Kategorie Cvičení

Článek
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat Taky si neustále v hlavě pohráváte s myšlenkou, že byste měli začít sportovat? Vždy si ale najdete spoustu výmluv, proč to nejde? Nedostatek času, špatná kondička nebo nevhodné počasí? Nejdůležitější je najít správnou motivaci a také aktivitu, který vás bude prostě bavit.
Článek
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje?
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje? Mnoho lidí má dnes problém se spánkem. Spí málo a nekvalitně, k čemuž se později přidruží únava, stres a podrážděnost. V jednom z fitness center v Anglii se proto rozhodli začít pořádat lekce spánku.
Článek
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla Léto je skoro za dveřmi a je ten nejvyšší čas se začít připravovat na plavkovou sezónu. Ve vašem úsilí by vám mohl pomoci tento šikovný cvik, který vám nejen zpevní svaly v celém těle, ale také vám pomůže ke správnému držení těla.
Článek
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno.
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno. Zbavit se tuku v oblasti bříška může být někdy to nejtěžší z celého procesu hubnutí. Pokud už nevíte co s tím, mohla by vám pomoci tato speciální čínská masážní technika, které se stačí věnovat pouze 2 minuty denně.
Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
Článek
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit Ve světě fitness panuje spousta mýtů a polopravd. Jeden trenér řekne to a další zase ono. I díky tomu lidé věří často i bláznivým věcem, které jim v cestě za zdravým životním stylem rozhodně nepomohou. Podíváme se na několik z nich.
(90) Načíst více