Kategorie Dojemné

Článek
V obchodě potkala pár, který se zajímal o její malou dcerku. Po chvíli se ji snažili unést
V obchodě potkala pár, který se zajímal o její malou dcerku. Po chvíli se ji snažili unést Následující příběh, který vám přinášíme, se může stát komukoliv z nás. Amanda Cropsey Florczykowski byla jako obvykle nakupovat v supermarketu ve městě Longview v Texasu. Během nakupování jí však přišlo, že ji někdo sleduje.
Článek
Dívku rakovina nezastavila v tom, aby se cítila a vypadala jako princezna
Dívku rakovina nezastavila v tom, aby se cítila a vypadala jako princezna "Rakovina mě nezastaví v tom, abych byla princeznou," tak zní poselství 17leté Andrey Sierra Salazarové, která přišla o vlasy v důsledku chemoterapie. A my s jejími slovy nemůžeme nic jiného, než souhlasit.
Článek
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!"
Rodina zesnulé Jeanette varuje: "Nejezte syrové ryby!" Jídlo a jeho nakupování v supermarketech k našemu životu jednoznačně patří. Je však důležité při konzumaci konkrétních potravin dodržovat určitá pravidla, aby nedošlo k tragédii, jako v případě 55leté Jeanette LeBlanc, která na to bohužel zapomněla a to se jí stalo osudným…  
Článek
Chtěl vyfotit svojí těhotnou ženu. Podařilo se mu však vyfotit něco kouzelného
Chtěl vyfotit svojí těhotnou ženu. Podařilo se mu však vyfotit něco kouzelného Občas se stane, zejména tedy na fotografiích z dovolených, že je na nich zachyceno mnohem víc, než jak to bylo prvoplánově myšleno. Většinou si těchto záběrů všimneme až později, při důkladnějším prohlížení a některé snímky opravdu stojí za to!
Článek
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie...
Na dveřích od ložnice nechal svému synovi vzkaz. Za nimi se však skrývala obrovská tragédie... Ačkoliv se nám mohou zdát některé vztahy či dokonce i manželství naprosto dokonalá a bezchybná, ve skutečnosti tomu může být úplně naopak. Dnes vám přinášíme příběh manželského páru, který působil velmi stabilně a pevně, stačila však jedna nevěra a vše se změnilo od základů…
Článek
Matce této holčičky se na nohou objevily modřiny. Na Štědrý den zemřela...
Matce této holčičky se na nohou objevily modřiny. Na Štědrý den zemřela... Dnes vám přinášíme příběh 23leté Kirsten Hawksey, která byla šťastná žena a zároveň i matka teprve 15měsíční holčičky jménem Penelope. Jejich život byl téměř dokonalý, tedy až do chvíle, než se Kirsten objevily na nohou modřiny.
(274) Načíst více