Kategorie Žádost o ruku

Článek
Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku
Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku Herecké partnery Sáru Affašovou a Martina Donutila v loňském roce velmi zasáhla smrt jejich nenarozeného miminka. Tato velká tragédie, kterou odjeli vydýchat za oceán do USA, je stmelila ještě víc. Pár totiž aktuálně sdílel na Instagramu šťastnou novinku o zásnubách, které proběhly již loni v listopadu.
Článek
Veronika Kopřivová se bude vdávat. Její partner ji požádal o ruku 22. 2. 2022
Veronika Kopřivová se bude vdávat. Její partner ji požádal o ruku 22. 2. 2022 Modelku Veroniku Kopřivovou čekají vdavky. Tato krásná žena a maminka holčičky Elly na Instagramu oznámila, že ji její partner Miroslav Dubovický požádal v magický den 22. 2. 2022 o ruku. Svým instagramovým sledujícím zblízka ukázala i svůj zásnubní prsten.
Článek
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun Rozchody bývají bolestné. Své o tom ví Brendan Beasley z Austrálie, který si zaplatil luxusní dovolenou na řeckém ostrově Santorini, kde chtěl svou přítelkyni požádat o ruku. Ta mu však pár dnů před dovolenou dala kopačky. Brendan nakonec do Řecka odcestoval sám a symbolicky zde vyhodil do moře zásnubní prsten v přepočtu za 160 tisíc korun.