Kategorie Zábava

Článek
Co o vás prozradí váš rukopis? Budete překvapeni
Co o vás prozradí váš rukopis? Budete překvapeni Někteří lidé jen pouhým pohledem na vaše písmo ihned poznají, jací ve skutečnosti jste. Grafologie je neuvěřitelně zajímavá věda, podle které se může poznat to, jaký má člověk charakter i to, jak se během svého života vyvíjí.
Článek
Využijte čajové sáčky tak, jak byste si dřív asi ani netroufly
Využijte čajové sáčky tak, jak byste si dřív asi ani netroufly Máte rádi čaj? Potom vás jistě potěší informace, že kromě přípravy oblíbeného nápoje můžete využít čajové sáčky i jinak. Černý čaj totiž obsahuje látky, zvané taniny, které mají antioxidační a antimikrobiální účinky. Kde všude můžete čajové sáčky využít?
Článek
Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si však drobného detailu nad postelí
Zveřejnil fotografii své přítelkyně na Twitteru. Nevšiml si však drobného detailu nad postelí Když 22letý Maison Vallance z amerického Tennessee zveřejnil na sociální síti Twitter fotku své přítelkyně Meghan, nečekal, že se kvůli malému detailu strhne takový povyk.
Článek
Nebudete věřit, že na fotkách jsou stejní lidé: Hashtag #2012vs2018 ukazuje neuvěřitelné proměny
Nebudete věřit, že na fotkách jsou stejní lidé: Hashtag #2012vs2018 ukazuje neuvěřitelné proměny Sociální sítí Twitter se šíří nový hashtag #2012vs2018. Lidé, kteří se k němu připojí, během jednoho dne sdílí na Twitteru dvě fotky - jednu z roku 2012 a druhou z roku 2018, aby ostatním ukázali, jak se v průběhu šesti let změnili. Tyto proměny jsou často až neuvěřitelné! Až máte pocit, že jsou na srovnávacích fotkách úplně jiní dva lidé...
Článek
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte se, jak vypadají dnes
V roce 2010 se narodila nejkrásnější dvojčata. Koukněte se, jak vypadají dnes Když se 7. července 2010 narodila jednovaječná dvojčátka Leah Rose a Ava Marie, bylo všem ihned jasné, že tyto dvě dívenky vyrostou v půvabné krásky, které se jen tak nevidí.
Článek
Šelmy na start! Již v sobotu 14.4. se startuje
Šelmy na start! Již v sobotu 14.4. se startuje Pátý ročník unikátních nočních závodů je tu! První díl série NN Night Run a Avon Běhu pro zdravá prsa se tradičně odehraje v Ostravě a startuje se již v sobotu. Už máte své lístky?
Článek
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější Některé předměty jsou vytvořeny k tomu, aby sloužily k jednomu konkrétnímu účelu. Když ale zapojíte svou kreativitu a zkusíte je použít jinak, než jste zvyklí, možná zjistíte, že jsou pro vás mnohem užitečnější. Objevili jsme pro vás několik vychytávek, které i vy sami můžete využít v běžném životě!
(2051) Načíst více