Kategorie Dojemné

Článek
Přiměla svého malého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem...
Přiměla svého malého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem... Následující příběh se začal psát již v roce 1995, kdy Jasonovi Kotasovi z Denveru lékaři diagnostikovali rakovinu kostí. O to horší byl fakt, že Jason v době svého onemocnění byl teprve dospívajícím chlapcem…
Článek
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít
Nejmenší holčička na světě neměla po porodu přežít. Ukázala ale nesmírnou sílu žít Rodina z Británie se už těšila na příchod čtvrté dcery a chtěla tak uspořádat velkou oslavu na její počest. Jenže se stalo něco nečekaného, něco co položí každou maminku...
Článek
Návštěva zubaře v minulosti. Snímky, ze kterých běhá mráz po zádech
Návštěva zubaře v minulosti. Snímky, ze kterých běhá mráz po zádech Návštěva zubaře je pro mnoho z nás doslova noční můrou. Ačkoliv dnešní moderní doba nabízí zubařům takové technologie a metody, při kterých zákrok nikterak nebolí, někteří lidé tento strach mají v sobě zakódovaný snad navždy.
Článek
Nepřehlížejte šikanu. Ubohý chlapec zažíval šikanu kvůli jeho nemocné pleti. Naštěstí se ho zastal starší spolužák.
Nepřehlížejte šikanu. Ubohý chlapec zažíval šikanu kvůli jeho nemocné pleti. Naštěstí se ho zastal starší spolužák. Šikana ve školách je stále horkým tématem. I přesto, že se zavádějí všelijaká opatření, se ji stále nedaří zcela zastavit. Děti bývají často velmi kruté a pokud nejsou od útlého věku vedeny přímočaře k lásce a soucitu, tak to odnáší ti, co jsou prostě jiní. Následující příběh by snad mohl mít jiné posloupnosti.
Článek
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet
Musel vzít svého bratra s sebou do školy. To, jak to vysvětlil své učitelce, ohromilo internet Dnes vám přinášíme velmi dojemný příběh 7letého chlapce. Bohužel ne všichni lidé na světě mají ve svém životě štěstí, někteří se však se svým osudem dokážou popasovat a stanou se z nich ti opravdoví hrdinové.
Článek
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit
Dospělý muž je uvězněn v těle batolete. Nemůže mluvit ani chodit 23letý muž prožil téměř celý svůj život jako pětikilové batole, neschopné mluvit ani chodit. Manpreet z Indie trpí vzácnou nemocí zvanou Laronův syndrom, která současně sužuje asi 300 lidí na světě. Ta způsobuje hormonální nerovnováhu, kdy tělo postrádá nutnou látku pro další vývoj.
Článek
Řekl své učitelce tátovo tajemství. Ta mu poté zachránila život...
Řekl své učitelce tátovo tajemství. Ta mu poté zachránila život... Děti si své lidské hrdiny vybírají podle určitých kritérií, kterým my dospělí příliš nerozumíme. Někdy se jím může stát rodič, prarodič, slavná osobnost anebo také učitel, což se v případě čtyřletého Camdena také stalo.
Článek
Na své svatbě nechala volnou židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč...
Na své svatbě nechala volnou židli pro svého zesnulého syna. O chvíli později ale propadla v pláč... Není nic horšího, než když rodiče musejí zažít smrt svých dětí. Becky Turney právě mezi takovéto rodiče patří, přišla o svého syna před dvěma lety a to přesněji 21. října 2015. Pochopitelně nikdy na svého syna nedokázala zapomenout a i v den své svatby si přála, aby tam byl s ní…
(301) Načíst více