Kategorie Dojemné

Článek
3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů...
3letá holčička se dusila popkornem. O půl roku později ji lékaři chtěli odpojit od přístrojů... Když se chystá oslava narozenin, nesmí chybět spousta jídla, sladkostí a mimo jiné i popkorn, který děti přímo milují. Jenže napadlo by vás někdy, že tato pochutina může být pro dítě i nebezpečná?
Článek
Na ultrazvuku to vypadalo jako bublina. Ve skutečnosti šlo matce i dítěti o život...
Na ultrazvuku to vypadalo jako bublina. Ve skutečnosti šlo matce i dítěti o život... Když šla Tammy Gonzalez z Miami na ultrazvuk se svým miminkem, nečekala, že jí lékař sdělí takovou zprávu. Na snímku se objevilo něco jako „bublina“, což ve skutečnosti bylo něco mnohem horšího.
Článek
Matka nechala svou novorozenou holčičku na pohovce a odešla. Pak uslyšela křik a všude byla krev...
Matka nechala svou novorozenou holčičku na pohovce a odešla. Pak uslyšela křik a všude byla krev... Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Jenže ne za všech okolností. Pochopitelně povaha psa záleží především na jeho výchově, kterou mnoho lidí u velkých plemen dokáže podcenit a následně to může mít katastrofální následky.
Článek
Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane!
Skupina 9 žen držela po desítky let takové tajemství, že o něm neřekla ani svým manželům. Tohle vás dostane! V Americe v západním Tennessee se devět žen, nebo jak si říkají „The 9 Nanas“, setkává uprostřed noci. Ve 4 hodiny ráno začnou se svým každodenním rituálem, o kterém nevěděli dlouhých 30 let ani jejich manželé.
Článek
Myslela si, že její dcerka má obyčejnou rýmu. O pár dní později byla mrtvá...
Myslela si, že její dcerka má obyčejnou rýmu. O pár dní později byla mrtvá... Někdy se i pod banálním onemocněním může skrývat mnohem závažnější nemoc, než se na první pohled zdálo. Bohužel to platilo i u nemoci malé dívenky z Austrálie, která zemřela před rokem a až dnes vyšla její matka s pravdou ven.
Článek
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce Občas se nám může zdát, že v tomto uspěchaném světě jako by nebyl na lásku a dobrotu čas. Lidé se starají především o sebe a měřítkem úspěchu se stávají peníze. I přes to se i v tomto roce našlo množství lidí, jejichž dobré skutky se dotkly srdcí tisíců ostatních. Tady máte některé z nich.
Článek
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla Naše maminka je člověk, který pro nás po celý svůj život bude mít svou zvláštní cenu. Její nesobeckost, oddanost a nezištná láska může být pro nás někdy až nelogická...až do chvíle, než se i z nás stanou maminky. Jakých 10 věcí vám pravděpodobně vaše maminka nikdy neřekla?
Článek
Lidé se smáli jejímu příteli, že je tlustý. To, co udělala na oplátku ona, všem zavřelo ústa!
Lidé se smáli jejímu příteli, že je tlustý. To, co udělala na oplátku ona, všem zavřelo ústa! Šikany se nedopouští jen malé děti, děje se i mezi dospělými lidmi, což je v mnoha případech kolikrát horší než u dětí. Dospělí lidé si uvědomují, co říkají a také si dokážou uvědomovat, co člověku svým chováním způsobí.
(41) Načíst více