Kategorie Zábava

Článek
Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy
Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy Seriál nočních běžeckých závodů NN Night Run 2017 se vrací do Ostravy tentokrát jako ČEPS Christmas Night Run. V sobotu 2. prosince bude centrum moravskoslezské metropole patřit běhu, připraven ale bude večer plný zážitků pro všechny účastníky i diváky.
Článek
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek!
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek! Pamatujete si ještě na šaty, které dokázaly rozdělit uživatele sociálních sítí na dva tábory? Někteří z nich tvrdili, že jsou šaty černo-modré, jiní byli přesvědčeni o tom, že jsou bílo-zlaté. V posledních dnech se objevilo opět něco podobného, ovšem v hlavní roli jsou nyní tenisky.
Článek
Jsi aktivní člověk a nerad sedíš doma? Zkus Mevyo a získej parťáky, kteří s tebou podniknou cokoli!
Jsi aktivní člověk a nerad sedíš doma? Zkus Mevyo a získej parťáky, kteří s tebou podniknou cokoli! Jste aktivní typ, který rád sportuje, navštěvuje zajímavá místa a setkává se s novými lidmi? A nebaví vás všechny své aktivity absolvovat sám? Ode dneška už nemusíte. V redakci jsme vyzkoušely portál jménem Mevyo, který je pro všechny, kteří se neradi nudí, nemají zrovna toho správného parťáka nebo si chtějí užívat života naplno!
Článek
Fenka zlatého retrívra porodila zelené štěňátko. Podívejte se na tento vzácný jev, který se doposud objevil jen třikrát!
Fenka zlatého retrívra porodila zelené štěňátko. Podívejte se na tento vzácný jev, který se doposud objevil jen třikrát! Když se fence narodí štěňátka, někdy se stane, že se ve vrhu objeví jedno, které něčím vyniká a odlišuje se od ostatních, ať už je to zbarvením č velikostí. Louis Sutherlandová je hrdou majitelkou fenky zlatého retrívra, která v nedávné době porodila devět štěňátek, ovšem jedno z nich bylo přeci jen něčím zvláštní.
Článek
NN NIGHT RUN PRAHA již 16.9.2017
NN NIGHT RUN PRAHA již 16.9.2017 Úžasná atmosféra, nádherné medaile, tisíce závodníků a diváků… Přesně tak vypadá série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh. Staňte se v letošním roce i Vy její součástí a pomozte nám vytvořit nový účastnický rekord! Bude to stát za to a rovnou v retro stylu!
(2063) Načíst více