Kategorie Cvičení

Článek
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí?
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím vším souvisí? Každý z nás má určitou krevní skupinu, buďto A, B, AB nebo 0. Je to něco, s čím člověk přichází na svět, je mu dána geneticky od rodičů a v průběhu života se typ krevní skupiny nemění. A právě každá krevní skupina má své určitě vlastnosti, které se na člověku podepisují. Co byste tedy měli ještě o krevních skupinách vědět a s čím vším souvisí?
Článek
Cítíte stále únavu? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je
Cítíte stále únavu? Zde jsou 4 důvody, proč tomu tak je Spoustu z nás trápí únava, a to i v případě, že jsme spaly dostatečně dlouho a v noci se nebudily. Proč tomu tak je? Co za tím stojí?
Článek
Trenérka Lu Gregorová radí, jak na silový trénink
Trenérka Lu Gregorová radí, jak na silový trénink Každá správná holka by měla umět svíčkovou, zaparkovat, chodit na podpatcích a SHYB! Shyb je prostě něco, čím dostanete zasloužený respekt naprosto všude a je to důkaz dostatečné síly, se kterou zvládnete svoji tělesnou váhu, posílíte vrchní záda, lopatky a ramena. Benefitem jsou potom zdravější a zpevněnější ramena a vrchní záda. Jenže jak na to?
Článek
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle!
Trápí vás neměnný úbytek na vaší váze? Problémem může být i tohle! Vyzkoušeli jste už téměř všechno, a přesto se vám nedaří zhubnout? Jak se může stát, že člověk, který pravidelně cvičí a stravuje se zdravě, nehubne? Co za tím ve skutečnosti stojí?
Článek
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy!
Jak efektivně procvičit bříško a zadeček zároveň? Tento cvik dělá skutečné divy! Je vaší problémovou partií bříško a zároveň i zadeček? A rády byste tyto partie procvičovaly naráz? Tyto dvě oblasti jsou pro nás ženy velmi častým problémem a cviků, které by procvičily zároveň bříško i zadeček, příliš mnoho není, ovšem existuje jeden, který je navíc i nadmíru účinný!
Článek
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness!
Nový hit ve cvičení? Vyzkoušejte Salsation Fitness! Která z nás by si nepřála shodit nějaké to kilo dolů, že? Ovšem ne každou z nás baví trávit dlouhé hodiny v posilovně anebo se věnovat něčemu, do čeho se musíme silou vůle nutit. Pokud i vy patříte do této skupinky, máme pro vás dobrou zprávu!
(100) Načíst více