Kategorie Dojemné

Článek
Více než tucet hasičů leží u požáru. Když zjistíte důvod, uvědomíte si, jak je to úžasné!
Více než tucet hasičů leží u požáru. Když zjistíte důvod, uvědomíte si, jak je to úžasné! Jistě jste v minulém měsíci zaznamenali zprávy o katastrofickém požáru, který se rozšířil v Portugalsku, při kterém zemřelo více než 60 lidí. My se však dnes na tuto tragédii podíváme z jiného úhlu, než jak nám bylo ukazováno v televizi.
Článek
Fidget spinner rozsekl jeho synovi ret. Teď chce varovat všechny rodiče!
Fidget spinner rozsekl jeho synovi ret. Teď chce varovat všechny rodiče! Fidget spinnery se najednou staly tou nejpopulárnější hračkou tohoto roku. A k čemu vlastně slouží? Je to druh hračky, která má uživatele odreagovat, zabavit a dokonce i pomoci se soustředěním.
Článek
Tato žena již podruhé otěhotněla. Když však došlo až na samotný porod, celá rodina jen lapala po dechu!
Tato žena již podruhé otěhotněla. Když však došlo až na samotný porod, celá rodina jen lapala po dechu! Když žena otěhotní, ji i všechny okolo především zajímá, jaké pohlaví miminko bude mít a jen některé ženy dokážou vydržet dlouhých devět měsíců a nechat se překvapit. Ovšem 29letá Dara Crouch z Ameriky si ani od lékaře nepotřebovala potvrdit pohlaví miminka, věděla totiž přesně, že se jí narodí holčička.
Článek
Policista ho zastavil za příliš tmavá okna na autě. Když ale uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou...
Policista ho zastavil za příliš tmavá okna na autě. Když ale uviděl zadní sedačku, okamžitě ho vzal s sebou... Jakmile se majitel automobilu rozhodne si svůj vůz nějak upravit, vždy by měl myslet na to, zda jsou jeho nové úpravy ve státě, ve kterém žije povoleny. Ve spoustě státu a také i v Americe, kde se tento příběh, který vám dnes přinášíme, odehrál, jsou jednou ze zakázaných věcí příliš tmavá zadní okna.
Článek
Šikanovali ji a nabádali ji k sebevraždě. O pár měsíců později jim podlehla...
Šikanovali ji a nabádali ji k sebevraždě. O pár měsíců později jim podlehla... Případů o šikaně mezi dětmi či mladistvými bohužel jen přibývá. Ovšem následující příběh, který pojednává o teprve 12leté Tayle, je o to strašnější, že ji její spolužáci naváděli k tomu, aby spáchala sebevraždu a vedení školy s tím nechtělo nic dělat…
Článek
6letá holčička umřela. Poté zdrcení rodiče našli její vzkazy, které je zasáhly...
6letá holčička umřela. Poté zdrcení rodiče našli její vzkazy, které je zasáhly... Tato velmi statečná holčička se jmenovala Elena a delší dobu bojovala s nádory na mozku, a ačkoliv byla teprve dítě, moc dobře si uvědomovala vážnost svého stavu. A právě také proto se její otec rozhodl zaznamenávat každý detail její léčby a soužití malé Eleny s její mladší sestřičkou Grace.
Článek
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil!
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil! Bohužel žijeme v době, kdy sociální sítě hýbou světem a lidé jsou schopni udělat opravdu cokoliv jen proto, aby na sebe upozornili. Následující příběh, který vám dnes přinášíme, je toho zářným důkazem…
Článek
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich dítě. Největší šok měl ale teprve přijít...
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich dítě. Největší šok měl ale teprve přijít... Většina párů po svatbě sní o miminku, ovšem ne každému z nich se to povede a ne každý může opravdu miminko mít. Kevin s Nicole totiž po svatbě zjistili velmi krutou pravdu, která jejich život naprosto změnila…
Článek
Ve škole ji šikanovali a nalili jí do vlasů sekundové lepidlo. To, co udělala pak, nechalo všechny v šoku!
Ve škole ji šikanovali a nalili jí do vlasů sekundové lepidlo. To, co udělala pak, nechalo všechny v šoku! Hannah Combs je 15letá holka, která chodí na střední školu Harker Heights v Texasu v USA. Vždy byla pilná, pracovitá a ráda se věnovala škole. A možná proto se stala terčem šikany a posměchu.
(203) Načíst více