Kategorie Jak na ploché břicho

Článek
Jak zatočit s povislým břichem po dětech? Vyzkoušejte fígl Olgy Menzelové
Jak zatočit s povislým břichem po dětech? Vyzkoušejte fígl Olgy Menzelové Povislé břicho po dětech není něco, s čím se musíte smířit. Abyste dosáhla pevného a plochého břicha, je třeba pro to něco udělat. A ví to i Olga Menzelová, která na Instagramu prozradila svůj osvědčený recept v boji proti povislému břichu. Jelikož má tato trojnásobná máma bříško opravdu výstavní, její recept vskutku funguje. Co je jeho podstatou?
Článek
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí
Toužíte po plochém bříšku? Začněte dělat těchto 9 věcí Každý, kdo se již někdy snažil zhubnout, potvrdí, že nejhorší partií je bříško. Kromě cvičení jej ovlivňuje především to, co během dne sníme, a proto jsme si pro vás připravili seznam 9 věcí, které byste do svého hubnoucího programu měli určitě začlenit. Pak uvidíte sami, že získat ploché bříško není žádná věda!
Článek
Jak na ploché břicho? Moderátorka a modelka Lucie Křížková prozradila, jak jej vyrýsovat
Jak na ploché břicho? Moderátorka a modelka Lucie Křížková prozradila, jak jej vyrýsovat Když Lucie Křížková zveřejnila na Instagramu fotku, kterak dovádí v dětském bazénu se svou tříletou dcerou, všem spadla brada. Tato sympatická modelka a moderátorka totiž v plavkách ukázala perfektně vyrýsované bříško. Její sledující ji za pekáč buchet pochválili, ale samozřejmě chtěli znát Luciin recept na ploché břicho.
Článek
Ploché bříško do plavek? Těchto 5 cviků zformuje vaše břišní svaly rychleji než sklapovačky
Ploché bříško do plavek? Těchto 5 cviků zformuje vaše břišní svaly rychleji než sklapovačky Plavková sezona pomalu klepe na dveře. Jestli jste si řekli, že byste se sebou měli teď na jaře začít něco udělat, směle do toho. Pokud je vaším cílem ploché bříško, nemusíte se dřít jenom v posilovně. Začněte v pohodlí domova pravidelně cvičit následující cviky, které zformují vaše bříško mnohem rychleji nežli klasické sklapovačky.