Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun

Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun Zdroj: dailymail.co.uk

Rozchody bývají bolestné. Své o tom ví Brendan Beasley z Austrálie, který si zaplatil luxusní dovolenou na řeckém ostrově Santorini, kde chtěl svou přítelkyni požádat o ruku. Ta mu však pár dnů před dovolenou dala kopačky. Brendan nakonec do Řecka odcestoval sám a symbolicky zde vyhodil do moře zásnubní prsten v přepočtu za 160 tisíc korun.

Australan připravil pro svou přítelkyni tajné zásnuby, přišel však rozchod

Každý z nás má za sebou alespoň jeden opravdu nepříjemný rozchod. S touto bolavou zkušeností se vypořádáváme po svém. Někdo přetrhává veškeré kontakty, maže fotky na sociálních sítích nebo se zbavuje všech věcí, které by mu mohly připomenout jeho expartnera. 

To je i případ mladého australského muže Brendana Beasleyho, který byl se svou přítelkyní již několik let. Proto se rozhodl, že jí připraví nádherné překvapení a požádá ji o ruku. Tajně zaplatil luxusní dovolenou na řeckém ostrově Santorini a koupil krásný zásnubní prsten, který jej vyšel na 10 tisíc australských dolarů. V přepočtu jde zhruba o 160 tisíc korun.

Zdroj: Instagram.com @BrendanBeasley Těsně před odjezdem do Řecka se však Brendanova přítelkyně rozhodla, že se s ním chce rozejít. “Byli jsme spolu celkem tři roky. Její slova pro mě byla jako blesk z čistého nebe. Nevěděl jsem o pádném důvodu, proč to se mnou chce ukončit,” říká Brendan, který byl dle svých slov v pořádném šoku.

Na dovolenou do Řecka přeci jenom vyrazil, i s prstenem

Tento muž dovolenou na řeckém ostrově Santorini zabookoval, protože věděl, že se jeho přítelkyně chtěla na tomto ostrově vždy zasnoubit. Jelikož Brendan utratil velké peníze za dovolenou i prsten, rozhodl se, že do Řecka přeci jenom pojede a prsten si vezme s sebou.

“Má expřítelkyně o mém plánu nevěděla vůbec nic. Kdybych jí řekl, že mám koupenou jak dovolenou, tak prsten, mohla by si vše rozmyslet a pravděpodobně by se ke mně kvůli tomu vrátila. A to jsem nechtěl,” popisuje Brendan, který své ex před odjezdem řekl o Řecku, ovšem ne o prstenu.

Zdroj: Instagram.com @BrendanBeasley Během dovolené v Řecku se Brendan spřátelil se svou delegátkou, které pověděl o všech svých plánech. Této ženě bylo totiž divné, proč tak mladý muž cestuje sám. “Pověděl jsem jí o mém rozchodu i o tom, že mám s sebou zásnubní prsten, který jsem chtěl navléct v Řecku své ex,” popisuje mladý Australan.

Brendan Beasley svého rozhodnutí nelituje

Právě delegátka jej doprovázela až k útesu, kde chtěl svou expřítelkyni požádat o ruku. Brendan z tohoto místa vhodil zásnubní prsten v hodnotě 160 tisíc korun do moře. Delegátka jej při tom natáčela na mobil. 

Zdroj: Instagram.com @BrendanBeasley “Jde asi o nejlepší video, které mám,” směje se zpětně Brendan, který svého rozhodnutí rozhodně nelituje. Jak sám říká, když zásnubní prsten zmizel v mořských vlnách, spadla mu z hrudi obrovská tíha.

Jakým způsobem jste se osobně vypořádali s bolestným rozchodem? Svěřte se nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 29. 6. 2020 10:53 Nahlásit obsah