Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej

Staronový vlasový trend: Dva prameny vlasů, které dokonale rámují obličej Zdroj: Shutterstock

Vyrůstala jste v 90. letech 20. století? V tom případě si jistě vzpomínáte na jednu unikátní vlasovou módu. V čem spočívala? Dívky a ženy si daly své vlasy do culíku nebo drdolu a po stranách své tváře nechaly volně dva pramínky. Přesně tento vlasový trend slaví v současnosti velký comeback. Jak jej nosit, aby vám slušel?

Vlasy uhlazené do culíku či drdolu a k tomu dva rozpuštěné prameny, které po stranách rámují obličej. Tento vlasový trend devadesátek, který působí velmi mladistvě a zároveň žensky, s oblibou nosí i dnešní ženy a dívky.

Vlasy rozdělené uprostřed čela do pěšinky a spadené v podobě dvou pramínků do tváře sluší každé ženě s dlouhými i středně dlouhými vlasy.

Jak si tento trendy účes pořídit? Jde to velmi jednoduše. Své vlasy sepněte do culíku nebo drdolu. Následně si z pěšinky uprostřed čela vytáhněte dva pramínky vlasů, kterými necháte orámovat svůj obličej.

Těmto pramínkům můžete nechat přirozený look. Sluší jim také, když je vyžehlíte žehličkou na vlasy nebo navlníte kulmou. Pramínky následně zafixujte pěnovým tužidlem nebo lakem na vlasy.

Při jaké příležitosti culík či drdol v kombinaci s dvěma pramínky vlasů nosit? Rozhodně nejen na plesy či slavnostní události. Tento staronový trendy účes je skvělý také k běžnému nošení.

A co když chcete, aby tento účes nepůsobil příliš distingovaně? Skoncujte s jeho uhlazeností a dopřejte mu ležérní look. Vyzkoušejte například rozcuchaný vysoko posazený culík doplněný o prameny bez jakéhokoliv stylingu.

Zdroj: Thecut.com, Vogue.in, Prezenu.joj.sk
Autor:
Publikováno: 24. 3. 2022 13:32 Nahlásit obsah