Influencerka vážila 158 kilogramů. Během 1,5 roku zhubla 60 kilo a vypadá úžasně

Influencerka vážila 158 kilogramů. Během 1,5 roku zhubla 60 kilo a vypadá úžasně Zdroj: Shutterstock

32letá Samantha Taylor z Velké Británie se vyjedla na neuvěřitelných 158 kilogramů. Před 1,5 rokem si řekla dost a změnila svůj život od základů. A výsledek? Do dnešní doby shodila již 60 kilogramů, ovšem stále na sobě pracuje. Že ve srovnání se svým dřívějším já vypadá úžasně, dokazuje přímo na svém Instagramu.

1,5 roku stačilo k tomu, aby 32letá Britka Samantha Taylor změnila svůj život od základů. Tato žena ztratila během dospívání svou maminku. A právě smrt své mámy začala zajídat a jídlem tak zaháněla žal.

Když si Samantha Taylor stoupla na váhu, v největším extrému přístroj ukazoval 158 kilogramů. Tato mladá žena byla závislá na čokoládě a všem sladkém, pravidelně si rovněž dopřávala vysokokalorické fastfoodové jídlo.

Kdy se Samantha rozhodla, že začne hubnout? V první vlně pandemie koronaviru, kdy zavřely brány její milované fastfoody a byla nucená si začít vařit doma. Právě v tomto období začala více přemýšlet o svém životním stylu, až jej celý přehodnotila a rozhodla se, že půjde do sebe.

Samantha Taylor si začala doma vařit lehčí a zdravější jídla, po kterých se narozdíl od fastfoodových specialit cítila mnohem lépe. K domácímu jídlu postupně přidala také pravidelný pohyb. A světě div se - za 1,5 roku shodila krásných 60 kilogramů!

32letá Britka je ze svého úspěchu nadšena a v hubnutí pokračuje i nadále. Zdravě a vyváženě si vaří, čtyřikrát týdně cvičí a každý den se snaží ujít 10 tisíc kroků. Výsledky jejího snažení jsou znát už na první pohled. Podle svých slov se rozhodně již nechce vrátit ke svým starým zlozvykům.

Zdroj: Mirror.co.uk, Instagram.com/samanthaleannetaylor
Autor:
Publikováno: 8. 8. 2022 13:13 Nahlásit obsah