojemného příběhu přátelství chlapce a velryby vyšel v roce 1993. A jak vypadá hlavní hrdina dnes?
Článek
V Austrálii našli údajně největšího pavouka současnosti: toho potkat nechcete
V Austrálii našli údajně největšího pavouka současnosti: toho potkat nechcete Kdo se bojí, nesmí do lesa. Zářným příkladem tohoto rčení je Austrálie. Ta totiž patří mezi země s největší koncentrací smrtelně nebezpečných zvířat. I tamní obyvatele stále dokáže překvapit rozmanitost jejich přírody.
Článek
Jak dnes žijí chlapci ze známé fotografie, která obletěla internet? Jeden z nich poslal do vesmíru raketu
Jak dnes žijí chlapci ze známé fotografie, která obletěla internet? Jeden z nich poslal do vesmíru raketu Jen málokomu, kdo pravidelně navštěvuje sociální sítě, unikla tato fotografie, která zachycuje čtveřici kamarádů sedících u stolu s poměrně znuděnými výrazy. S touto fotografií se vytvořilo několik vtipných obrázků, které internetový svět obletěly několikrát. Kdo vlastně jsou ale tito chlapci a jak vypadají dnes?
Článek
Deset zajímavostí o britské královské rodině, o kterých jste nevěděli
Deset zajímavostí o britské královské rodině, o kterých jste nevěděli Britská královská rodina – symbol Velké Británie a vzor pro mnohé Angličany. I přesto, že se soukromí této rodiny velmi hlídá, občas do světa uniknout opravdu neotřelé zajímavosti, které by do ní jen málokdo řekl.  
Článek
Jak dnes vypadá nejslavnější dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11?
Jak dnes vypadá nejslavnější dálniční policista Semir Gerkhan z Kobry 11? Kdo by si nepamatoval na slavný německý seriál o dálničních policistech Kobra 11. Hlavní a nezapomenutelnou roli Semira Gerkhana zde ztvárnil herec Erdogan Atalay, který se vyznačoval hlavně tím, že snad v každé epizodě totálně zdemoloval služební auto. Podívejte se, jak tento herec vypadá dnes.
(2081) Načíst více