Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek

Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek Zdroj: Shutterstock.com

Je váš partner introvert? I když byste si možná přála, aby byl společenštější, otevřenější a komunikativnější, do vašeho společného života jeho povaha přináší spoustu výhod. Proč byste si měla vážit toho, že máte po boku právě introverta?

Introverti a extroverti se navzájem doplňují

Navzdory tomu, že introverti a extroverti mají rozdílný temperament, v partnerských vztazích jim to nesmírně klape. Možná proto, že se navzájem doplňují. Pokud máte extrovertní povahu a žijete právě po boku introverta, z jakého důvodu byste neměla tento typ muže rozhodně měnit?

Máte doma dobrého posluchače a skvělého rádce

I když má váš introvertní partner rád svůj klid, najdete v něm po každé obrovskou podporu. Tento typ muže je přemýšlivý, věnuje pozornost všemu, co říkáte a pečlivě si všímá i těch nejmenších detailů. To, co mu povíte, si bude moc dobře pamatovat. Můžete si být jistá tím, že v introvertním partnerovi najdete nejen výbornou vrbu, ale zejména skvělého rádce.

Zdroj: Shutterstock.com

Vaše soužití je klidné a pohodové

Introverti jsou typičtí tím, že než něco řeknou či udělají, předem si vše důkladně promyslí. Nemají proto tendenci k impulzivnímu chování. Pokud žijete s introvertem i vy, jistě jsou u vás doma hádky, výčitky či vzájemné obviňování spíš výjimečné. Naopak si užíváte vztah plný harmonie a pohody.

Introvertní muž je příjemným společníkem

I když se váš partner v neznámé společnosti příliš neprojevuje, tam, kde se cítí dobře a příjemně, je mnohem upovídanější. Velmi dobře si s ním popovídáte i doma. Nesmíte ovšem vést řeči o povrchních záležitostech, introvert jde mnohem raději do hloubky.

Zdroj: Shutterstock.com

Žijete s mužem, který je kreativní a má výjimečné nápady

Introverti jsou kreativní a vynalézavé duše, kteří rádi sami tráví volný čas činnostmi, které je nad míru baví. Tichem a samotou si doplňují palivo pro další fungování. Že váš introvertní partner pravidelně vyžaduje samotu, mu ovšem nikdy nevyčítejte. Naopak jej podporujte v tom, co dělá, a s ohledem na výsledky, kterých dosáhl, na něj buďte náležitě hrdá.

Máte muže, který si cení hloubky vašeho vztahu

Introverti často zkoumají život na hlubší úrovni. Jsou citlivější a pokud někoho milují, snaží se porozumět také jeho vnitřnímu světu. V případě, že je jejich láska opětována, velmi si cení vztahu, který mají, i když vám to možná nikdy neřeknou přímo do očí.

Autor:
Publikováno: 18. 11. 2019 14:47 Nahlásit obsah