Kategorie Žádost o ruku

Článek
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun Rozchody bývají bolestné. Své o tom ví Brendan Beasley z Austrálie, který si zaplatil luxusní dovolenou na řeckém ostrově Santorini, kde chtěl svou přítelkyni požádat o ruku. Ta mu však pár dnů před dovolenou dala kopačky. Brendan nakonec do Řecka odcestoval sám a symbolicky zde vyhodil do moře zásnubní prsten v přepočtu za 160 tisíc korun.
Článek
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista Mladý muž plánoval celé tři měsíce, jakým způsobem požádá svou přítelkyni o ruku. Vše měl promyšlené do nejmenších detailů - Vybral si krásné místo, kde před svou milou poklekne, najal kameramanku, která jeho žádost o ruku zdokumentuje a svou přítelkyni nalákal na výlet do přírody. Jenže všechno dopadlo úplně jinak, než si představoval.
Článek
Běžela svůj první maraton: Její přítel ji v průběhu závodu požádal o roku
Běžela svůj první maraton: Její přítel ji v průběhu závodu požádal o roku Internet v tuto chvíli vášnivě řeší video, které vzniklo při maratonském běhu ulicemi New Yorku. Muž v něm žádá svou přítelkyni o ruku. Aby mohl před svou milou pokleknout, zastavil ji nejprve v průběhu maratonu, který navíc běžela poprvé a na který se tvrdě připravovala víc než rok. Je jenom otázkou, zda jí žádost o ruku přišla opravdu vhod...
Článek
Dal své přítelkyni dřevěný přívěsek. Až po roce a půl odhalil tajemství, které bylo uvnitř
Dal své přítelkyni dřevěný přívěsek. Až po roce a půl odhalil tajemství, které bylo uvnitř Budete s námi jistě souhlasit, že ty nejlepší dárky jsou takové, které člověk sám pro toho druhého z lásky vyrobí. Tohoto se držel i Terry z Austrálie, který své přítelkyni vlastnoručně vyrobil dřevěný přívěsek. Nebyl to však obyčejný přívěsek, to se ale Anne dověděla až po roce a půl.
Článek
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení
Svou přítelkyni žádal 148x o ruku, aniž by o tom měla tušení Ray Smith se rozhodl, že svou milovanou přítelkyni Claire požádá o ruku trochu netradičním způsobem. Nafotil s ní proto 148 snímků, kde jí s pomocí kartičky s nápisem „Vezmeš si mě?“ žádal o ruku, aniž by o tom měla sebemenší tušení.
(7) Načíst více