Kategorie Projekt

Článek
Projekt Tlapka v dlani: Výchova budoucích vodicích psů vězni ve výkonu trestu
Projekt Tlapka v dlani: Výchova budoucích vodicích psů vězni ve výkonu trestu Unikátní projekt, který propojuje dva zdánlivě neslučitelné světy, vznikl v roce 2000 v USA a velmi úspěšně se tam rozšiřuje. Pro zúčastněné je příležitostí, jak najít cestu ze tmy, která je obklopuje. Ať už symbolicky, v důsledku ztráty svobody, či doslova, vlivem ztráty zraku.
Článek
Přemýšlíte, co v životě dál? Díky stáži po Evropě pomůžete sobě i potřebným
Přemýšlíte, co v životě dál? Díky stáži po Evropě pomůžete sobě i potřebným Život je nevyzpytatelným místem, kde se i ty sebedokonalejší plány mohou zbortit jako domeček z karet. Znáte to jistě všichni, něco si plánujete dlouhou dobu a najednou je vše jako lusknutím prstu pryč a vy najednou nevíte, co sami se sebou.
Článek
Táta postavil se svým pětiletým synem vysněný dům na stromě
Táta postavil se svým pětiletým synem vysněný dům na stromě Každý z nás si pamatuje na ty krásné sny z dětství, jenže přiznejme si, kdo z nás si je doopravdy splnil? Lapeni v rychlém a unáhleném proudu dnešní doby mnohdy zapomínáme na to podstatné. Jinak ale může mluvit pán z následujícího příběhu, který svůj sen dotáhl až do samotného konce.
Článek
Tajemstvím úspěchu je umět začít
Tajemstvím úspěchu je umět začít Určitě víte, jak těžké je věci dokončovat. Když se nám to podaří, naše dílo může být viděno, používáno a třeba i milováno. Avšak důležitější než věci dokončit, je věci začít vůbec dělat. Protože i proces dokončování je začátek.
Článek
Před svou smrtí zanechal na svém blogu tento vzkaz. Jeho obsah vás dojme k slzám…
Před svou smrtí zanechal na svém blogu tento vzkaz. Jeho obsah vás dojme k slzám… Pablo Raez onemocněl velmi zákeřnou nemocí – leukémií. Ačkoliv on sám byl velmi nemocný, svůj boj do posledního dne nevzdával a svou pozitivní energii šířil dál kolem sebe. Také se zapojil do projektu, díky kterému počet dárců kostní dřeně vzrostl o neuvěřitelných 1000 %.