Trendy plavky 2023: Zazáříte ve volánech i ve sportovních modelech

Trendy plavky 2023: Zazáříte ve volánech i ve sportovních modelech Zdroj: Shutterstock

Vybíráte si dámské plavky na novou letní sezonu? Pokud chcete vědět, co se zrovna nosí a v kterých modelech na pláži či u bazénu jednoznačně zazáříte, přinášíme základní přehled trendy plavek 2023. Které modely dámských plavek jsou tedy letos tím největším hitem, který by neměl chybět ani ve vaší letní výbavě?

Sportovní bikiny: Zásadní je střih

Letošní plavková sezona přeje hlavně dvoudílným dámským plavkám ve sportovním střihu. Zásadní je v tomto případě zejména střižení horního dílu, který může mít i asymetrická ramínka. I když jde o sportovní střih, tyto trendy plavky 2023 mohou hrát různými barvami a potisky.

Zdroj: Shutterstock Třpytivé plavky s výraznou texturou

Chcete na sebe letošní sezonu na pláži nebo u bazénu opravdu upozornit? V tom případě si pořiďte třpytivé plavky s výraznou texturou, a to v jakémkoliv jednotném barevném provedením. Kromě třpytek můžete vsadit také na flitry nebo lesklé metalické provedení.

Třpytky, flitry či metalické provedení v tomto případě sluší zejména černým, modrým fialovým, červeným nebo zeleným dvoudílným či jednodílným plavkám. Tento plavkový trend je zkrátka velmi příjemným oživením.

Dvoudílné plavky s vysokým pasem

Další z trendů plavek 2023 představují bikiny s vysokým pasem. Tyto dvoudílné plavky jsou skvělé nejen pro sebevědomé ženy, které si chtějí vzít na pláž něco výjimečného. Bikiny s vysokým pasem představují také originální a zároveň trendy řešení pro ženy, které chtějí zakrýt své nedostatky v oblasti bříška a boků.

Zdroj: Shutterstock Bikiny s kontrastní kosticí

Jste-li odvážnější a zároveň chcete podtrhnout své ženské přednosti, rozhodněte se letošní plavkovou sezonu pro bikiny s kosticí v kontrastní barvě. Vrchní díl těchto dvoudílných dámských plavek připomíná podprsenku. Kromě toho, že je módní, je také vysoce funkční. Vašim ňadrům zajistí podporu a v případě, že se rozhodnete pro model ve verzi push-up, své přednosti ještě více vyzdvihnete.

Zdroj: Shutterstock Volánky, kam se podíváte

Patříte k zapřisáhlým romantičkám? V tom případě vás osloví trendy plavky 2023 s volánky a řasením. Zamilujte se například do jednodílných i dvoudílných dámských plavek v jednotné barvě či s květinovým potiskem, které mají volánky či řasení v oblasti ramen, mnohdy i dekoltu nebo boků. Těmto modelům sluší také romantické šněrování nebo odhalená ramena. 

Zdroj: Instyle.com, Seventeen.com, Thezoereport.com

Autor:
Publikováno: 24. 5. 2023 11:02 Nahlásit obsah