Kategorie Dojemné

Článek
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let Ve věku 61 let zemřel v pátek 3. března 2023 slavný hollywoodský herec Tom Sizemore. Jistě si jej pamatujete hlavně z kasovních trháků Zachraňte vojína Ryana, Černý jestřáb sestřelen nebo Pearl Harbor. Důvodem hercovy smrti byla prasklá výduť v mozku.
Článek
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let V pátek 17. února 2023 naposledy vydechla legendární americká herečka Stella Stevens. Tato slavná kráska, která si zahrála i v hudebním klipu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls! Girls!, měla 84 let. Jak uvedla hereččina rodina, Stella Stevens dlouhou dobu bojovala s Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky nakonec zemřela v hospicové péči.
Článek
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let V sobotu 25. února 2023 odešel na věčnost jeden z nejznámějších kanadských herců Gordon Pinsent. Byl filmovou i televizní ikonou. Jak uvedla jeho rodina, herec zemřel ve věku 92 let poklidně ve spánku.
Článek
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec
Zemřel starší bratr zpěvačky Madonny. Anthony Ciccone žil spoustu let jako bezdomovec V sobotu 25. února 2023 zemřel v americkém Michiganu starší bratr zpěvačky Madonny, Anthony Ciccone. O smrti tohoto 66letého muže informoval na Instagramu jeho švagr, hudebník Joe Henry. Starší bratr zpěvačky Madonny bojoval s démonem jménem alkohol a v posledních letech žil na ulici jako bezdomovec.
Článek
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho?
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho? V neděli 19. února 2023 přijali policisté po 20. hodině oznámení týkající se pohřešovaného 12letého Daniela Glembeka. Tento chlapec dobrovolně odešel z domova v Černožicích na Královéhradecku v doprovodu muže, se kterým se seznámil na sociálních sítích. Pohřešovaný chlapec se podle policistů pohybuje po Praze a může být v ohrožení života.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Zákon a pořádek. Známému herci Richardovi Belzerovi bylo 78 let
Zemřela hvězda seriálu Zákon a pořádek. Známému herci Richardovi Belzerovi bylo 78 let Fanoušky kultovního seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 78 let zemřel herec Richard Belzer, který v tomto seriálu ztvárnil roli detektiva Johna Munche. Hvězdného herce již delší dobu trápily zdravotní problémy.
Článek
Zemřela filmová Rusalka. Herečce a baletce Janě Adrsové bylo 83 let
Zemřela filmová Rusalka. Herečce a baletce Janě Adrsové bylo 83 let Národní divadlo zveřejnilo velmi smutnou zprávu. Ve svém prohlášení uvedlo, že ve věku 83 let zemřela ve čtvrtek 16. února 2023 česká tanečnice, herečka a bývalá sólistka Laterny magiky Jana Adrsová. Jejím nejznámějším filmovým počinem byla hlavní role Rusalky ve stejnojmenném snímku z roku 1962.
Článek
Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce
Zemřel úspěšný dětský herec Austin Majors. V 27 letech se předávkoval v zařízení pro bezdomovce Už od dětského věku měl našlápnuto k hvězdné kariéře. Jenže osud tomu chtěl jinak. V pouhých 27 letech zemřela někdejší dětská herecká hvězda, Austin Majors. Amerického mladíka, který se v dětském věku proslavil v seriálech NYPD Blue, Zoufalé manželky nebo Jak jsem poznal vaši matku, našli mrtvého 11. února 2023 v zařízení pro bezdomovce.
Článek
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let
Zemřela hvězda seriálů Kriminálka Las Vegas a Tak jde čas. Americký herec Cody Longo měl pouhých 34 let Tajnosti a lži, The Catch, Kriminálka Las Vegas, Make It of Break It nebo Tak jde čas. Nejen v těchto slavných seriálech zazářil americký herec Cody Longo. Bohužel jeho nejbližší oznámili velmi smutnou zprávu. Ve středu 8. února 2023 jej našli policisté v jeho domě mrtvého. Bylo mu pouhých 34 let.
(219) Načíst více