Kategorie Cvičení

Článek
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu, která dokonale formuje tělo. Výsledky jsou až neuvěřitelné!
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu, která dokonale formuje tělo. Výsledky jsou až neuvěřitelné! Jak by se vám líbilo moci změnit své tělo během pouhých 4 minut denně? Možná se vám to zdá nemožné, přesto však řešení existuje. Krásného a pevného těla můžete dosáhnout pomocí cviku, kterému se říká „plank“, tedy hezky česky prkno.
Článek
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu!
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu! Mít krásné a dobře posílené tělo a především bříško je snem mnoha lidí, ale je to něco, čím se může jen málo z nás chlubit. Nicméně, máme tu pro vás řešení - účinný cvik, který vás zbaví přebytečného tuku na břiše a co víc, vytoužené výsledky se dostaví do 14 dnů.
Článek
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení!
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení! Koho by v dnešní době netrápily poruchy spánku a usínání. Počítáte ovečky klidně do miliónu, ale pořád nic? Pochopitelně je to pro vás i vašeho partnera velmi nepříjemná věc.
Článek
Nemáte čas hubnout? Začněte dělat těchto 7 věcí a kila půjdou dolů samy!
Nemáte čas hubnout? Začněte dělat těchto 7 věcí a kila půjdou dolů samy! Ráda byste ještě před Vánoci zhubla nějaké to kilo, ale jednoduše nemáte čas cvičit ani si připravovat speciální jídla? Věřte, že i když nemáte čas každý den navštěvovat fit centrum a ve zdravé výživě shánět pohankové těstoviny, můžete pro své zdravé tělo udělat mnohé.
Článek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek Vrásky k ženám a k postupujícímu věku patří. Některé je přijímají s pokorou jako odraz svého prožitého života, jiné se s nimi nechtějí smířit za žádnou cenu. Patříte mezi ně? Ještě předtím, než vyrazíte na botox, můžete vyzkoušet tyto skvělé cviky, které vám s povolenou kůží na tváři pomohou.
Článek
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií Chtěli byste zhubnout, ale nechce se vám do posilovny a na domácí cvičení vám pro samé starosti o domácnost nezbývá čas? Ukážeme vám, že i během běžných činností jako je vysávání, žehlení nebo venčení psa, můžete spálit až o 200 kalorií navíc!
Článek
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus Chcete si vybudovat pevnější zadeček a zažít silnější orgasmus? Stačí vám k tomu jen pár pozic jógy.
(80) Načíst více