Kategorie Dárek

Článek
JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem
JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem Je to tady! Na JenŽenách spouštíme e-shop s designovými tričky, která ilustrovala mladá a kreativní umělkyně Hanka Zábranská. Za e-shopem s tričky stojí celý náš tým online magazínu JenŽeny. Pokud tedy chcete někomu udělat radost originálním dárkem pod stromečkem, račte do našeho e-shopu směle nahlédnout!
Článek
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu
Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu Zdraví máme jenom jedno. Upozorňujete pravidelně své rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele, aby se sebou začali něco dělat a udrželi se co nejdéle fit? Pokud vás stále ignorují, vytvořte pro ně ryze osobní video, ve kterém jim dáte najevo, jak moc vám na nich záleží.
Článek
Nečekejte na zázrak aneb 5 drobností, kterými si na Valentýna sama uděláte radost
Nečekejte na zázrak aneb 5 drobností, kterými si na Valentýna sama uděláte radost Den sv. Valentýna je o tom dát co nejvíce lásky… všem okolo? Moment, kdo řekl, že nemůže jít o milování sebe samé? Je bezpochyby uspokojující předávat zamilované dárky partnerovi, na druhou stranu, víte jak… zkrátka a dobře letos zbožňujte jen samy sebe a kupte si dárek k Valentýnu! Nepatrný. Levný (máte na rozdávání?!). Senzační. Number one.