Kategorie Dojemné

Článek
Muž se rozvedl se svou ženou, protože chtěl mladší. O rok později dostal lekci...
Muž se rozvedl se svou ženou, protože chtěl mladší. O rok později dostal lekci... Nevíme s jistotou jestli je příběh tohoto muže skutečný, ovšem na jeho konci nám dáte za pravdu, že je až příliš reálný. Čím dál tím více manželství se rozvádí a je to pravděpodobně kvůli tomu, že lidé nerozumí skutečnému významu bezpodmínečné lásky a berou se pro mnoho jiných důvodů, ovšem i pro ty nesprávné.
Článek
Fotografie pejsků z Texasu, které jejich majitelé opustili v době hurikánu...
Fotografie pejsků z Texasu, které jejich majitelé opustili v době hurikánu... Jak jistě mnozí z vás ví, Texas nedávno zasáhl velmi silný hurikán Harvey, který byl označen jako nejsilnější hurikán za posledních padesát let. Při těchto katastrofách pochopitelně není příliš času přemýšlet nad tím, co si s sebou člověk vezme a bere jen to nejdůležitější.
Článek
Po smrti svého 3letého syna napsal seznam deseti věcí, na které by neměl zapomínat žádný rodič...
Po smrti svého 3letého syna napsal seznam deseti věcí, na které by neměl zapomínat žádný rodič... Člověk, který nezažil ztrátu vlastního dítěte, dokáže jen těžko pochopit, jak moc takováto událost dokáže bolet. Richard Pringle před rokem přišel o svého 3letého syna Hughieho a nyní se rozhodl napsat pár rad pro všechny rodiče.
Článek
Tento populární dětský výrobek připravil jejího malého syna o život. Teď chce všechny varovat!
Tento populární dětský výrobek připravil jejího malého syna o život. Teď chce všechny varovat! Ačkoliv mívají rodiče, co se týče svých dětí, jen ty nejlepší úmysly, občas se může stát kvůli špatnému rozhodnutí osudová chyba. Jordan DeRosier byla hrdou maminkou malého Sloana a pro svého syna chtěla vždy jen to nejlepší.
Článek
Pošťák každý den navštěvoval 94 letou paní. Když jednoho dne neotvírala, vloupal se do domu!
Pošťák každý den navštěvoval 94 letou paní. Když jednoho dne neotvírala, vloupal se do domu! Josh Hefta žije v Jižní Dakotě a pracuje jako pošťák. Každý den musí doručit dopisy téměř do 162 domů. Jak sám říká, během své práce poznal desítky lidí a jednou z nich byla také 94letá Alice Paschke, která ve svém domě s příjezdovou štěrkovou cestou žila sama.
Článek
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého...
Známý boxer ignoroval svou maminku. Když přišel na její pohřeb, uvědomil si něco velmi důležitého... Rodina by pro člověka měla být tou nejdůležitější věcí na světě, bohužel ne vždy tomu tak je a především děti si svých rodičů i přesto, co pro ně dělají, neváží.
Článek
Jak pejsci projevují lásku? Těmito jednoduchými gesty!
Jak pejsci projevují lásku? Těmito jednoduchými gesty! Jakýkoliv milovník psů vám potvrdí, že pořízení štěňátka bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jeho životě. Člověk tím získá toho nejcennějšího parťáka, jakého si můžete jen představit.
Článek
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak lékař uviděl ultrazvuk, okamžitě běžel pro pomoc!
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak lékař uviděl ultrazvuk, okamžitě běžel pro pomoc! Otěhotnět není vždy jednoduché, a ačkoliv má žena už jedno krásné a zdravé miminko, nikdy to není záruka toho, že se jí to povede i napodruhé. Bobbi McCaugheyová se o druhé miminko společně se svým manželem Kennym snažila dlouho, bohužel bezvýsledně.
Článek
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes celému světu bere dech svými proměnami a neskutečnou šikovností!
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes celému světu bere dech svými proměnami a neskutečnou šikovností! Žijeme v době, ve které bohužel sociální sítě hýbou světem a díky nim si právě i obyčejní lidé dokážou rozjet slibnou kariéru. Dnes pro vás máme příběh 21leté Radky Kováčové, která pochází z Galanty na Slovensku.
(235) Načíst více