Kategorie Cvičení

Článek
Jak efektivně procvičit bříško i zadeček zároveň? Tento cvik dělá doslova divy!
Jak efektivně procvičit bříško i zadeček zároveň? Tento cvik dělá doslova divy! Je vaší problémovou partií bříško a zároveň i zadeček? A rády byste tyto partie procvičovaly naráz? Tyto dvě oblasti jsou pro nás ženy velmi častým problémem a cviků, které by procvičily zároveň bříško i zadeček, příliš mnoho není, ovšem existuje jeden, který je navíc i nadmíru účinný!
Článek
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness!
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness! Která z nás by si nepřála shodit nějaké to kilo dolů, že? Ovšem ne každou z nás baví trávit dlouhé hodiny v posilovně anebo se věnovat něčemu, do čeho se musíme silou vůle nutit. Pokud i vy patříte do této skupinky, máme pro vás dobrou zprávu!
Článek
Zpevněte své tělo díky těmto sedmi cvikům již za 15 minut!
Zpevněte své tělo díky těmto sedmi cvikům již za 15 minut! Ačkoliv je půlka letních prázdnin již pryč, neznamená to, že bychom měly přestat na své postavě pracovat. A pokud nemáte příliš času, vyzkoušejte sérii Pilates cvičení podle Caroline Sandry, která uvolní vaši mysl a zpěvní tělo za pouhých 15 minut denně.
Článek
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut!
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut! Sice do začátku prázdnin zbývá už jen pár dnů, začít se cvičením není ale nikdy pozdě, nemyslíte? Také ovšem chápeme, že ne každý z nás má čas chodit do posilovny, a proto jsme si pro vás připravili seznam 5 cviků, které můžete dělat v pohodlí domova. Navíc jsou opravdu velmi účinné.
Článek
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat Taky si neustále v hlavě pohráváte s myšlenkou, že byste měli začít sportovat? Vždy si ale najdete spoustu výmluv, proč to nejde? Nedostatek času, špatná kondička nebo nevhodné počasí? Nejdůležitější je najít správnou motivaci a také aktivitu, který vás bude prostě bavit.
(98) Načíst více