JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem

JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem Zdroj: eshop.jenzeny.cz

Je to tady! Na JenŽenách spouštíme e-shop s designovými tričky, která ilustrovala mladá a kreativní umělkyně Hanka Zábranská. Za e-shopem s tričky stojí celý náš tým online magazínu JenŽeny. Pokud tedy chcete někomu udělat radost originálním dárkem pod stromečkem, račte do našeho e-shopu směle nahlédnout!

S tričky od JenŽen zažijete spoustu zábavy

Líbí se vám trička s vtipným potiskem? Nově je můžete zakoupit na našem e-shopu, který má adresu https://eshop.jenzeny.cz/. V našich designových tričkách si přijdou na své třeba milovnice vína, zvířat a samozřejmě i dobré zábavy.

Cítíte například, že zítra budete unavená nebo vám záleží na velikosti, protože nemáte ráda malé sklenice na víno? Přesně taková trička s potiskem vám ve vašem šatníku nesmí rozhodně chybět.

Designové tričko s holčičkou a buldočkem pomáhá

V našem e-shopu dále najdete trička, na kterých je holčička s buldočkem. Pokud si toto tričko koupíte, věnujeme část výdělku organizaci, která zachraňuje pejsky. Tuto skutečnost vždy uvádíme v popisu pod konkrétním tričkem s holčičkou a buldočkem.

Zaujaly vás designy našich triček? Právě na nich jsme si dali nejvíce záležet. Aby se vám naše trička dobře nosila a byla skutečně originální, kresby navrhovala naše mladá a kreativní umělkyně Hana Zábranská. Pro Hanku je přitom kreslení nejen prací, ale hlavně vášní.

Galerie JenŽeny e-shop JenŽeny e-shop Prohlížet galerii

Proč jsme v JenŽeny vytvořili e-shop s tričky?

Vrtá vám hlavou, proč jsme si v JenŽenách řekli, že vytvoříme e-shop se stylovými tričky? Už několik let kromě lifestylového magazínu spravujeme jednu z největších českých facebookových stránek Jenzeny.cz a spoustu facebookových skupin, kde se nám daří na denní bázi fanouškům přinášet nejen nové informace, ale hlavně je bavit.

Jelikož milujeme humor a sarkasmus, napadlo nás, že bychom náš humor rádi posunuli dál mimo online svět. Rozhodli jsme se proto, že pro své fanoušky vytvoříme kvalitní produkt, který s nimi bude každý den a který jim dokáže rozveselit každou chviličku.

Ať už si v e-shopu JenŽeny vyberete jakékoliv naše tričko s potiskem, můžete si být jistí tím, že jsem ho pro vás vytvořili a zabalili s láskou a nadšením! A pokud chcete aktuálně udělat někomu obrovskou radost pod stromečkem, máte díky našemu e-shopu jedinečnou možnost. Těšíme se na vaše objednávky a děkujeme, že jste s námi!

Autor:
Publikováno: 16. 11. 2023 10:29 Nahlásit obsah