Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci

Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci Zdroj: Shutterstock

Sledujete druhou řadu Big Brothera 2023 a máte svého oblíbence, kterého chcete podpořit? Právě proto je dobré vědět, jak hlasovat. O vyřazování soutěžících totiž rozhodují pouze diváci, ovšem nikoliv přes SMS zprávy. Hlasy mohou posílat pouze přes speciální mobilní aplikaci.

Do Big Brothera 2023 se můžete aktivně zapojit pomocí hlasování

Máte ve vile Big Brother 2023 někoho, komu držíte pěsti a chtěli byste, aby vyhrál/a? V tom případě tuto reality show nejen sledujte, ale také se do ní aktivně zapojte. A to pomocí hlasování.

Ovlivnit dění ve vile a vybrat vítěze letošní řady Big Brothera můžete i za přispění svého hlasu přes Big Brother mobilní aplikaci. Ovšem měli byste vědět, že i sám Big Brother může vyloučit některého obyvatele vily, pokud poruší pravidla.

Zdroj: Shutterstock Big Brother aplikace pro Android i pro iOS

O tom, kdo bude vystěhován z domu, můžete rozhodovat pomocí aplikace. Tato aplikace Big Brother bude mít navíc rozhodující slovo při volbě vítěze ve finálním díle Big Brothera 2023. Kde tedy stahovat?

Big Brother aplikace pro Android

Big Brother aplikace pro iOS

Big Brother 2023: Kdo zatím vypadl?

V sobotu 18. listopadu 2023 opustila jako první vilu Big Brothera Kristýna. Přesně o týden později, 25. listopadu, hlasy diváků rozhodly, že po Kristýně odešel jako druhý z vily Andrej.

I další týdny připadá vyřazování soutěžících na sobotu a je zcela v rukou diváků, kteří hlasují přes mobilní aplikaci. Postupné vyřazování tak čeká účastníky Big Brothera každou sobotu až do 13. ledna 2024, kdy by měl být znám vítěz této reality show.

Zdroj: Tv.nova.cz, Lupa.cz, Rexter.cz, Blesk.cz
Autor:
Publikováno: 27. 11. 2023 12:40 Nahlásit obsah