Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku

Sára Affašová ukázala zásnubní prstýnek. Martin Donutil ji po rodinné tragédii požádal o ruku Zdroj: Profimedia

Herecké partnery Sáru Affašovou a Martina Donutila v loňském roce velmi zasáhla smrt jejich nenarozeného miminka. Tato velká tragédie, kterou odjeli vydýchat za oceán do USA, je stmelila ještě víc. Pár totiž aktuálně sdílel na Instagramu šťastnou novinku o zásnubách, které proběhly již loni v listopadu.

“...No a ještě v listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl… #budemesebrat,” oznámili Sára Affašová a Martin Donutil své zasnoubení na Instagramu. Kromě toho sdíleli společné zamilované selfie, na kterém se Sáře na prsteníčku vyjímá nádherný zásnubní prstýnek.

Instagram Sáry Affašové a Martina Donutila bezprostředně po oznámení zásnub zaplavila spousta gratulací. Lidé jim jejich současné štěstí a vyhlídky na společný manželský život velmi přejí. A to i s ohledem na to, čím si již tato partnerská dvojice musela projít.

Sára Affašová a Martin Donutil totiž v loňském roce bohužel přišli o miminko v 9. měsíci těhotenství. Nedlouho před porodem jejich nenarozenému synkovi přestalo bít srdíčko a narodil se mrtvý. Tato ztráta byla pro Sáru a Martina velmi bolestivá, a tak se rozhodli vycestovat do USA, aby přišli na jiné myšlenky.

Jedním z míst, které Sára Affašová a Martin Donutil v Americe navštívili, byl New York. A právě na Times Square požádal Martin Donutil svou milovanou partnerku o ruku.

Zdroj: Shutterstock “Za to, co jste spolu zvládli a zažili, by to nemělo dopadnout jinak.”, “Moc gratuluji, přeji, ať už zažíváte jen štěstí.”, “Upřímně gratuluji. Nechť vás provází už jen štěstí a nekonečná láska.” Popřáli instagramoví sledující Sáře a Martinovi k zásnubám.

Snoubenci se zatím nevyjádřili, zda plánují svatbu do roka a do dne od zasnoubení. V každém případě jim přejeme spoustu štěstí a lásky do společného života a doufáme, že všechno zlé je již za nimi.

Zdroj: Instagram.com/saraaffasova
Autor:
Publikováno: 19. 1. 2023 12:30 Nahlásit obsah