Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení

Monika Bagárová hubne do plavek i s dcerou Ruminkou. Podívejte se na roztomilé video ze cvičení Zdroj: Profimedia

Není tajemstvím, že si zpěvačka a moderátorka Monika Bagárová udržuje krásnou postavu cvičením. Jak ukázala na Instagramu, necvičí sama, ale má hned několik parťáků. A to nejen svou sestru Natalii, ale také svou malou dcerku Ruminku, která je evidentně zapálenou sportovkyní stejně jako její maminka.

Monika Bagárová sdílela na svém Instagramu roztomilé video, které rozněžnilo snad všechny její fanoušky. Zpěvačka sdílela záznam z lekce cvičení, na kterou si zašla se svou mladší sestrou Natalií. A doprovázela je samozřejmě také Moničina takřka dvouletá dcera Ruminka. 

Na videu vidíte, jak si Monika se svou sestrou Natálií dávají do těla. “Ty taky cvičíš do plavek?” ptá se trenérka malé Ruminky. Roztomilá holčička následně odpoví, že ano, a začne nadšeně cvičit společně se svou maminkou a tetou. 

“Dáša se k nám přidala! I ona chce mít postavu do plavek. Kdo jede taky tlaky?” okomentovala vtipné video Moničina sestra Natalie. Ostatně, i vy se můžete podívat, jak jdou malé Rumii sklapovačky nebo běh.

Roztomilé video, které Monika Bagárová sdílela na Instagramu, pobavilo snad všechny její příznivce. “Ona je boží.”, “Bože, já z Ruminky nemůžu, ta je taaak úžasná. Radost se na ni dívat.”, “Tak to je bomba holky, girl gang.” zaznělo pochvalně v komentářích.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 21. 1. 2022 09:33 Nahlásit obsah