Kategorie Dojemné

Článek
Po 30 letech se bývalí manželé opět potkali. Dojemné setkání, které se jen tak nevidí
Po 30 letech se bývalí manželé opět potkali. Dojemné setkání, které se jen tak nevidí V dnešní době jsou bohužel na denním pořádku rozvody či rozchody párů, které spolu žily i několik let. Ve většině případů se dvojice rozejde ve zlém, začnou si dělat naschvály a i rozdělování majetku neprobíhá úplně podle představ.
Článek
Ve svých 101 letech porodila zdravého chlapečka. Jak je to možné?
Ve svých 101 letech porodila zdravého chlapečka. Jak je to možné? Těhotenství a mateřství je pro mnoho žen požehnáním. Bohužel pro nás ženy je však limitováno časem a máme, na rozdíl od mužů, jen určitou dobu na to svého potomka počít. Jsou však i výjimky, u kterých zákony přírody neplatí.
Článek
Teenager zakřičel do opuštěného domu. Nečekal ale, že dostane zoufalou odpověď
Teenager zakřičel do opuštěného domu. Nečekal ale, že dostane zoufalou odpověď Náctileté děti mají ve zvyku navštěvovat strašidelná a opuštěná místa. Zřejmě kvůli notné dávce adrenalinu, který je v tomto věku tolik vyhledávaný. Ovšem ne vždy se jedná pouze o legraci a může děti potkat něco, na co do konce života nezapomenou.
Článek
Dívka s vzácným onemocněním kůže si z posměšků okolí nic nedělá. Snaží se ostatní o své nemoci informovat
Dívka s vzácným onemocněním kůže si z posměšků okolí nic nedělá. Snaží se ostatní o své nemoci informovat Svět je bohužel plný vzácných a nevyléčitelných nemocí, se kterými si lékaři nevědí rady. Některým pacientům poté nezbývá nic jiného, než zkoušet možné varianty, jak si od svého onemocnění alespoň troch ulevit a zmírnit nepříjemné projevy.
Článek
Pes, který si umí sám koupit hot dog. Stačí, když mu dáte peníze
Pes, který si umí sám koupit hot dog. Stačí, když mu dáte peníze O některých psech je známo, že jsou chytřejší než ti ostatní, alespoň tedy co se naučení nejrůznějších triků týče. Avšak každý, kdo měl někdy tohoto úžasného tvora po svém boku, může říct, že každý z nich má určité schopnosti a vlastnosti, které jsou výjimečné.
Článek
Obtloustlý tatínek se změnil na skutečného idola mnoha žen. Stačilo pár měsíců a pevná vůle
Obtloustlý tatínek se změnil na skutečného idola mnoha žen. Stačilo pár měsíců a pevná vůle Většina mužů si vůbec nedělá hlavu s tím, že se jejich postava během několika málo let viditelně změnila. Že jejich pevné svaly, kterými nám učarovali, už jsou jenom ochablá kůže a že jejich vypracované bříško se nějak zvětšilo. Tento muž se s tím ale smířit nechtěl a povedlo se mu něco úžasného.
Článek
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou
Kvůli rozchodu jí nechal její bývalý přítel polít obličej kyselinou. Po několika operacích je znovu krásnou ženou Potkat v dnešní době spřízněnou duši jen tak na ulici je bohužel spíše sen nežli realita, a tak se mnoho z nás uchyluje k tomu začít ji hledat na internetu. Ačkoliv je to lehký způsob seznámení, i tady se skrývají různá rizika a nebezpečí, která je nutná brát v potaz.
Článek
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu
Byla znásilněná svými čtyřmi spolužáky. Kvůli nezájmu policie spáchala sebevraždu Když začne dítě dospívat, je to jedno z nejtěžších období v jeho životě. Jeho tělo se mění, uvnitř se snaží najít samo sebe a začne se až příliš zaobírat tím, co si o něm myslí ostatní.
Článek
Stala se obětí střelby na střední škole. V posledních okamžicích svého života ještě zavolala svým rodičům
Stala se obětí střelby na střední škole. V posledních okamžicích svého života ještě zavolala svým rodičům Bailey Holtová, které bylo teprve 15 let, se stala společně se stejně starým Prestonem Ryanem obětí masové střelby, která se odehrála na střední škole Marshall County v Bentonu v Kentucky.
(363) Načíst více