Kategorie Cvičení

Článek
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to!
Chcete zhubnout, ale nechcete platit za posilovnu? Víme, jak na to! Když už se odhodláme a rozhodneme se, že začneme hubnout, vedou většinou naše první kroky směrem k nejbližšímu fitness centru. Pořízení členství či permanentky však nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Jak tedy zhubnout a zformovat postavu bez toho aniž bychom musely platit za drahé vstupy v posilovně?
Článek
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci
Skvělé hubnoucí proměny, které vám dodají motivaci Určitě jste to, dámy, již zažily. Během hubnutí se dostaví krize a vy máte chuť vzít čokoládu a na všechno se vykašlat. V takové chvíli vám může pomoci pořádná dávka motivace! Tyto ženy to totiž nevzdaly a své vysněné tělo si vybojovaly. Když to zvládly ony, dokážete to i vy!
Článek
Zpevňujeme celé tělo - bříško
Zpevňujeme celé tělo - bříško Štíhlý pas a pevné bříško je snem většiny žen i mužů. Neobejde se to bez pravidelného cvičení a dodržování zdravého jídelníčku.
Článek
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt!
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt! Přáli byste si mít krásná a pevná prsa? Není jednoduší cesty, než si každý den zacvičit tyto cviky. Uvidíte, že již po pár dnech pravidelného cvičení se začnou rýsovat vaše vysněné tvary! Tak na co čekat, vzhůru do cvičení!
Článek
Čtenářka píše: Zpevňujeme celé tělo - stehna
Čtenářka píše: Zpevňujeme celé tělo - stehna Krásné a silné nohy jsou okrasou každé ženy a také znamenají lepší stabilitu. Pokud chtějí ženy dosáhnout pěkných tvarů stehen, musí na nich začít pracovat. Chce to odhodlání změnit své tělo a hlavně vydržet u cvičení.
Článek
Které celebrity se nebojí ukázat bříška?
Které celebrity se nebojí ukázat bříška? I celebrity jsou lidé, kteří rádi lenoší a mlsají. Aby slavné ženy vypadaly dobře po celý rok, musí se i ony přinutit k tomu, jít si zacvičit a odepřít si zákusek po večeři. A jejich snaha je vidět - tyhle dámy se za svá vypracovaná bříška rozhodně nestydí.
Článek
Zpevňujeme celé tělo - bicepsy & tricepsy
Zpevňujeme celé tělo - bicepsy & tricepsy Cvičení bicepsů a tricepsů nesmí chybět v tréninkovém plánu. I když je léto ještě daleko, vypracované ruce se budou krásně vyjímat v tílkách nebo šatech. Takže udělejte si pár minut a vrhněte se na cvičení.
Článek
Čtenářka píše: Zpevněte svoje břišní svaly - rychle!
Čtenářka píše: Zpevněte svoje břišní svaly - rychle! Cviků na břišní svalstvo existuje opravdu hodně. Abyste dosáhly skvělých výsledků, musíte břišní svaly zatížit z mnoha různých úhlů a využít vlastní váhu těla, činky nebo míč.
(70) Načíst více