Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson

Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson Zdroj: Shutterstock

V dnešní době je hledání vhodného partnera něco jako hledání jehly v kupce sena. Jde o velmi náročný úkol, který někdy nemusí dopadnout vůbec dobře. Jedna žena však tvrdí, že objevila zcela nový způsob, jak dostat muže do manželství. Stačí k tomu údajně jedna jediná věta, pro kterou jí byl inspirací výrok Pamely Anderson.

Její milostný život začal vzkvétat díky Pamele Anderson

Tradičně se předpokládá, že to jsou právě muži, kteří pokleknou a požádají svou přítelkyni o ruku. Ovšem iniciátorkami svatby bývají často ženy. Jsou to právě ony, kdo cítí tikat biologické hodiny a touží po stabilním vztahu, rodině a pevném ukotvení v budoucnosti. Muži se často takových závazků obávají a odkládají svatbu či manželství na poslední chvíli, nebo dokonce na dobu neurčitou.

TikTokerka Marina Neuman však tvrdí, že objevila řešení tohoto problému, a to díky dokumentu o Pamele Anderson z dílny Netflixu, který má název Pamela: Příběh lásky. Tato kráska z Miami se dlouho dobu toužila vdát, avšak zdálo se, že své potenciální ženichy nějakým způsobem odrazuje. Její milostný život začal vzkvétat až poté, co do něj aplikovala právě radu ikonické modelky a herečky z Pobřežní hlídky.

Zdroj: Shutterstock Chcete se vdát? Řekněte dotyčnému, že si jej nikdy nevezmete

„Pamela v tomto dokumentu říká, že pokud chcete zajistit, že se vdáte, musíte dotyčnému muži říct, že si ho určitě nikdy nevezmete,“ říká Marina ve svém virálním videu na TikToku. Marina tvrdí, že tato obrácená psychologie dokáže muže dostat přesně tam, kde ho chcete mít.

Na tento svůj nový přístup influencerka Marina zaznamenala velmi zajímavé reakce ze strany mužů. Rádoby odmítnutí inspirované Pamelou Anderson něco udělalo s jejich myslí. Namísto útěku se najednou rozhodli, že chtějí vážný vztah, a že udělají maximum proto, aby si ho zasloužili.

Zdroj: Shutterstock Tento trik vážně funguje, shodují se ostatní ženy

„Něco na tom bude. Za poslední dva měsíce jsem byla na několika rande. Daným mužům jsem řekla, že jsou milí a že jsem se s nimi cítila příjemně, ale momentálně opravdu randím s cílem se vdát a u nich nevidím šanci, že by k tomu došlo,“ popsala Marina své zkušenosti.

„Odmítnutí udělá něco s jejich mozkem. Místo toho, aby se báli vážného vztahu a vzali nohy na ramena, si najednou řeknou: Chce vážný vztah, ale ne se mnou. Teď musím udělat, co je v mých silách, abych to změnil,“ vysvětluje Marina, jak to podle ní celé funguje. 

Ženy v komentářích pod tiktokovým videem podpořily Marinu a potvrdily, že tato metoda opravdu funguje. Toto podle nich není manipulace, ale spíše upřímná komunikace, která dává mužům možnost sami sebe zmanipulovat ve prospěch vážného vztahu.

Zdroj: Tiktok.com/@marinainmiami, Nypost.com, Tyla.com

Autor:
Publikováno: 12. 2. 2024 15:13 Nahlásit obsah