Kategorie Dárek

Článek
Den před jejich svatbou podlehl rakovině. O dva měsíce později od něj dostala dárek
Den před jejich svatbou podlehl rakovině. O dva měsíce později od něj dostala dárek Zákeřné nemoci jako je rakovina si bohužel nevybírají. Objeví se nečekaně u mladého i u staršího člověka bez ohlášení a zničí vše, co člověk dlouhá léta budoval. Nemocným lidem se najednou z minuty na minutu obrátí život naruby a nic z toho, co si plánovali, již neplatí.
Článek
V roce 2000 jí poslal dárek k Vánocům. O 15 let později jej našla a byla to láska na první pohled
V roce 2000 jí poslal dárek k Vánocům. O 15 let později jej našla a byla to láska na první pohled V dnešní době nám média ve většině případů přináší jen negativní zprávy. Málokdy se objeví informace o něčem, co by nás mělo přesvědčit, že dobří a laskaví lidé ještě existují. To však není náš případ.
Článek
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj Jen málokdo by se mohl pochlubit láskou jako z pravého romantického filmu. To ovšem nebyl případ Courtney a Briana. Tento mladý pár se do sebe na první pohled zamiloval během sněhové bouřky, po nějakém čase se vzali a dokonce měli i miminko.
Článek
Jeho žena ochrnula při autonehodě. On se rozhodl jí pomoci a vyrobil tento úžasný stroj!
Jeho žena ochrnula při autonehodě. On se rozhodl jí pomoci a vyrobil tento úžasný stroj! Život nás bohužel dokáže zaskočit situacemi, které nadobro změní celý náš život. Brad a Liz byli hrdí rodiče tří chlapců, bohužel během jízdy autem, kdy Liz řídila, jim praskla pneumatika a jejich auto se vybouralo.
(4) Načíst více