Kategorie Spokojenost

Článek
V životě jsme nejšťastnější celkem ve dvou obdobích. Krizi zažíváme ve středním věku
V životě jsme nejšťastnější celkem ve dvou obdobích. Krizi zažíváme ve středním věku Štěstí a životní spokojenost není pouze individuální věc. V určitých etapách svého života jsme výrazně spokojenější, v dalších se pak propadáme do hluboké krize. Tuto skutečnost potvrzují i některé vědecké studie, podle kterých zažíváme opravdové štěstí na přelomu dvacítky a pak po 66. narozeninách. Velkou krizi pak pro nás představuje střední věk.
Článek
Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek
Žití s introvertem má spoustu výhod: A to zejména láskyplný partnerský vztah bez hádek Je váš partner introvert? I když byste si možná přála, aby byl společenštější, otevřenější a komunikativnější, do vašeho společného života jeho povaha přináší spoustu výhod. Proč byste si měla vážit toho, že máte po boku právě introverta?
Článek
Šťastný vztah bez malicherných hádek: Dejte partnerovi trochu volnosti a mějte společný sen
Šťastný vztah bez malicherných hádek: Dejte partnerovi trochu volnosti a mějte společný sen O hádkách se říká, že jsou kořením vztahu a pročišťují vzduch. Pokud se však budete se svým partnerem hádat až příliš často, můžete si tím svůj partnerský vztah naopak zničit. Co byste tedy měli dělat, jestliže toužíte po šťastném vztahu bez hádek? Riziko malicherných střetů snížíte především následujícím přístupem.
Článek
Čtenářka píše: VYSNĚTE SI SVŮJ SEN
Čtenářka píše: VYSNĚTE SI SVŮJ SEN Už jste někdy něco natolik chtěli, že jste si to prostě vysnili? Nebo naopak? Přemýšlíte o tom, jak moc by jste si svůj životní sen užili, ale množství povinností vás odrazuje? Mám pro vás pár tipů, jak si udělat čas na sebe a své sny a povinnosti přenechat tentokrát na někom jiném.
Článek
Čtenářka píše: Spokojený život
Čtenářka píše: Spokojený život Co je to vůbec ten „spokojený život“? Pro každého člověka to může být úplně něco jiného. Práce snů, perfektní partner, peníze, pevné zdraví, úspěch a obdiv, děti. Jmenovat by se dalo, ještě spousta dalších věcí. Lze…