Kategorie Infarkt

Článek
Tyto produkty jíme pravidelně, i když nám oslabují srdce. Které to jsou?
Tyto produkty jíme pravidelně, i když nám oslabují srdce. Které to jsou? V dnešní době se zdravou stravou zabýváme téměř na každém kroku. To, že jsou pro naše tělo nebezpečná smažená a tučná jídla, víme jistě všichni, ovšem ukázalo se, že i na první pohled neškodná a možná i zdravá jídla, bychom měli jíst s mírou a jejich přísun značně omezit.
Článek
Příznaky infarktu, které se objevují zejména u žen!
Příznaky infarktu, které se objevují zejména u žen! Když nás ženy postihne infarkt, průběh bohužel není stejný jako u mužů. U obou pohlaví se symptomy klasického infarktu značně liší a mnohdy spousta žen ani netuší, že třeba právě infarkt prodělaly.
Článek
Muž si tak kousal nehty, až umřel. Koukněte se na kuriózní případ Johna Gardenera!
Muž si tak kousal nehty, až umřel. Koukněte se na kuriózní případ Johna Gardenera! Kousání nehtů je jeden z nejrozšířenějších zlozvyků vůbec, a ačkoliv na první pohled nemusí vypadat nebezpečně, opak je pravdou. John Gardener zemřel ve svých 40 letech právě kvůli svému zlozvyku – kousání nehtů.
Článek
6 signálů, které předpovídají infarkt. Dejte si velký pozor!
6 signálů, které předpovídají infarkt. Dejte si velký pozor! Ve světě se počet úmrtí způsobených infarktem stále zvyšuje. V poslední době je hlavní příčinou infarktů právě stres.
Článek
Tohle v sexu NIKDY nedělejte. Může to pro člověka skončit až smrtí!
Tohle v sexu NIKDY nedělejte. Může to pro člověka skončit až smrtí! Až 6 % z celkového počtu úmrtí tvoří ta, která se stala během sexu nebo bezprostředně po něm. Překvapilo vás tak vysoké číslo? Pak vězte, že se ve většině případů nejednalo o jen tak obyčejný pohlavní styk. Nebo za něj považujete například sex s koněm?
Článek
Vysoký tlak: Masově rozšířená civilizační choroba
Vysoký tlak: Masově rozšířená civilizační choroba Vysoký krevní tlak neboli hypertenze bývá příčinou špatného zdravotního stavu. Jde o jednu z nejrozšířenějších kardiovaskulárních chorob. Podle statistik se s vysokým tlakem léčí víc než dvacet procent dospělých lidí.