Kategorie Cukrovka

Článek
Maminka pila 6 energy drinků denně: Ve svých 32 letech má kardiostimulátor
Maminka pila 6 energy drinků denně: Ve svých 32 letech má kardiostimulátor Že nadměrné pití energetických nápojů výrazně škodí našemu zdraví, je známá věc. Navzdory všeobecnému varování na to nemyslela trojnásobná maminka Samantha Sharpe, která, aby zvládla pracovní vytížení, péči o děti a starost o domácnost, pila až šest energy drinků denně. Bohužel v důsledku své závislosti dostala ve svých 32 letech kardiostimulátor.
Článek
Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění
Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění Chronická onemocnění jsou v dnešní době stále běžnější. Naštěstí jim můžeme předejít tím, že změníme svou stravu a životní styl. Jedině tak se dá riziko vzniku tohoto onemocnění snížit na minimum.
Článek
Malý zázrak jménem granátové jablko
Malý zázrak jménem granátové jablko Granátová jablka u nás seženete poměrně snadno, přesto však na našich talířích většinou chybí. A je to škoda. Jsou plné prospěšných látek a bývají zaslouženě označovány jako elixír mládí.
Článek
Části těla, které dokáží odhalit vážné choroby. Týká se to především žen!
Části těla, které dokáží odhalit vážné choroby. Týká se to především žen! Některé části vašeho těla a to především u žen, dokáží o zdraví člověka vypovědět mnohem víc, než by vás napadlo. Jestliže tedy zpozorujete některé z těchto změn, určitě byste měly navštívit lékaře.