Kategorie Dojemné

Článek
Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu...
Myslel si, že se 11letá dívka hádá se svým otcem. Po chvíli zjistil zdrcující pravdu... Příběh, který vám dnes přinášíme, se odehrál 16. září tohoto roku ve státě Ohio. Hrdinou příběhu se stal Nazier Alahee, a to protože si zachoval chladnou hlavu a zajímal se o své okolí.
Článek
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl...
Jeho matka těžce onemocněla. Když se to dozvěděl, začal hubnout, aby jí pomohl... Před více než rokem předpovídali lékaři Brianovi Bolducovi cirhózu jater. Brian totiž vážil téměř 130 kilogramů, a ačkoliv vypadal na první pohled naprosto zdravě a spokojeně, obezita mu pomalu ale jistě začínala ničit tělo i život.
Článek
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji potom snažila najít…
Matka nechala svou roční dcerku v prázdném domě. O pár let později se ji potom snažila najít… Obyvatelé ruského města Jaroslavl, které se nachází severně od Moskvy, zažili něco, na co pravděpodobně do smrti nezapomenou. Pravidelně procházeli kolem domu, že kterého slýchávali dětský pláč, což jim nejdříve nepřipadalo nijak podivné. Jenže tento dětský pláč neutichal…
Článek
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo však nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane...
V den její svatby ji znásilnili. Nikdo však nečekal, že ta opravdová hrůza teprve nastane... Svatební den má být pro nevěstu tím nejkrásnějším dnem vůbec, ovšem ani tento posvátný moment nebrání ostatním jej zničit. Terry Apulová plánovala svatbu se svým snoubencem Harrym Olwandem několik měsíců, ovšem v den jejich svatby se stalo něco, na co by raději zapomněla.
Článek
Kvůli jejímu těhotenskému břichu ji odmítli pustit do restaurace. Jak byste na to reagovali vy?
Kvůli jejímu těhotenskému břichu ji odmítli pustit do restaurace. Jak byste na to reagovali vy? Těhotenství není nemoc, těhotná žena by se tedy neměla setkat se zákazem přístupu na nějaké místo. Jenže když Charisha Raylee Gobin, která byla téměř v osmém měsíci těhotenství, vešla do jednoho steakhousu, nestačila se divit…
Článek
Tato žena zemřela jen osm hodin po porodu své dcery. Její odkaz se však šíří dál...
Tato žena zemřela jen osm hodin po porodu své dcery. Její odkaz se však šíří dál... Když se 31leté Megan Moss Johnsonové narodila vymodlená dcerka, bylo to pro ni i jejího manžela, hudebníka Nathana Johnsona, opravdové požehnání.
Článek
Jeho žena ochrnula při autonehodě. On se rozhodl jí pomoci a vyrobil tento úžasný stroj!
Jeho žena ochrnula při autonehodě. On se rozhodl jí pomoci a vyrobil tento úžasný stroj! Život nás bohužel dokáže zaskočit situacemi, které nadobro změní celý náš život. Brad a Liz byli hrdí rodiče tří chlapců, bohužel během jízdy autem, kdy Liz řídila, jim praskla pneumatika a jejich auto se vybouralo.
Článek
Tato žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí každého...
Tato žena surově zbila svou osmiměsíční dcerku. To, co se stalo potom, rozhodí každého... Bohužel i dnes pro vás máme další příběh ženy, která se nikdy matkou stát neměla. Lorien Norman předstoupila před soud za to, že napadla svou teprve osmiměsíční dcerku.
(247) Načíst více