Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu

Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Zdroj: Shutterstock

Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.

“Budeš tady s námi pořád, kamaráde,” ohlásili smrt svého parťáka Daniela Valiho zbývající členové Maxim Turbulenc.

Podle informací portálu Blesk.cz zemřel Daniel Vali na následky infarktu. Srdeční zástava jej nečekaně postihla v pátek 12. dubna 2024 večer, když byl zrovna s přáteli na večeři. Svědky této smutná události byli jeho kolegové z kapely, ale také bubeník skupiny Divokej Bill. Podle jejich slov stál Daniel Vali u baru a poté se z ničeho nic sesunul k zemi.

Osudným se mu stal masivní infarkt. I když během pár minut dorazila na místo záchranná zdravotnická služba, lékaři zpěvákovi již bohužel nedokázali pomoci.

Daniel Vali patřil k zakládajícím členům oblíbené české kapely Maxim Turbulenc, která působí na české scéně již od roku 1993. Kdo by neznal třeba jejich hit “Jede, jede mašinka”? Za dobu své existence Maxim Turbulenc získali celkem 18 platinových desek a vyprodukovali nespočet hitů, které zná v Česku opravdu každý.

Smrt Daniela Valiho zasáhla jeho rodinu, přátele i fanoušky Maxim Turbulenc. “Ach jo Danieli… Maxíci bez tebe? Jednou jsme si řekli, že si člověk po padesátce začne užívat každé minuty…. Odešel jsi podle zpráv rychle a nám ostatním jsi zanechal vzpomínky. Díky za všechna setkání a srandičky. Vzpomínám a přeji ti klidnou cestu do věčnosti. A nahlas říkám tvoje jméno… Daniel Vali z Maxim Turbulenc umřel,” napsal smutně na Facebooku moderátor Honza Musil.

Zdroj: Blesk.cz, Echo24.cz, Expres.cz

Autor:
Publikováno: 15. 4. 2024 12:52 Nahlásit obsah