Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu

Dejte svým blízkým najevo, jak moc vám na nich záleží. Řekněte jim to v osobním videu Zdroj: Shutterstock

Zdraví máme jenom jedno. Upozorňujete pravidelně své rodiče, prarodiče, sourozence nebo přátele, aby se sebou začali něco dělat a udrželi se co nejdéle fit? Pokud vás stále ignorují, vytvořte pro ně ryze osobní video, ve kterém jim dáte najevo, jak moc vám na nich záleží.

Zažil to snad každý z nás. Často si u našich nejbližších všimneme toho, že nejsou po zdravotní stránce v pořádku. A tak je žádáme, aby se sami sobě začali více věnovat a svůj zdravotní stav zlepšili. Přejeme si totiž, aby zůstali co nejdéle fit a my si mohli užívat společného života po jejich boku.

Co když ale rodiče, prarodiče, sourozenci, přátelé nebo kamarádi neberou ohledy na naše prosby a takzvaně nevidí a neslyší? Nebuďte ani nadále ke zdraví svých blízkých lhostejní a vytvořte pro ně video s osobním vzkazem, ve kterém jim dejte najevo, jak moc je máte rádi a co všechno ve vašem životě znamenají.

Zdroj: Shutterstock Jak toto video udělat? Je to velmi jednoduché. Navštivte web Oslaď to cukrovce - Pošli to dál (osladtocukrovce.info), kde vyplníte několik základních informací a systém vám sám do několika minut vygeneruje video, které můžete poslat konkrétní osobě. Stejně jako cukrovka to nebolí, ale na rozdíl od cukrovky může toto osobní video vašim blízkým hodně pomoci.

Málokdo si totiž uvědomuje souvislost diabetu a onemocnění srdce a ledvin. Pomozte proto šířit informace k těm, kterým mohou pomoci. Jelikož čas neúprosně běží, na nic nečekejte a pusťte se do tvorby videa hned teď. Vytvořená videa jsou personalizovaná jak oslovením, tak vzkazem i osobou, která promlouvá. Pro představu se podívejte, jak vaše video může po vyplnění formuláře vypadat.

Projekt Oslaď to cukrovce - Pošli to dál se zaměřuje nejen na pacienty s diabetem. Je určený pro všechny, kteří by mohli pro své zdraví udělat mnohem víc, než si vzít pouze lék. Na celkovém přístupu ke zdravotnímu stavu a životnímu stylu záleží, co myslíte?

Autor:
Publikováno: 28. 7. 2023 13:29 Nahlásit obsah