Zemřela další hvězda seriálu Beverly Hills 902 10. Nata z Peach Pitu oplakávají herci i fanoušci

Zemřela další hvězda seriálu Beverly Hills 902 10. Nata z Peach Pitu oplakávají herci i fanoušci Zdroj: Profimedia

Kultovní seriál devadesátek Beverly Hills 902 10 ztratil další hvězdu. Po Lukovi Perrym alias Dylanovi, který zemřel v roce 2019, odešla na věčnost další seriálová legenda. Ve čtvrtek 25. srpna 2022 skonal Joe E. Tata, která hrál stále dobře naladěného Nata z fast foodu Peach Pit.

V 90. letech 20. století nebyl snad nikdo, kdo by neznal seriál Beverly Hills 902 10. Tento teenage seriál formoval snad celou generaci a lidé, kteří v devadesátkách vyrůstali, na Beverly Hills 902 10 stále nostalgicky vzpomínají.

Patřili jste i vy k fanouškům tohoto seriálu? Potom pro vás nemáme dobrou zprávu. Ve čtvrtek 25. srpna 2022 skonala další seriálová hvězda. V 85 letech zemřel herec Joe E. Tata, který si v Beverly Hills 902 10 zahrál majitele fastfoodu Peach Pit, Nata.

Joe E. Tata trpěl od roku 2014 Alzheimerovou chorobou. Jaká byla jeho konkrétní příčina úmrtí, není dosud oficiálně uvedeno. O smrti stále dobře naladěného Nata, kterého v seriálu Beverly Hills 902 10 všichni milovali, se na Instagramu se smutkem vyjádřil  seriálový Steve Sanders, tedy herec Ian Ziering.

“Je mi velmi líto, že Joe E. Tata zemřel. Byl to jeden z nejšťastnějších lidí, se kterými jsem kdy pracoval, byl stejně velkorysý svou moudrostí i laskavostí. Ačkoliv jsme my mladí měli tvořit základ seriálu 902 10, často mi to připadalo jako pozadí show Joe E. Taty. Možná hrál v pozadí mnoha scéna, ale byl vůdčí silou, a to zejména pro nás chlapy. Pro 902 10 byl velkým darem. Můj úsměv dnes pohasl, v příjemných vzpomínkách se ale Joe přesouvá do mého srdce, kde zůstane navždy. Upřímnou soustrast vyjadřuji jeho rodině, přátelům a všem ostatním, pro které byl také drahý. Odpočívej v pokoji, Joe,” uvedl k odchodu svého seriálového přítele z Beverly Hills 902 10 herec Ian Ziering.

Ke smrti Joe E. Taty napsala srdceryvný komentář také herečka Jennie Garth, kterou všichni známe jako seriálovou Kelly. “Dnes další velká ztráta pro naši rodinu. Mé srdce je velmi smutné, ale vždy si budu pamatovat ten úsměv a škodolibě milující smích. Cítím se, jako by se v Peach Pit v nebi konala párty a nacházím útěchu, když vím, že tam pro mě jednoho dne bude místo obklopené mými drahými přáteli. Dnes posílám objetí všem, kteří milovali Joeyho. Ztráta je tak těžká…” vyjádřila se seriálová Kelly k odchodu Joe E. Taty, který byl v jejím životě velmi důležitým člověkem.

Zdroj: Cnn.com, Instagram.com, Instagram.com
Autor:
Publikováno: 30. 8. 2022 10:08 Nahlásit obsah