Kategorie Cvičení

Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
Článek
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit Ve světě fitness panuje spousta mýtů a polopravd. Jeden trenér řekne to a další zase ono. I díky tomu lidé věří často i bláznivým věcem, které jim v cestě za zdravým životním stylem rozhodně nepomohou. Podíváme se na několik z nich.
Článek
Stačí jen 10 minut tohoto cvičení a spálíte stejně kalorií jako při 30 minutách běhu!
Stačí jen 10 minut tohoto cvičení a spálíte stejně kalorií jako při 30 minutách běhu! Pokud byste se rádi dostali do formy a zároveň netoužíte po tom potit se hodiny ve fitku, máme pro vás jednoduché řešení. Nebudete potřebovat dokonce ani žádné domácí stroje na cvičení. Jediné, co budete potřebovat je švihadlo.
Článek
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu, která dokonale formuje tělo. Výsledky jsou až neuvěřitelné!
Vyzkoušejte 28denní plankovací výzvu, která dokonale formuje tělo. Výsledky jsou až neuvěřitelné! Jak by se vám líbilo moci změnit své tělo během pouhých 4 minut denně? Možná se vám to zdá nemožné, přesto však řešení existuje. Krásného a pevného těla můžete dosáhnout pomocí cviku, kterému se říká „plank“, tedy hezky česky prkno.
Článek
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu!
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu! Mít krásné a dobře posílené tělo a především bříško je snem mnoha lidí, ale je to něco, čím se může jen málo z nás chlubit. Nicméně, máme tu pro vás řešení - účinný cvik, který vás zbaví přebytečného tuku na břiše a co víc, vytoužené výsledky se dostaví do 14 dnů.
Článek
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení!
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení! Koho by v dnešní době netrápily poruchy spánku a usínání. Počítáte ovečky klidně do miliónu, ale pořád nic? Pochopitelně je to pro vás i vašeho partnera velmi nepříjemná věc.
(85) Načíst více