Kategorie Cvičení

Článek
S Američankou Josie se její přítel rozešel kvůli váze. Z pomsty zhubla víc než 67 kilo a má postavu snů
S Američankou Josie se její přítel rozešel kvůli váze. Z pomsty zhubla víc než 67 kilo a má postavu snů Instagramerka Josie prošla neuvěřitelnou proměnou svého těla. Poté, co se s ní rozešel přítel, který ji kvůli její hmotnosti 137 kilogramů neustále ponižoval, se dala na hubnutí a cvičení. Jak Josie říká, během let se stala z obézní dívky, kterou její bývalý nechtěl, sexy dívkou, který její bývalý už nemůže mít.
Článek
Hubnutí chůzí opravdu funguje: Jak rychle a dlouho chodit, aby bylo účinné
Hubnutí chůzí opravdu funguje: Jak rychle a dlouho chodit, aby bylo účinné Chcete zhubnout a vylepšit si figuru? Nemusíte se začít věnovat žádnému speciálnímu sportu, jako je jóga, pilates či silové cvičení. Nepotřebujete ani chodit běhat. K tomu, abyste výrazně zhubli, vám stačí obyčejná chůze. Ovšem i hubnutí chůzí má svá pravidla. Kolik kilometrů byste tedy měli za den ujít a v jaké rychlosti, aby bylo hubnutí účinné?
Článek
Ladylab VIP program, aneb udržuj se v kondici i v pohodlí domova
Ladylab VIP program, aneb udržuj se v kondici i v pohodlí domova Fitka nám zavřeli a venku není ani příznivé počasí pro sportovní aktivity. Udržet se tak v dobré kondici a nebo začít s novoročním předsevzetí – zhubnout nějaké to přebytečné kilčo navíc se zdá obtížnější než kdykoliv předtím.
Článek
Obézní dívku nepustili na horskou dráhu. Dánka Mathilde Broberg má nyní polovinu své původní váhy
Obézní dívku nepustili na horskou dráhu. Dánka Mathilde Broberg má nyní polovinu své původní váhy Dali jste si novoroční předsevzetí, že zhubnete? Vzorem vám může být životní příběh 21leté Mathilde Broberg z Dánska. Tato dívka trpěla od dětství obezitou. V 18 letech si však řekla, že se sebou něco udělá. Díky jednoduchému fíglu zhubla takřka na polovinu své váhy. Dříve měla 125 kilogramů, nyní se pyšní 68 kily a vypracovanou postavou.
Článek
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord
Kulturistka Heather Connor váží 46 kilogramů. Přesto zvedla 200 kilogramů na mrtvý tah a překonala rekord Heather Connor z USA je první ženou na světě, která dokázala zvednout čtyřnásobek své tělesné hmotnosti. Přesto šla ve svém osobním rekordu ještě dál. Tato powerlifterka vážící necelých 46 kilogramů uzvedla neuvěřitelných 200 kilogramů na mrtvých tah, a překonala tak 4,4násobek své tělesné hmotnosti.
Článek
Posilovací pomůcky na domácí cvičení: Doma se vyplatí mít bosu, činky obouručky nebo kettlebell
Posilovací pomůcky na domácí cvičení: Doma se vyplatí mít bosu, činky obouručky nebo kettlebell Dali jste si předsevzetí, že zhubnete nebo že si zpevníte postavu? Jelikož jsou v důsledku pandemie koronaviru momentálně zavřená fitness centra či bazény, kromě běhu v přírodě se zkuste zaměřit také na domácí cvičení. Kterými cvičebními a posilovacími pomůckami se můžete vybavit, abyste dosáhli svého cíle? Přinášíme jejich základní přehled.
Článek
Ochablá vnitřní strana stehen trápí spoustu žen. Zpevněte ji účinnými cviky
Ochablá vnitřní strana stehen trápí spoustu žen. Zpevněte ji účinnými cviky Nejen břicho, boky a hýždě. Za problémovou partii svého těla některé ženy považují také ochablou vnitřní stranu stehen. Jak tuto část efektivně zpevnit? Pomocí několika cviků, díky kterým vaše vnitřní stehna také výrazněji zeštíhlí. Fitness trenérka Kelsey Lee ukázala ty nejúčinnější z nich.
(29) Načíst více